La multi ani Andra Simona!!! Fluturasi (137)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ce culoare sunt balerinii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia gri ai pus pozici???

salo, eu ti-am mai raspuns inca o data la aceasta intrebarecand ai mai intrebat. si eu ii dau lui L lapte de vaca de 1,5%. la fel i-am dat si fetitei.

mada, spor la treaba

deea, de ce nu suni dr?? are alte simptome de raceala??? cum spunea si picky si noua ne-a spus dr ca poate face temp si la 10 zile de la vaccin.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, nope
il astept pe sotz cu cititorul de card


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

strumphhhhhhhhhhhhh
treci la apellllllll
ce faci?
nu te-a salutat postasul inca?

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)




a naibii treaba, m-a vizitat azi cand am fost cu treburi la ambasada si nu am fost acasa am gasit aviz in posta cand am ajuns acasa si am mai ramas si fara buletin ca deh asa e, iti opresc buletinul, ca imi fac pasaport cu resedinta in UK , deci am pasportul vechi taiat si anulat.. acum cum naiba fac sa ma duc la posta sa le ridic fara buletin ? si nici carnet de conducere nu am ca nu conduc , ca asta e considerat ID aici... off off am sa vad ce fac, se poate sa astept iar postasul acasa cu plicurile intr-o zi, nu stiu cum se face, am sa il intreb pe Nick cand vine... doar asa cred ca as putea pentru ca trebuie sa semnez pentru ele si la oficiu imi cere ID , acasa ma pune numai sa semnez fara sa imi ceara document sa ma legitimeze ... vedem ce spune Nick acusi cand apare acasa, poate mai sunt si alte modalitati te anunt eu cand dau de surpriza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mai strumph, ce faza! si cand iti dau pasaportul?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-buna! multumim de comentariile de sub poze, si de aici- despre pitici mai ales
- noi azi am iesit-in parc din nou- era soare la pranz, desi dim era umed pe jos- pana am imbracat trupa,cand am ieist era cam intunecat si umed, dar 1 h tot am stat.sonia arata cu mana spre locul de joaca- dar era umed pe jos, asa ca doar am mers in picioruse in timp ce sergiu a stat catarat pe o banca,sus, pe care vroia s-o escaladeze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

strumphule
poate ca daca tii buletinul lui nick iti da asa
nu m-am gandit
ca dadeam numele lui
offfffffff
sper sa reusesti
sa nu se intoarca inapoi
ca aici stau in posta doar 10 zile
asa ca poate mergi la posta sa le ridici
sauy poate merge nik
aici daca lasa aviz nu lew mai ia cu ei a doua zi pe teren parca
asteapta si tu maine il intrebi cum se procedeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

viss, vezi ca am pus poza cu negresa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Am adaugat si noi poze noi asa cum am promis,asa ca daca vreti sa ne vedeti...ne-am "updatat" si noi putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aZaZ spune:

Buna seara tuturor.Am intrat sa spun LA MULTI ANI!!!!!tuturor fluturasilor care au implinit un an.
An intrat sa va spunem ca azi am trecut si noi de pragul celor 365 zile, si am fost cel mai vesel baietel. Din pacate nu am luat azi motul dar il vom lua in prima zi de Paste.
Scuze ca nu am mai intrat pana acum dar am inceput serviciul iar seara cad precum musca.

Mergi la inceput