LMA Luiza, Arsenie!!! Fluturasi de 2011 (134)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

iertareee am sarit peste 2 sarbatorite :

la multi ani maria de moulineta!!!

la multi ani ssbrya!!


delia, iti voi arata o pozica..doar ca e facuta cam aiurea... si in cea facuta de al meu sot mai mult ma vad la corp decat la par

mada, multa sanatate!

CRIS, VOI CE MAI FACETI MAMI?????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, irinuk, cum va e baba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

de 2 zile m am reapucat si eu de abdomene am facut o burtica cu sunculite arat ca un somalez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

miki asa ma bucur de tare ca a iesit toul super si au fost apreciate bunataturile care le-ai facut. mi le si imaginez esti o mamica tare gospodina
Andra a fost minunata, frumoasa si cocheta, nu degeaba a ales ea rujul vad ca mai toate fetitele aleg rujul , si Anastasia a ales si parca si Catalina si sunt sigura ca vor mai alege si alte fetite, asteptam sa vedem Vlad asa a crescut.... este un strengar si cred ca a fost normal sa se simta putin dat la o parte pentru ca acum a fost Andra centrul atentiei.
tu radiezi de fericire, se vede va doresc numai bine si sa creasca puii mari si sanatosi, sa va bucurati de ei

strumphitza ai terminat de copt tot, tot? vorba alinei06, n-as fi avut chefff.....
eu inca nu m-am infipt in treburi din astea ...copt, muraturi(din astea punem dar nu asa multe), zacusca...si altele. dar peste ceva ani ma apuc si eu pana atunci imi face mama si soacra

cami bine ca si-a mai revenit Antonia, o sa-si revina si cu papa in cateva zile. ar fi bine sa iesi si cu ea afara, nu? poate aerul ii mai face pofta de mancare, se mai joaca....

alehiam vad ca si Lu o sa fie o cocheta, a ales margelele ma bucur ca ati petrecut frumos nu mai stiam cand ai zis ca faceti petrecerea
oaaa ce bine a aratat tortul ...delicios dar si mai delicioasa a fost Luiza, o scumpete cu buline. fratiorul nu a fost gelos ca Vlad de miki?

madutza ma bucur ca sunt bine puiutii acum. ce-mi place cum povestesti de ei, cum se alearga, cum il pandeste Cata pe Cristi....normal ca vroia si ea afara si ce frumos ca ti-au iesit floricelele, parca simti cu adevarat ca vine primavara cand le vezi

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

de 2 zile m am reapucat si eu de abdomene am facut o burtica cu sunculite arat ca un somalez


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


nu exagera!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed merge Andra singurica, gata? bravo, Andra! Anastasia face si ea 2-3 opasi, ieri asa concentrata era la musafiri si la galagie ca nici nu-si dadea seama ca facea 2-3 pasi singurica

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-LA MULTI ANI CATANK! SA FII SANATOASA SI FERICITA!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ehee delia as fi vrut eu sa exagerez....dar imbracata nu se vede asa tare....am vrut sa ma ingras putin, dar tot ce am pus am pus doar pe burta si bineinteles ca m-am ingrasat din dulciuri si porcarii dar nu ma plang prea tare, doar ma alint si eu asa pt ca stiu sigur ca dupa o saptamana de abdomene si renuntat PUTIN la dulciuri si restul imi revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-La multi ani !!!!

Maria de moulineta!!!

Radu Andrei de DanaMi!!!

Vlad Arsenie de simonacip!!!

Luiza Alexandra de alehiam!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pun cateva pozici!!

Mergi la inceput