Strengari 45 - Bv Buburuza, Wali!Hai Dana!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dara76 spune:

Bravo Emmaella! Bine ai venit bebe Anastasia! Sa fiti amandoua sanatoase!



35+ Miruna Sanziana

*MTHFR C677T homozigot; PAI polimorfism 675 4G heterozigot; mutatia factorului XIII (G102T) V34L heterozigot // Clexane injectie 0.6 seara, Insulina, B12 metilat, acid folic metilat, Magne B6, Folowise, Cetebe, *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaelena spune:

Uau, Emmaella, ce fetita maricica aveai in burticaaa! Sa fiti sanatoase amandoua, recuperare usoara!!

Irina, 35+ cu Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

Felicitari Emmaella! Bine ai venit Anastasia Ioana!!!

Multumesc de urarile de spor la calcat, au avut succes. Cristina, m-ai ambitionat cand ai zis sa calcam amandoua .
Am facut pauza de am mers la dr de fam dupa prenatal siacushi ma apuc iar de calcat

Dorina, mami de Stefan (14 mai 2008) si 34+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kovacsc spune:

Dorinutza bravo eu am inceput sa calc la 12:06 si am terminat exact intr o ora ce aveam de calcat. Au fost 40 de bluzite . Ultima data am primit mai multe bodyuri acum mai multe bluzite si este bine.

Cristina 35+ Karina, fetita noastra draga


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kovacsc spune:

Felicitari Emmanela! Ce nume frumos are fetita, imi place tare mult Anastasia, cum o s-o alinti? abia asteptam poze

Cristina 35+ Karina, fetita noastra draga


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Felicitari Emmaella! Bine ai venit pe lume bb Anastasia!







Monica, mami fericita de Cezar-Andrei (04.03.2012)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Eeeei ce fetita aveai tu acolo!
Felicitari Emmaella, bine ai venit Anastasia Ioana!

Cand va aud ce harnice sunteti....eu stau chiar ca pe oua sa nu cumva sa-i vina idei printesei mele si tot am contractii si stari de greata, iar curatenie inca n-am facut (si de tati mi-e mila pt ca vine si el obosit de la munca, probabil insa ca vom baga un maraton inainte de luni)
Eu (tati) am gasit protectii de wc in carrefour.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

Felicitari emmaella! Sa fie intr-un ceas bun sosirea pe lume a bebelinei Anastasia Ioana!




meg,dematei(9.02.2007) si Ana (7.03.2012)

"Mami, te iubesc dintotdeauna!" (Matei)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy25 spune:

Emaella, felicitari! Sa fie sanatoasa bebelusha!
Kovacsc, Dorinutza, ce harnicie maxima Eu una nu-s in stare nici sa mai fac de mancare ca se face burta pietroi. Bravo voua!

Aredwin bebelusha Natalia si pentru tine
Dana, gata ai ajuns? Asteptam vesti.
Meg bafta cu acomodarea si mai ales celui mic. Sper ca fetita ta sa fie din ce in ce mai bine.
Ronina ce face pitica ta?
Buburuza bafta maine!
istrategreta, felicitari! Se inmultesc bebeii, asa pe furis
walli bafta maine
Happy, sper sa fie mai bine cu tatica si sa mearga treaba bine



Multumesc Bunului Dumnezeu!
36 Victor Gabriel

AMR 3 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titi143 spune:

Multumesc Marci de site.

Nu stiu daca vi-am spus dar eu am 2 doctori, unul in oras la mine in care am foarte multa increderesi imi pare sincer rau ca nu pot naste cu el, si unul in Cluj cu care voi naste. Ieri am fost la cel din Cluj de am vazut ca bebe era cu picioarele in jos. Azi am fost si la cel din orasul meu sa vad daca stie el ceva metode sa il fac pe bebe sa se miste. Si ce spuneti, surptiza, bebe era iar cu capul in jos. Nu imi vine sa cred in decurse de nici o zi sa se mute iar cu capul in jos. Cand l-am intrebat pe doctor daca se poate sa se mai multe bebe el mi-a spus ca nu, dar parca iar il simpt ca migreaza. Oare de ce e asa de miscator, de ce se tot muta? Acum sper doar sa ramana cu capul in jos si sa fie bine.
Merci fetelor de sfaturi.

Ramona mamica fericita a lui Eduard (09.10.09) si 33+ Robert Aaron

AMR 6+ SAPTAMANI

Mergi la inceput