LMA Cristian,Alesia,Diana!!! Fluturasi 2011 (138)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

ally daaaaaaaaaaa
au zile cand adorm f repede seara
amandoua
ca si acu dorm de la 7 30
pt ca antonia s-a trezit la 7 30 dimineata
siu nu a dormit deloc la pranz
iar petra doarme super putin ziua pt varsta ei
si atunci dorm cam 12 ore pe noapte

cat despre ce e mai frumos sa ai un baiat si o fata
cred ca e sa ai doua fetele
ahahahahahha
glumeam evident
cred ca e frumos sa ai copii indiferent de sexul lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Ca bine mai zisesi cami
fetele sper sa reusesc sa atasez aicio un link...defapt nu stiu cum sa-l fac public ca l-am descoperit acum in photobukcet....aveam eu un cont si am uitat parola si la insistentele unei prietene am zis sa bag ceva poze intr-un album si sa ii arat si ei....recuperandu mi parola am dat peste astea

am sters linkul de aici si-l voi atasa la ultima poza din albumul meu din picasa

nu sunt sigura daca doar pe acesta l-am facut public si nemai stiind sa umblu pe acest site am zis ca-i mai bine sa nu foie la liber...mai am cateva albume create si nu stiu cu ce sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

deea pup fata
cand ai timp da si tu un tar
mai vbb
ca eu nu stiu daca mai am nr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

hello!

scrish, f frumoase pozele cu Luca, asa mult a crescut eun adevarat barbatel

deea, am vizionat toate cele 120 de poze Ce micuta era Stefy in unele din ele , din cand in cand mai vedeam si o mami sexy Imi plac si pozele de pe picasa, Anna este o frumusete de fata. Imi place ca e hotarata si stie ce vrea Tu zici ca faci multe lucruri dar nu le faci bine...mie asa imi place sa le planuiesc pe toate si muncesc la fiecare ..si parca nu mai apuc sa ma bucur de ele Nicicum parca nu-i bine.

roxy, cum a fost si azi pe afara? si noi am stat mai toata ziua in curte si acum suntem franti In week-end nu-mi place sa mergem in parcuri pt ca este mereu super aglomerat. Iesirile in parc le facem in timpul saptamanii.


cami, voi ce-ati facut azi? mai bate vatul rau la mare? Am revazut pozele cu printesele tale


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada

azi am fost la impartasit la biserica
am stat apoi afara vreo 2 ore
si apoi am intrat in casa
si desi am vrut sa mai iesim nu am mai facut-o caci da inca mai bate vantul
desi cald nu-mi place cand ia amploare
plus ca aici eu stau pe culoar liber catre mare
si bate si mai tare
nu e ca in oras
unde blocurile tin frana
si uite ne-am jucat, ne-am gadilit
si la 7 jumate nani deja
oricum e f bine ca avenit caldura
aaaaaaaaa
si a venit ieri cineva si ne-a taiat pomii fructiferi
i-a cosmetizat
abia astept sa ne facem gradina frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cami, ce frumos ca aveti si pomi fructiferi! noi nu avem spatiu in gradina si pentru asa ceva, luam fructe de la mama din gradina Ei briza marii e tare buna vara pe canicula, nu?

am fugit si eu la o baita si apoi nani
Somn usor, fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Si eu mai p seara ca de obicei!

Aly, ne-am hotarat si la nume, zilele astea o sa-l trec si eu.
Deea, nici nu am vazut ca voiai sa te "retragi" . Ce-ti mai veni si tie, stai mami calma! Am vaut pozele cu caruciorul! Ce frumos se plimba si ce cuminte e. Luca al meu cred ca-l dadea o data de pamant, il studia putin pe la roti si gata, zacea intr-un colt, ca multe alte jucarii...

Am pus si eu poze din week-end-ul asta, cu baiatul meu la 11 luni . Cu prietenii la joaca sambata, cu mopul la curatenie duminica... chestii de-astea

Acum ma bag si eu la nani, va pup!

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 20+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

miki, yvy, cami sincera sa fiu am eu asa o impresie ca luca scapa de rubeola evident cred ca o confund cu speranta acum sa vedem, ce-o fi o fi, vb ta miki, daca o face acum scapa...

cami pai aseara am observant ca sotul meu avea o eruptie pe gat si pe fata, ca o spuzeala, nu bubite, pete rosii pe piele. am vazut ca avea cateva si pe piept si burta...ne-am culcat si am zis k poate trec pana azi. dar azi cand ne-am trezit era saracul plin de pete d-astea, si pe fata, si pe spate, maini, picioare, tot tot e o spuzeala rosie. drept pt care am sunat la pediatrie la sanador ca acolo il am pe luca in evidenta sa imi spuna daca poate sa il vada si pe sot cineva. si l-au trimis la camera de garda la spital la adulti...diagnostic rubeola. febra nu a facut, doar il doare putin gatul, ii curge nasul si il cam dor oasele. deocamdata nimic prea rau, din fericire.

deliam am gandit si eu sa il duc pe luca la doc dar deocamdata nu observa nimic, nu are febra, nu ganglioni umflati, nu pete, i-ar putea lua doar sange pt analize. am zis ca mai aman putin ca oricum daca e sa o faca o sa il duc si o sa ii ia atunci sange, sa nu il chinui degeaba de 2 ori...sa vedem ce se intampla.

mada

gata, fug la somn, incerc sa intru si maine!

