Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

djlaura ..vezi draga sa nu ti se verse sangele din cap ..ar fi pacat cu ce mai ramai ???
raluca...nu are rost ... imi esti draga , ma opresc aici , avem idei diferite , din pacate nu toti oamenii sunt la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

ps: draga mea alintata te.au revoltat pe fb ??? ia citeste mai bine ce ai scris eu nu prea inteleg ... imi caut ochelarii si dictionarul si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

LASA ASA SA FIU EU CUMJ SUNT DAR TU ESTI MULT MAI RAU DECAT MN CLAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

djlaura ...vaca ?? nu.i nimic draga se poate si mai rau , cred ca azi nu te.ai privit in oglinda ..ai aruncat si tu cu mucii in fasole
daca taceai filozof ramaneai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

djlaura nu rezolvi un conflict trecand la acuze si jigniri! nu te supara pe mine dar nu asta e solutia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:


io militez aici ca nu se rezolva nimic cu jigniri si schimburi de replici taioase si...io vorbesc, io aud! se pare ca nu am talente de mediator, desi io asa credeam...ma duc sa le dezvolt mai mult!
oficial ma retrag din dezbaterea subiectului....
aditza te rogg eu mult sa te duci sa citesti de la inceputul capitolului ca sa te lamuresti(asta in cazul in care nu ai facut-o deja!).
laura



si va rog si eu ceva: daca simtiti nevoia sa va adresati vorbe "grele" aveti PM la dispozitie, nu poluati forumul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

raluca ...nu tb sa ma lamuresc cu nimic , nu imi place unde sa ajuns si nu mi se datoreaza mie ( parerea mea). Am intrat frumos pe forum si am spus ce aveam de zis si PUNCT ..mai departe ca a placut sau nu ochiului nu ma intereseaza ma repet MI.am expus parerea cum am crezut eu de cuviinta . NU am cerut explicatii pt ca nu le doream , am spus decat ca nu este frumos si ca ar tb sa lasati totul cum a fost fara retusuri si alte chestii. NU am dat nume , nu am zis nimik de Mayane ..cum am spus mai inainte regret ca a picat la mijloc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

si nu voi sterge nimik din ce am scris cum a facut djlaura !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

Buna dimineata
As vrea sa mai spun cateva lucruri: v.am citit comentariile dp fb, va rog frumos daca aveti ceva de spus ...scrieti aici nu pe privat.
''. Si n-am inteles de unde stie de forumul nou, si nici de unde stie ca stam la gasti si bisericute.''
In fine, nici grupul secret de pe FB nu-si mai atinge scopul, daca dam public totul. Poate era mai simplu sa zica "Vreau si eu in grupul de pe FB, si pe lista de pe prima pagina si eventual si pe forumul nou" decat sa arunce vorbe asa '' ...Si as continua cu multe dar nu are sens .
Spun doar ca eram in grup...si nu imi doresc sa fiu pe forumul cel nou din motive gen ''ce s.a intamplat aici ''. Puteam sa fiu de mult daca imi doream .

Imi pare rau ca va aratati 7 mii de fete si nu sunteti voi ..naturale .Prietenia e o floare ce nu se gaseste la margine de drum.

Ma retrag regretand ca dintr.o odisee frumoasa plina de ganduri bune si multe emotii am ajuns sa avem parte de rautate , de grupuri ascunse si discutii private.

Numai bine !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

bai baiete sunteti culmea!
atat am avut de spus (cred ca am dreptul dpa aproape 2 ani)

fericire maxima!

Mergi la inceput