Strugurasi de Sept-Oct 2011 *43*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Hayat multa sanatate mamei tale ! aveti grija de voi !

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Hayat, ne rugam pt mamica ta, speram din tot sufletul sa fie bine.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Bun dimineata!

Hayat, multa sanatate mamei tale! Cred ca e greu pentru Razvan dar sper sa suporte bine drumul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Hayat,sper din suflet ca mamica ta sa fie bine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

hayat si eu ma rog pt mamica ta

_


de T 6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Hayat - suntem cu gandul si sufletul alaturi de voi! Doamne ajuta sa fie totul bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Inutsa - multumim de link-uri, le-am citit, sper sa ma mobilizez sa cumpar si eu cartea despre copiii vegetarieni, pana atunci tot sap pe diferite site-uri unde gasesc trimiteti la aceasta carte!

Creola - multumesc de sfat! Eu ma refeream la faptul ca nu este BPA free si sta neatins, nu stiu ce sa fac cu el in sensul acesta.
Oricum, tocmai am gasit si alte info ref la asta: http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/is-bpafree-plastic-really-safe-2242207.html deci clar imi iau sa le fierb la aburi in loc de steamer.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Tanno, inca nu am reusit sa te trec in lista ,nu m-am uitat daca te-a trecut cineva,dar o voi face.
Tanno,da si data nasterii lui Bogdanel,in mesajul de la Rachel am gasit numai "tanno tatic de Bogdan -Nicolae, 3,600 Kg, 51 Cm, scor apgar 9 , cezariana " ,sa il trec in listuta. De fapt sa va trec.


16.08.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dbunny
tanno Bogdanel e diversificat¿ a papat lapte matern¿ cum fu nasterea¿ hai povesteste-ne cum a fost nasterea, sa auzim si prin prisma unui tatic

da, bogdan papa diversificat, legume, fructe, branzica, carnita, iaurtel...urmeaza oul ...
lapte matern a papat o luna, apoi lapte praf ca s-a terminat rezerva
de nastere ce sa zic...sotziei mele i s-a parut super-usor; a zis ca ar face 10 cezariene, cu aceeasi dr ; mie mi s-a parut cam greut, credeam la fiecare pas ca doare, ca tine; ma gandeam la complicatii ... dar, se pare ca a fost usor, cum a zis nevasta-mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Offffff Doamne,...Hayat suntem alaturi de tine pentru mamica ta

tanno i-ati inlocuit vreo masa?

Mergi la inceput