Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Pfuai Aditzule,acu vezi ca te dau afara de peste tot,si forum si FB si tot!!!Trebuia si tu sa fii de acord cu tot ce zic ele,ce naiba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

subscriu la ce a zis Andri...ce naiba se intampla
cu noi fetelor?de ce atata rautate...imi pare
rau ca nu mai suntem ca la inceput..offf...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

ana...am plecat singura nu tb sa ma dea nimeni afara !!!

angie..si eu ma intreb acelasi lucru . Dar lasa ca pt o aiurita ca mine nu tb sa isi faca nimeni griji , asa.i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragi mamici de buburuze,

am o invitatie la concurs pentru voi, de la Nivea Baby - la acest topic. Va asteptam cu sfaturile voastre.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Angie,nu stii asa-i?Lol
Intrebati-va una pe alta,cele din grupu de pe FB sau de pe "noul forum",poate gasiti raspunsul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Doamna administrator,mamicile de buburuze nu prea mai activeaza pe aici,ne pare rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

ba se mai activeaza, dar numai cu cititul, iar cu scrisul, ce sa zic:se cam vorbeste de unul\una singura pe aici! sau se fac reprosuri/constatari/ironii si altele asemenea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Buna ziua.
Dupa cum era de asteptat, asa s-a intamplat. M-ati acuzat pe mine de tot felul de chestii, le-am acceptat si m-am retras, am considerat ca asa era mai bine. Bun sunt eu vinovata, dar acum de ce va certati iar? Sa pe "noul forum" nu va certati.
Nu vreau sa fiu acolo ca stiu ca nu sunt binevenita pentru simplu fapt ca nu imi place sa periez oamenii. Vreau ca lucrurile sa fie spuse pe fata asa cum sunt nu sa zic una si sa fac alta, doar de dragul de a nu mai supara pe cineva. Poate daca va ganditi o sa aflati si cine e vinovatul in toate neintelegerilesi certurile de pe aici.Chair imi pare rau ca din cauza unor prostii (ca altfel nu le pot spune)pierzi oameni dragi.

Sa aveti parte numai de tot ce e mai bun in lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

oo, mai fetelor ce se intampla????Eu acum citesc si ma lamuresc ce si cum. Nu vazusem ca sunt bisericute si alte cele, (adevarul ca nu am avut timp de net o vreme) dar eu crezusem ca ati stabilit asa toate sa faceti un forum nou pentru faptul ca ar fi mai intim in sensul de a nu citi chiar toti curioasii postarile noastre ci nu din motivele care le citesc acum .
Imi pare tare rau ca nu se reuseste o impacare ba mai mult se vine cu jigniri din ambele parti. Nu e frumos deloc. Ne/am adunat toate aici cu scopul de a ne creste frumos copiii nu de a ne certa noi maturii.
Eu o sa fiu prin preajma tot timpul, daca am cu cineva de discutat voi discuta cu placere.
La forumul Elizei nu mai suntem decat vreo 20 de mamici care mai discutam dar o facem cu placere....si da sunt si eu de parere ca nu trebuie sters nimeni din lista decat la cerere.
va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

tz-tz-tz



Mergi la inceput