Scolari de Iulie - August 2004 * (93)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Also,danke...ca mi s-or uscat galcili di sete!Ci ni dai bun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ninge de rupe, asa ca ma bucur ca vine iarna, nu?
Ema, se vad foarte bine rezultatele la Serban, super!! saracul, ce suparare pe el cu acneea.. il inteleg perfect
Alice ce ai mesterit bun de ziua ta?
sa fiti iubite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani Alice.

La multi ani Cori.

Si La multi ani tuturor mamicutelor mele dragi de ziua femei. Sa fiti fericite, sanatoase si pline de noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani tuturor mamicilor,sa fiti iubite ,sanatoase si dragastoase!!!
La noi sunt iar -10 grade,deja simt ca fac depresie de la atata frig....azi este baba mea
De dimineatza cand a sunat ceasul prima care a sarit din pat a fost mandra,s-a dus repede sa-mi aduca felicitarea facuta de ea...pe drumul de intoarcere spre dormitor se certa cu tacsu care sa-mi dea primul cadoul
Ema foarte faine pozele se vede efectul si la tine si la Serban.....mamaaa cate inimi va frange Serban cu ochii si zambetul lui.....
hai sa avem o zi superba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

La muuulti aniii doamne dragi

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

La multi ani duamnelor, sa fiti mereu tinere si iubite
Multam fain pt urarile de ieri, tare-i bine sa te simti rasfatat de ziua ta mai cu seama ca p-aici nu se serbeaza decat anii "rotunzi" deci am de asteptat pana la 50 ca sa ma bucur de atentia colegilor

Ema te rog detalii despre cum vrei sa faci cu punctele negre de pe nas, am si eu acasa o adolescenta care isi cheltuieste toti banii pe cosmeticale si e tare suparata din cauza punctelor negre!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

moama Cori ce tare asta cu anii rotunzi!!! pe bune ca nu o stiam....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

La multi ani dragelor!!!!!!
La multi ani Corina si Alice!!!!

Ieri am dat o fuga pe litoral - noroc ca nu am vazut mesajul de alaltaieri al Roxanei cu ninsoarea... - ieri insa era superb, frig, dar soare!!!

Apropos de creme si riduri - tocmai mi-am comandat ulei de argan si crema de zi cu extract de argan - sunt curioasa sa vad efectele in timp... Eu nu sunt asa de "ingrijorata" de ridurile faciale cit de cele de pe git si decolteu - partile astea le-am neglijat, plus ca slabind destul de mult (si nefacand sport), pielea a fost afectata...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani, ladies! Sa fim iubite si frumoase!! Imi sunteti foarte dragi si ma gandesc mereu ce m-as face fara voi...

Cu intarziere, La multi ani Cori & Alice!

La noi e plin biroul de flori, la peste 50 de feminine, va dati seama... Eu ma sufoc, fac alergie, in special la zambile... si colegele se uita urat la mine

Ma duc sa citesc in urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rob, uita te si tu urat la ele si deschide geamul. Eu am zis ca cine nu are alergii nu stie cat de oribil e, dar alergie poti face la orice varsta :D da, sunt o rea :D

deci: dupa ce Giulik m a stresat de duminica seara ca ea are de luat o floare miercuri seara si nu a dezvaluit cui, am luat aseara zambila aleasa de ea si depozitata la frig si mi a oferit o de dimineata :-) inutil sa va zic ca nu ma asteptam, credeam ca are vreun plan malefic de n a suflat o vorba :-)))

_

Mergi la inceput