Aspirante optimiste > 20 (777)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Am venit la cafeluta,fara zahar pentru ca sunt la cura

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Neata
Am venit la cafeluta,fara zahar pentru ca sunt la cura

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!


ti-o ofer eu pentru ca sunt consumatoare de cafea fara zahar din placere

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele! Kmy, Laurika multumim de cafeluta!

Popica si eu vreau sa merg la concert la Red Hot Chili Peppers imi plac foarte mult, din gasca mea nu prea vrea nimeni sa mearga o sa vad eu cu cine merg pana la urma, important este sa mai gasesc bilete
Bob imi pare rau de raceala :(
Lore bafta multa la dr sa intri sa ne spui ce si cum a fost.
Dana hai nu fi dezamagita, mai asteapta putintel ca sa iti faci testul.
Tzucky ma bucur tare mult ca mai intri pe la noi!
Katy, Gaby, Alex, Deny, Camcris, Kitty
bineinteles pe toate



Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
3 Inseminari nereusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IPopica spune:

Neata!

Micky, te luam cu noi! Si-ti furnizam si alcoolul (daca o sa ai voie ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui IPopica

Neata!

Micky, te luam cu noi! Si-ti furnizam si alcoolul (daca o sa ai voie ).



Da, DA, sigur, sper ca pana atunci sa nu mai fie nevoie de alcool nu de alta dar sa iti tin companie
Hai ca ma apuc sa dau zvon in tara sa vad daca mai vine cineva, daca nu, de mine nu mai scapi


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
3 Inseminari nereusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mica26 spune:

Buna dimineata!!!!
O si de la mine pentru toate fetili!
Lorena tin pumnii sa fie bine la dr!
Velvet
Laurik imi pare rau de test!
Popica si tie si la samburelul tau!
Va pe toate si o zi cat mai usoara!
Azi e inceput de weekend...parca suna bine,nu?

Mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Buna dimineata

si eu la apel

Ca de obicei vin la cafelutza, de fapt 2 mari si tari si, si cu zahar(dar de ala brun, imi permit macar de ista si doar dimineata, restul zilei nu e voie la dulciuri... ca si eu la dieta. respectam regulile fara trisat! gata cu amageala. yo fara zahar doar ceaiurile le pot bea, cafeaua cam greu fara zahar, dar las'ca vine timpul sa ne invatam si fara zahar la cafelutzele de morgen. e musai!).

Cu cafelutza de la voi, si fara cafelutza, in every morning va "ascult", si tin pumnii pt toate in tot ce aveti in plan, si sunt alaturi de voi, mereu va citesc, dar eu nu am ce sa scriu.
Va si va imbratisez pe toate ca imi sunteti toate dragi.

Va doresc un weekend placut si relaxant

P.S. si eu bag cate un ochi, pe ascuns, pe la odisei dupa gravidutzele noastre, ca nu pot fara de voi toate






Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd

Buna dimineata

si eu la apel

Ca de obicei vin la cafelutza, de fapt 2 mari si tari si, si cu zahar(dar de ala brun, imi permit macar de ista si doar dimineata, restul zilei nu e voie la dulciuri... ca si eu la dieta. respectam regulile fara trisat! gata cu amageala. yo fara zahar doar ceaiurile le pot bea, cafeaua cam greu fara zahar, dar las'ca vine timpul sa ne invatam si fara zahar la cafelutzele de morgen. e musai!).

Cu cafelutza de la voi, si fara cafelutza, in every morning va "ascult", si tin pumnii pt toate in tot ce aveti in plan, si sunt alaturi de voi, mereu va citesc, dar eu nu am ce sa scriu.
Va si va imbratisez pe toate ca imi sunteti toate dragi.

Va doresc un weekend placut si relaxant

P.S. si eu bag cate un ochi, pe ascuns, pe la odisei dupa gravidutzele noastre, ca nu pot fara de voi toate






Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".




kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bobocelul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Neata gagici.
Ce faceti?
Mya da-ne si tu niste vesti bune si de la celelalte fete asteptam vesti bune.
velvet ai incercat cumva sa verifici daca ti-au intrat ceva din analizele de trombofilie, ca tu le-ai facut inaintea mea.
Eu cred ca la mine au gresit astia de la sinevio ca mi-au dat o parola si un user dar cand le bag imi spune ca buletinul nr ... nu a fost elaborat si nr de pe buletn nu este ala pe care il am eu pe factura care mi-a dat-o cum am platit.
Vreau sa imi cer scuze de la fete care au nr meu de tel si suna, sa stiti ca sotul meu tot nu vrea sa intru pe forum si de asta cand sunati daca sunt cu el dau in balbaiala.Ma scuzati.
Of maine am o zi plina ca primesc marfa si o sa ma duc la magazin sa supraveghez oamenii la montat, ca de facut nu fac nimic, sa nu ma dati disparuta.
Mica ai vazut pm meu? Nu vrei sa vorbim pe mes mai mult?Scuze daca deranjez.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_ana spune:

Buna de dimineata fetelor!

Nu am mai intrat de cateva zile sa va vad, dar am vazut ca nu e asa de mare galagie pe aici.
Eu am inceput sa merg la Zumba... Me loves Zumbaaaa! Trebuie sa dam ceva jos, poate si asta impiedica reusita suprema.
Plus, ne pregatim deb strans bani pentru mers la medic mai des. Se pare ca la problema sotului singura solutie ar ramane FIV, si costa, deci investim pentru ca in cativa ani sa adunam profitul si sa il ducem in capitalizarea dorita... bebe.
Marti mergem la medic impreuna... am mari emotii, ce sa-i faci... poate poate exista ceva, altceva decat FIV, care sa ne dea sperante.

Despre soarele care ajuta la ovulatie, nu stiam... pacat ca stau toata ziua inchisa in birou, iar cand ies eu de-aici nu prea mai e pe cer.

Va pe toate
Si Deny... curaj... mergem mai departe si povestim tot tot. E greu sa te inchizi in sufletul tau si sa nu lasi nimic afara. aici macar ai intelegere.

Miracles are not yet to come, because i am waiting too hard.

Mergi la inceput