Asp.optim.(770) Felicitari Luciana2008, Yna85 !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorena_86 spune:

denyyyyyyyyy, te mananc

ti-am zis ca nu e relevant, te bucuri degeaba

e o nesimtire de test idiot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:



Mda, oricat imi doresc sa te felicit, eu ma abtin. Nu-mi place deloc liniuta aia, arata familiar de mincinos. Si mai e aparuta si dupa interval.
Cu toate astea, nu te considera iesita din carti. Timpul va decide !

Bebe dragonel la bord http://lmtf.lilypie.com/TA5vp2.png" target="_blank">!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaneagu spune:

buna dimineata , dragi fete matinale

lorena si yna , tinem pumnii sa fie bebe si la voi

Primavara incepe cu tine...
http://www.fertilityfriend.com/home/3b9293

http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Fetele mele, sa ma iertati daca par ca exagerez (poate prea mult) dar eu nu ma las batuta!!!
Eu tot nu-mi pierd speranta pt voi!

Pe toate va alung la odisee! Gata, va ajunge cat ati stat pe aci!
nu ca vreau sa ma despart de voi, dar meritati din plin sa ocupati locurile voastre la odisee

Hai ca nu mai e loc pt pesimism!

Trageti aer adanc in suflet si respirati MUUUUUUULT OPTIMISM si CREDINTA!




Dragonelul meu

2 sarcini pierdute la 4+
Cauza? -> Astept sa fac investigatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Lorena ai mai facut teste din astea? A aparut si alta data a 2 liniuta?
Nu stiu ce sa zic de testul tau, poate fi si pozitiv dar si negativ, pozitiv pentru ca liniuta se vede si negativ ca a aparut dupa intervalul de citire.
Ori mai repeti un alt test maine ori faci beta ca sa fii sigura.
Yna valabil si pentru tine dar sa speram ca e partea frumoasa pentru toate fetele de pe forum.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_86 spune:

bobule eu stiu ca e negativ

fetelor nu ma incurajati ca sigur nu e relevant testul

eu am pus pozele doar sa vedeti cat poate minti un test

miha am mai facut si luna trecuta si a fost tot usor pozitiv, de doua ori si apoi mi-a venit cm

beta nu am de gand sa fac
o sa mai repet testul joi daca nu vin uratii, macar sa le termin ca mai am 3 si nu mai iau din astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86

denyyyyyyyyy, te mananc

ti-am zis ca nu e relevant, te bucuri degeaba

e o nesimtire de test idiot


Bine Lore, cum zici tu. Am sters din listuta 'slab vizibila' ca sa nu te simti prost.

Dar oricum barza tot a vazut ce am scris mai devreme in listuta in derptul numelui tau, asa ca ... tot la odisee pleci luna asta





Dragonelul meu

2 sarcini pierdute la 4+
Cauza? -> Astept sa fac investigatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Mersi Lore am vazut deja, cred ca tu ai pus linkul in acelasi timp in care scriam eu.
Eu zic nici sa te dezumfli de tot dar nici sa te bucuri prea tare, asa simt eu dupa 2 luni de teste iesite usor pozitiv si dupa urmara rusii.
Fetelor eu la spital nu o sa imi iau laptopul ca imi e frica sa il las pe acolo si cine stie cum o sa ma simt dupa operatie, daca e careva dintre voi pe orange si vreti sa pastram legatura ca eu pana luni marti nu vin acasa lasati-mi Pm cu numarul si va sun cand pot eu sa anuntati si restul fetelor de pe forum.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaneagu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt

Mersi Lore am vazut deja, cred ca tu ai pus linkul in acelasi timp in care scriam eu.
Eu zic nici sa te dezumfli de tot dar nici sa te bucuri prea tare, asa simt eu dupa 2 luni de teste iesite usor pozitiv si dupa urmara rusii.
Fetelor eu la spital nu o sa imi iau laptopul ca imi e frica sa il las pe acolo si cine stie cum o sa ma simt dupa operatie, daca e careva dintre voi pe orange si vreti sa pastram legatura ca eu pana luni marti nu vin acasa lasati-mi Pm cu numarul si va sun cand pot eu sa anuntati si restul fetelor de pe forum.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.



sa nu iti fie teama , gandeste-te ca dupa operatie vei fi cu un pas mai aproape de bebe.
noi suntem aici si te asteptam sanatoasa si cu vesti bune

Primavara incepe cu tine...
http://www.fertilityfriend.com/home/3b9293

http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bob_Pixel spune:

Deny, nu e vorba de pesimism aici. E vorba de experiente nefericite cu unele teste. Din pacate, teste cu probleme exista si vor exista mereu, la fel ca si dezamagirile crunte. Imagineaza-ti cum e sa vezi o liniuta pe test, sa dai fuga la beta si sa fie negativa... dupa cateva faze de gen, deja te inveti sa nu te mai increzi si sa-ti faci iluzii. Lorena stie foarte bine ca nu are motive de scos sampania si totusi o farama de speranta pastreaza, e normal asta. Nu e cazul sa-i ambalam sperantele ca sa pice foarte de sus apoi. Daca e bb, va fi o bucurie, daca nu e, va fi o tristete rezonabila, tocmai datorita cumpatarii de acum.

Bebe dragonel la bord !

Mergi la inceput