FIV CU OVOCITE DONATE - cap. 12

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fivdonate spune:

Am trimis la cele mai active mesaj privat cu datele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fivdonate spune:

scriu asa, cate un mesaj, sa se adune cele 10 necesare, sa apara in timp real.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_alba spune:

Fetelor, daca am uitat sa dau cuiva PM, va rog sa ma anuntati! Ca, vorba lui Bichi, de la atatia hormoni cati bag in mine, nu mai stiu de capul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

buna fete cucuiete sa fie un capitol cu multe burtici miracol trimite iubita pm cu numele eu am zis fa faceti o listuta cu numele in saptamina mare merg la minastire si cine vrea marut sa spuna ma gindeam sa trimit la una dintre voi care eate din Bucuresti pachietul ajunge intr o zi sa trimit un pachiet cu feliutele de mere si cu sticlute de ulei si pe urma sa le trimiteti voi intre voi nu platiti nimik la ridicarea pachietului se plateste aici si nu costa mult 1 euro pe kg da de dragu vostru o fac cu multa multa placere poop fetele cucuiete

amalia tsakoniati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dubinaus spune:

Fetelor... sa stiti ca am emotii . De citeva luni va urmaresc din umbra si azi mi-am luat inima in dinti si am decis sa va scriu. De fapt, sa ma alatur voua. Povestea mea pare sa fie similara cu cea descrisa de Miracol... aceeasi virsta, indici hormonali si, la fel, un sot iubitor si intelegator, gata sa mearga pina in panzele albe alaturi de mine.

Apalina, Brigit, Loona / Dumnezeu sa va aiba in paza.

Alina_alba, cocolino / Am incredere ca totul va fi bine.

Roadetot / Stiu ca vei reusi, capu sus mamico!

Iar noi, celelalte mamici (pe mine iubitul ma dezmiarda "mamica", asa am sa va zic si voua ) haideti sa avem grija de noi, sa ne bucuram de fiecare zi, sa-i multumim Domnului ca are grija de noi, astfel incat copilasii sa ne gaseasca in toane bune.

Eu sunt optimista chiar si cu ipotezele medicilor. Am sansa sa vad lumina zilei, sa-mi cuprind parintii, sa adorm in bratele barbatului care ma iubeste. Si cel mai important, Dumnezeu nu mi-a luat sansa de a deveni mamica, mai devreme sau mai tarziu. Deci, nu am niciun motiv sa/l supar si sa fiu nemultumita de viata .

Va cuprind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna seara fetelor...
Alina_alba sa stii ca de la plafar doamna mi-a recomandat lutropep.a zis ca a facut minuni pt doamnele care l-au folosit.deocamdata stau pana fac analizele hormonale si sigur o sa le incerc si medicatia asta naturista
vreau sa mergf si la un endocrinolog.nu am mai fost din 2007 cand nu mi-a gasit nimic anormal.atunci mi-a dat duphaston 3luni pentru reglarea ciclului si o perioafa a fost bine.
pentru linistea. mea vreau sa imi fac si analizele la endocrinolog inca o data.cine stie poate in anii astia care au trecut au aparut probleme si eu nu stiu.
Looana iti tin pumnii pe maine la eco.asteptam vesti bune.
cocolino2010 sucees iubita.sa vii acasa cu doi grasuni.
amaliaro iti trimit un pm cu numele.multumesc mult...si eu va pomenesc pe toate la biserica si in rugaciunile mele.
o seara buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Dubinaus ma bucur ca ne-ai urmarit din umbra ,sper ca cit de curind sa fii pe lista la reprofit si pe punctul de plecare spre ein...pt ati implini frumoul vis de a fi mami cit mai curind Te rog scrie inca 10 mesaje repede pt a putea vedea raspunsurile si a fi in pas cu noi pt ca postarile tale pina la 10 vor aparea cu intriziere.
Miracol vineri draga mea merg la ecografie,abia astept sa vad si eu ce am
Amalia ne uzim
Va las merg sa . Nopte buna ,somn usor.

Looana

Trombofilie Ereditara MTHF C677-T heterozigot
Imunofenotipare limfocitara (limfocitare T, B, NK)
4 sarcina naturale oprite din evolutie + 1 Fiv (intre sap. 5-7)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Fetelor avem o nou venita ratacita pe la cap trecut

Citat:
Autor: rodica.marin
Raspuns la: 21/03/2012 19:53:17
Mesaj:

Buna seara fetelor. Am mai scris dar mesajele mele nu apar. Am inteles ca trebuie scrise 10.
Teli am trimis si eu analizele pentru Isida si am primit mesaj cu analizele care trebuiesc refacute.
Fiind singura care face la Isida te rog spune-mi si mie dupa cat timp ai fost programata.


Rodica, Danubius bine ati venit



Speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dubinaus spune:

Dragele mele, buna dimineata!

Iertati-ma, dar am sa scriu mesaje scurte si cit mai multe, pina la 10, la indemnul Looonei.

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dubinaus spune:

Iuhuuu!!! Da aici incep a veni fete-cucuiete! Eu vad ca topicul este cu mare noroc!

Loona, daca ne decidem cu sotul sa facem FIV nu sunt sigura ca mergem in Europa. Cred ca incercam la Kiev, eu fiind de peste Prut, deci Kievul ar fi cea mai apropiata destinatie.

Rodica, vad ca si tu mergi la Kiev, sa fie intr-un ceas bun.

Pup

Mergi la inceput