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:


neatza
imaginati va aceste cesti pline cu ce va place voua sa savurati

eu real trag de un 3in 1....l-am gasit aseara prin dulap
sunt cheauna de somn..mandra mea iar a plans....acum e trezita deja ...sambata fructele si pranzul le-a refuzat 99%....asa trista am fost ca la 16 plecam la ziua finutei noaste si eram stresata rau..dar acolo a mancat un ciocalel la cuptor si 3 bucatele subtiri ca un cartog ,de cascaval....

ieri dimi a mancat banana cu branzica ,dar pranzul iar a fost un chin...abia a luat cateva lingurite....ii pusesem si iaurt ..nimic..am contiuat cu restul de iaurt si am plecat....abia la 18 a mai vrut un iaurt....
azi deja imi e groaza....o face de la dinti sau o fi vreun moft de-al ei.
la o zi dupa ce a facut 1 an a inceput sa scuipe mancarea..sa o stoarca asa in gura....si sa faca ca toate alea in scaunul de masa
parca si-a dat seama ca-i majora si crede ca poate sa faca ce vrea....dar nu pe nervii mei.....

Mada
stii ca te invidiez pe organizarea ta....decand te-am cunoscut de la burtici.....m-ai dat gata pe toamna cand ai reusit curatenie generala +geamuri+cristi....
ce fac nazdravanii?...s-au mai ciondanit ieri pe jucarii?

Stefy draga mea draga....de aceea am pus linkul ...sa o vedeti si voi ce dulce era...si era totul pt mine....lacrimam cand vb de ea...acum parca mi-am impartit aceste sentimente....dar atunci eram ferm convinsa ca o s-o am doar pe ea....si doamne imi trceau uneori niste ganduri negre prin capsa nu i se intample ceva...acum vad altfel lucrurile....stiu ca nu o sa mai fie singura ....gandesc pozitiv si ma rog sa fim sanatosi sa le crestem mari

Miki ce frumos ca v-ati plimbat atata...cum mai arata zoo...cred ca deplorabil..mie paraca nu mai imi vine sa merg ,dar in fiecare am tot vizitam o data....mi s-a luat de zoo a noastra decand am fost prima data la cea din viena.....ei de ce pot si noi nu

Cami nici eu nu cred ca mai am tel tau....i-am zis si lui viss...am facut baie la tel si s-a scurtcircuitat si multe numere salvate in telefon nu le mai am..am doar ce a fost pe cartele
ce frumos ca ai impartasit fetele....
si eu ar trebui sa o impartasesc pe A...macar pe ea ,ca S trebuie sa tina post sa se spovedeasca desi mie mi se pare cam devreme..ea mititica nici urat nu vb darmite alte prostii

Alina sa iti zic cu caruciorul..ieri l-am luat afgara...fiind duminica toti prietenii nostri cred ca erau plecati in parcuri mai mari....ne-am intalnit doar cu 1 baietel care nu mergea bine si o bebelusa in carut..cand am pus-o pe jos si i-am dat carutul si papusa nici nu le-a bagat in seama....daca ar fi venit altcineva cu ele ar fi pus monopol..sa mor de ciuda ca am intrat si la market si la casa din cauza carutulul de papusa nu mai putem sa trec de barele acelea....

Scrish sa fac o gluma..scarpinare placuta sotului....stiu de la varul meu care a facut tot asa mare ca cica-i naspa ..ca te manaca rau ....sa-l tamponezi cu multa mixtura

Ailed asa ar trebui sa fac...dar vezi tu ,ca la unii tine si de vointza nu de putintza si stefy vad ca-l urmeaza ....i-am si zic ca eram 90% sa mearga intr-o tabara ,dar nu o mai las ca nu vrea sa fie si mai ordonata si atenta cu lucrurile ei....si tot ii arat pe la tv cum rad anumite fete de alta sau altele care nu isi strng prosopul dupa ce fac baie....era o emisiune miss fata de la tara....si la aia cu botezatu am prins o bucatica din emisiune chiar cand unele radeau de o colega....
poate e si vina mea ca eu i-am facut totul....asa cum scriam si mai sus.....dar dupa ce am nascut se mai responsabilizase,insa daca vede ca tasu nu se simte..ea de ce sa mai faca
si asta al meu ,ba imi zice ca eu sunt nebuna ca vad lucrurile asa sau daca-l pun sa faca ,face ,dar nu cand zic eu ,cand trebuie,ci ,cand are el chef

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Intru sa vad pozici cu L nazdravanul ...aseara l-am vazut si pe David cu mamica lui..cred ca imi scapase zilele trecute ...Lalely ce mare s-a facut si ce schimbat este..e un pufos..ce face tzitzi buna ....

apoi urc la kkcioasa ca se adude
o zi frumoasa sa aveti in suflete precum cea din atmosfera...sper ca in toate orasele e vremea buna ca la mine 24 grade,.....gata Mada nu mai cersim la Ally caldura

Mergi la inceput