Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (212)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

neata,

n-am avut timp sa citesc din urma dar o sa recuperez

vroiam sa va spun ca in urma incurajarilor primite de la voi si de la prieteni m-am hotarat sa pun o oferta pe groupon de 8 martie
si sunt tare emotionata ca deja la 9 erau 8 oferte cumparate (acum sper sa fac fatza). Ah si fortata de imprejurari am gasit si un nuyme pentru florarie - PRIMAVERA

VA PUP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui piggy

neata,

n-am avut timp sa citesc din urma dar o sa recuperez

vroiam sa va spun ca in urma incurajarilor primite de la voi si de la prieteni m-am hotarat sa pun o oferta pe groupon de 8 martie
si sunt tare emotionata ca deja la 9 erau 8 oferte cumparate (acum sper sa fac fatza). Ah si fortata de imprejurari am gasit si un nuyme pentru florarie - PRIMAVERA

VA PUP

Piggy mama de pufitze Ilinca (15.06.2008) si Mara (30.08.2010) si florareasa www.myflowerbox.blogspot.com


mult succes Piggy! bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Neatza,

Doloress circ? A facut in vacanta asta mica sau aveti scoala permanenta de circ? Fiica nasei a fost si ea la un stagiu de circ in vacanta, e super dulce si ea cu schemele ei! Asta e unul dintre putinele neajunsuri cand locuiesti "la tzara". Astia de la capitala isi aleg stagiile dupa cum le place, la noi la tzara facem ce se ofera. Pentru vacanta de Pasti au din nou numai sporturi normale, nimic cat de cat artistic si apoi din pacate echitatia e de la 6 ani, dar la vremea aia in vacante numai echitatie va face, pentur ca ii plac caii si pentru ca e la 200m d ecasa noastra .

Citat:
citat din mesajul lui Luminel


Esme, succes la examen! sa te vedem cu patalamaua la mana! nu ca ti-ar trebui neaparat, tu esti talentata oricum in ceea ce faci! bravo!




O dar am nevoie! In tara asta fara diploma respectiva nu poti sa iti deshizi o afacere in domeniu si asta e planul pe termen lung, cum insa acum s-a ivit momentul prielnic de a face cursul am sarit pe ocazie. Ce nu stiam si ma bucura ca am invatat este sa fac croissante si praline, in rest tot ce am facut pana acum stiam oricum. Din cand in cand (nu neaparat ca sa ma laud, dar asa este) il mai invat eu pe instructor una alta. Sper exemplu saptamana viitoare avem tort cu bavarois si voia sa ii faca marginile frumoase. Am pe undeva niste torturi cu marginile in dungi, efectiv si-a notat cum le fac eu si a sugerat tuturor ca vom aplica tehnica mea. La fel si cu bavarois-ul el sustine ca cu reteta lui o sa ne rugam sfarsitul asteptand sa se intareasca si ca se poate sa nu ne reuseasca. E i-am spus ca reteta mea nu are nevoie de o viata sa se intareasca si e asa de simplificata incat eu inca nu cunosc pe nimeni sa o rateze. Ei bine vom face o crema cu reteta lui si una cu a mea Tot saptamana viitoare vom face tarte cu branza...cu branza dulc efacuta de mine fiindca :"Esme e cea mai buna branza pe care am mancat-o pana acum, sa-mi dai si mie reteta ca si eu fac dar a mea iese galbena". Dar diploma tot imi trebuie...

pup in gashca si fug la cafea,

Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Inainte de-a iesi afara scriu repede o veste
http://www.gandul.info/magazin/ziua-in-care-facebook-a-cazut-breaking-news-9376663 . Nu stiam de ce nu-mi mergea facebook-ul
Sper sa mai intru mai ales ca astazi is doar cu un copil, ca zilele trecute mi-a fost cam greu cu 2 copii acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Citat:
citat din mesajul lui piggy

neata,

n-am avut timp sa citesc din urma dar o sa recuperez

vroiam sa va spun ca in urma incurajarilor primite de la voi si de la prieteni m-am hotarat sa pun o oferta pe groupon de 8 martie
si sunt tare emotionata ca deja la 9 erau 8 oferte cumparate (acum sper sa fac fatza). Ah si fortata de imprejurari am gasit si un nuyme pentru florarie - PRIMAVERA

VA PUP

Piggy mama de pufitze Ilinca (15.06.2008) si Mara (30.08.2010) si florareasa www.myflowerbox.blogspot.com


FELICITARI si mult SUCCES!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Piggy, multa, multa bafta!! Spor la treaba si mult succes in "biznis"


Esme super! Bafta la examen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Piggy, excelenta idee!! Am intrat si eu pe groupon, ai deja 14 vouchere cumparate. Esti tare, mai! Bafta multa! Te pup cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alysh

Piggy, excelenta idee!! Am intrat si eu pe groupon, ai deja 14 vouchere cumparate. Esti tare, mai! Bafta multa! Te pup cu drag!

ALI, mami fericita deVlady si Luca- doua minuni de la Dumnezeu


UPDATE: deja 21 vouchere cumparate!

Piggy esti cea mai tare! dar cand o sa ai timp sa le faci? ca ma gandesc ca multi le vor pt 8 martie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

multumesc mult pentru incurajari nici mie nu imi vine sa cred
eu am vrut sa fac un test de fapt al pietei si se pare ca ar merge...
am limitat la 50 de aranjamente pentru astazi ca si mie imi e teama ca nu fac fata, dar chiar nu ma gandeam sa am atatea comenzi...
si ce ma emotioneaza cel mai mult sunt mesajele pe care vor barbatii s ale trimita femeilor odata cu florile...o Doamne!...chiar imi place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Buna idee Piggy!Deja ai multe comezi, aveai cosurile deja aranjate? -- vorba lui Lumi, multi le vor probabil pt maine; spor la treaba!

Esme, succes cu diploma! Super fain, ii dai sfaturi profesorului

P.S. f frumos ca se gandesc atatia barbati la iubitele lor.
Mult succes mai departe
Tot tu faci livrarea?

Mergi la inceput