Buburuze ian-feb 2011 (1) La multi ani!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Si ce mai faceti?Ce mai ziceti?Care mai sunteti pe aici?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

Shubu, bine multumim. Noi zicem ca plecam la tara la socrii pentru o saptamana si ma bucur tare mult ca o sa stea copiii pe afara. Macar mai luam aer cu totii si eu sper sa ma relaxez putin sa uit de spalat , facut curatenie si mancare.
Asa ca va urez de pe acum Sarbatori fericite si poate dupa sarbatorile ne vor face mai buni.
pupici multi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Vas,multumim.Cel putin eu
Sarbatori fericite si tie si muuulta muuulta relaxare!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misssexy spune:

Mai fetelor,ce aveti de va certati atata?
Of,of of,atatea bisericute si grupulete......
Nu-i frumos

In fine...Mai dam si noi de veste ca suntem bine ,sanatoase,avem deja 4 maselute si 8 dintisori ,dansam toata ziua prin casa,de ma stic de ras,[bebe2 creste,este baietel...
In rest,nu prea mai avem timp de nimic,munca si casa,internet asa noaptea,de aceea nici nu prea am mai fost prezenta pe aici.
Cu ocazia aceasta,vreau sa doresc un PASTE FERICIT,celor care-l sarbatoresc acuma.
Va pup,si mai vb

Mami fericita de Alessia Timeea (26/01/2011) DNP 15/08/2012





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

la multi ani tuturor care isi serbeaza ziua numelui astazi, sa va fie viata la fel de frumoasa ca o floare!

paste fericit celor de rit catolic si multa armonie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

La multi ani tuturor floricelelor!
Paste fericit pentru cine il sarbatoreste astazi



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

In curand pe ecrane: www.pufletzel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

La multi ani tuturor florilor sarbatorite astazi!Sa fiti mereu infloritoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

aici bag de seama ca s-a "rupt" filmul de tot

cred ca asta a fost ultima care a pus capac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shubulina spune:

Andri,motivul pentru care aici s-a rupt filmul este ca s-au (v-ati) carat toate pe contul de FB,apoi pe un alt forum din ce am inteles.Cica pentru intimitate.Au fost vremuri cand ne povesteam cum ne-o tragem,de cate ori,ce culoare au petele de pe chiloti,cat par avem la fofo,cum ne certam cu mamele,sotii,soacrele samd.Atunci nu se mai punea problema de intimitate.

O surpriza extrem de neplacuta a fost stergerea listei de inceput.Daca tot v-ati mutat,cu ce drept faceti "curatenie de primavara"?Sa intelegem ca fetele care nu mai erau in lista sunt considerate gunoaie?

Erau la un mom dat cateva persoane care se dadeau impartiale.Probabil au primit si ele cate un mesaj privat si o invitatie catre forumul nou si s-a cam terminat cu impartialitatea.

Pe celalalt forum probabil (de fapt sigur) toata lumea pupa in dos pe toata lumea,neavand curaj sa-si spuna parerile diferite.

Cam asta e parerea mea despre motivele pentru care aici bate vantul.

O zi buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Sa zicem ca nu am sters nici o lista. Sa zicem ca am inceput primul capitol de la sectiunea asta fara nici o lista. Intentia era buna, un nou inceput. Scria acolo "Lista e deschisa. Cine se inscrie?"
Ma gandeam eu, in prostia mea, ca stergem cu buretele si o luam de la inceput. Aparem voioase, ca niste floricele, si ne inscriem pe lista cum ne-am inscris la Odisee si dam la spate discutiile aiurea.
Unele au inteles, au zis "Prezent", "Si eu" sau mai stiu eu ce. Altele n-au inteles, si nici n-au intrebat. Au sarit de fund in sus, tocmai cum le acuzau pe celelalte ca fac cand nu le convine ceva. Ca sa nu mai zic de bezele pe privat si rahat in ventilator pe forum.
Ca urmare eu am obosit, mi se pare o lupta pierduta si nu vad de ce s-o mai continui. Daca tot investesc timp si energie, macar s-o fac in ceva care imi provoaca bucurii, nu dezamagiri.
Imi cer inca o data scuze ca am "sters" lista, repet, nu era intentia mea sa fac "curatenie".

Toate bune tuturor si sarbatori fericite.



"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

In curand pe ecrane: www.pufletzel.com

Mergi la inceput