Strugurasi de Sept-Oct 2011 *42*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

neata

Noi am fost plecati la Braila, a fost cam obositor, am facut un adevarat maraton.

Lena, eu am hainute de la mothercare si o sa comand si eu de acolo de unde vrei tu sa comanzi in vara. Hainutele sunt super bune, cred ca am mai spus, calitatea este net superioara altor hainute pe care le am.Eu le-am primit pe toate, unele noi-noute, altele purtate. Cele purtate arata inca bine, nu s-au labartat deloc.
In privinta marimilor, am constatat ca le respecta. Pot sa iti spun ca am body-uri de 0-3 luni pe care inca i le dau si ii vin fara probleme, materialul se intinde , nu pot sa imi dau seama cum insa arata f bine pe ea, fara sa para nimic fortat.
Si salopetele de somn sunt f bune, cele de 0-3 luni i-au venit pana aproape de 5 luni, cele de 3-6 luni sunt pana la 8 kg.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

may, am avut si eu o tuse pacatoasa can am venit de la munte,mi-a trecut cu ceai de ceapa, numai sa poti sa bei asa ceva desi nu e tocmai rau la gust

inutsa , sanatate multa, multa surioarei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui LenaC

Sei, da tu le tii minte, sau le notezi in carnetel?
De Aramis, am citit si eu de nannete ca ar fi nasoale, dar carter's, mon caramel sigur sunt de calitate.

Multumesc Kora... cred k ma arunc la o comanda.
Eu as vrea sa iau body-uri 7 buc 100 ron, iese 14 ron bucata... mi se pare decent ;) daca sunt de calitate :) si mai vad eu ce iau :)



Lena - fericita a Maiei

Bebe Maia - 8 oct 2011



Neatza...

Lena ce sa tin minte..? am retinut cu Aramis tocmai pt ca voiam sa comand, si da de Nannet si inca o marca (nu retin acum) citam ca sunt chicioase si prst croite..
Intr-adevar se cereau pareri de Carter;s si nimeni nu a zis nimic...

PS: vezi ca , comanda minima e de 500 lei, sau 200 lei + 505 adaos.. scrie si undeva in stanga mai pe la mijlocul primei pagini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Inutsa.. sanatate surioarei.. Doamne ajuta

Lena mai da odata linkul cu mothercare, dei am spart sambata 200 lei la kiabi si puma pt ea..

Bunny.. i-am luat poncho .. multu de sugestie.. mie imi place f mult, desi parerile sunt imartite (evident barbatu-mio nu se descurca)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Buna dimineata, fetelor! Si o saptamana cat mai buna si insorita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inutsa spune:

Neata!
Poftiti la o cafeluta, un ceai! Afara e soare, frumos, poate se mai usuca mazga.
Am vazut si eu hainutele Mothercare, faine, dar zic pas deocamdata, avem destule haine. Poate mai tarziu, cand mai creste piciul
O saptamana minunata va urez!

de si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Ola,

descoperire: www.shiq.ro

mi am luat o rochie si e peste asteptarile mele. sunt ffff incantata. bine...ca am eu curu mare si sta rochia mulata pe el nu e vina ei..

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Buna dimineata fetelor!

Alayna, multa sanatate!

Hellena, condoleante!

Tanno, bine ai venit la noi in casuta!

Hayat, eu zic atunci sa facem intalnirea in weekend Kora, Anca, Mariana ce ziceti?

Sei, felicitari!

May, sa va faceti bine cat mai repede!

Noi suntem bine, saptamana trecuta am vazut intr-o zi iar niste bubite pe fata lui Dani (f putine comparativ cu data trecuta) si a doua zi aproape i-au disparut deci nu siu de la ce i-au aparut o sa vedem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Inutsa, multumim de cafea, si aici e frumos, soare! Vine primavara Multa sanatate surioarei tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Oana ce rochita ti-ai comandat? Marimea a corespuns? Materialul e ok ? Preturile vad ca sunt f. bune.

camady's baby

Mergi la inceput