LMA Luiza, Arsenie!!! Fluturasi de 2011 (134)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

La multi ani, catank!!!
Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de familia ta frumosa!!!


La multi ani, SsaBrya!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, alehiam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Somleac te pup!
Mada , uite sunt aici cu tine!Ia un diclofenac sau un Movalis , ceva un pic mai tare, infasoara-te intr-un sal gros si cald in jurul mijlocului si ideal ar fi sa te odihnesti in pat, ar tb totusi sa-ti fie cald la locul dureros si sa iei antiinflamatoare....eti ca barbata-miu , care trece dintr-un tortcolis in altulsi nu vrea sa ia nik...aseara a ridicat-o pe Andra in sus si iar l-a luat si cand s-a rasucit cu spatele in sus i-am dar cu crema cu salicilat ca nu putea sa fuga , ca- durea rau, zicea" sa nu indraznesti!' si dupa ce am inceput sa-i dau, "mai sus si mai la dreapta" de imi venea sa-l bat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia am duc acum sa-mi bag un sal sau un fular graos pe mijloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele

oaaa ce chiulangioace am fost toate a fost un week-end minunat, se pare, pentru toata lumea.
noi ne-am distrat tare bine ieri, am avut musafiri care au epuizat bebelina apoi dupa ce au plecat ei hop si noi afara ne-am plimbat o ora sa ne aerisim, Anastasia bineinteles ca era rupta de oboseala si a dormit tot drumul

La muti ani, Catank! sa fi sanatoasa si fericita alaturi de sot si dulceata ta Ioana si sa-ti umple sufletul de bucurii toata viata


La multi ani,Arsenie! sa cresti mare pui frumos cu ochi albastrii, sa fi sanatos si tu si fratiorii tai si sa aduceti numai bucurii parintilor care va iubesc mult, mult

simona te asteptam sa ne povestesti cum ati petrecut aniversarea primului anisor al puiului

La multi ani, Luiza Alexandra! sa cresti mare si sanatoasa alaturi de fratiorul tau frumos, sa luminati viata parintilor zi de zi


La multi ani, Maria de moulineta sa cresti mare si sanatoasa si sa bucuri pe mai si pe tati mereu


La multi ani, Petra! sa ai o viata lina si frumoasa alaturi de surioara Antonia, sa fiti sanatoase amandoua si sa mangaiati sufletele parintilor vostrii care va iubesc mult


fetelor, ce de sarbatoriti azi mancam la tort si bem la sampanie
va asteptam cu cinstea

toate mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Multumim fetelor de urari!

Am pus foto cu sarbatorita pe contul comun...



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

mamicutele care au intrebat de noi!

suntem bine, am fost doar putin mai aglomerati cu musafiri, cumparaturi, etc. iar in timpul liber nu am mai intrat pt ca nu aveam nimic de spus...

am facut vaccinul de 1 an L nu a plans mai deloc..desi am asteptam sa fie dramatic mai tare a plans ca a picat suzi pe jos . bilantul este super ok: 10.500 gr , 80 cm inaltime , fontanele inchisa total.

mad,am facut si vaccinul iasminei de 4 ani.

delia, felicitari pt mersul in picioare al andrei!!

la multi ani andra de miki!!! miki, ai o familie tareee frumoasa!!! sa fiti sanatosi si mereu bucurosi!!

mami frumoasa simo sa iti traiasca flacaul!! arsenie la multi ani pui mic si frumos!!!


mad, la multi ani pt micuta printesica Luiza!!

la multi ani mami catank!! sa ai parte de toata fericirea din lume alaturi de superba ta fetita si al tau minunat sot!!


m-am facut bruneta

nu mai stiu ce vroiam sa va spun.....L al meu e pus taree de tot pe facut prostioare azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

La multi si minunati ani, catank!



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

La multe lunitze Petra!
Yasmy, multumim, vrem poze cu tine brunetaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza roxy!

Mergi la inceput