Clubul "babelor" FIV-oase 13

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:




Doamne, Ari, nu esti nici tu cu toate tiglele pe casa....



Nu-i bai, atunci cand o sa iei premiul pentru scenariu, noi si toti copiii vom fi in sala sa te facem de ras si tu o sa arati cam asa... si dupa after party vom fi toti asa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Pentru cine e interesat de preturi la medicamente in Turcia, am dat peste un site in care cautarea se face dupa substanta activa, si apoi se dau produsele si pretul in lire turcesti. Pare actualizat.
http://www.ilacabak.com/indexen.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

adriana,cum sa fiu domnita suparata pe tine!!!
sunt doar invidioasa pe tine ca esti la distractie si eu la munca.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

aristico,sa te auda DD!mai bine zis,sa te citeasca
ai zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

Asadar, arostico, ai mei sunt ispravnici in telenovela,ai?
Bravo,bun asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

Jeeezzzz, Ari, esti incredible..
mare talent de scenarist se iroseste->> Oscar clar..completez la fii-mea: pe langa pisicile de rasa pe care le creste (persane), va fi musai medic, specialitate infertilitate, poate embriolog (c-am inteles ca si-n Ungaria si la greeks astia sunt frumosi)..si va da concurs pt post la clinica fiului lui Sami, PK junior..si pt ca-i o pisicuta, cu ochii verzi ca smaraldul ii va face ochi dulci fiului lui Sami (pk), care, derutat, o va trimite pe fiie-ta pictorita sa picteze beserica lui frate-su (fiul lui Sami-preotul) gen Michelangelo & Rafael, de care apoi se va indragosti nebuneste si cum nu-i catolic, se vor casa' si vor face nunta la restaurantul vegan-raw al gemenilor anaastei si mai apoi gemeni la clinica lui samiroiu..vb lui adina, merg sa ascult dream on..

Ady si io m-am gandit la tine..ai avut dreptate cu Luciu, am vazut un interviu, in care zicea ca a mers direct la madam Predoi si i-a zis sa-i faca stimulare ovariana, ca ea vrea obligatoriu tripleti (nu exista un emoticon care-si da okii peste cap?)..sa-ti tihneasca cafeaua..mmmhhhh (adulmecam aroma), la tine-mi trimit fiu (frate-su embrioloagei) sa-l pregatesti pentru olimpiada, ca pe el il facem sportiv, va semana cu tac-su..


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

ntz,ntz,ntz...v-ati aruncat repede la medici si popi...da manelistii si fotbalistii ce au fetelor???
mai mult...astia din urma intra mai repede in paine...primii isi tocesc ceva coatele pe bancile scolilor pana ajung sa produca.

uuufff...nu va orientati deloc.

lara,da vezi ca fecioru meu ala de-i popa...daca are deja parohie inseamna ca-i popit-adicatelea s-a insurat ca altfel n-are voie sa aibe parohie.
deci nu poa' sa se mai indragosteasca...deci...rescrie scenariu.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lara27

si je am Paste pe 8 si dr. Strohmer, deci si PK?? fine..
Sami, foarte posibil, da' nu chiar de Paste, oricum stiu ca pleaca de regula o sapta' de Paste..
daca stau sa ma gandesc, e chiar misto viata lui PK..soatza regreta maxim ca n-a fost inspirat, sa se orienteze profesional, ca si PK


to be continued..


Esti sigura ca pleaca de Paste? Ca mie nu mi-a zis nimic ... eu cam pe 10-12 aprilie ar trebui sa fiu la BP dupa calculele mele! Nu era vorba ca pleaca la sf lui februarie pana in 4-5 martie? Trebuie sa-i scriu cat de repede... ca daca nu e acolo in perioada care-mi convine mie, va trebui sa aman! Io nu vreau la altcineva


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota
Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, august 2011 Budapesta, dr. PK, nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

cris,acum e in vacanta omu...lasa-l pana pe 3-4 Martie sa-i tihneasca si lui zilele de odihna.
zic si eu.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Pai atunci e ok daca-i in conced... nu scriu nimica pana duminica noaptea Pai daca acuma e in conced... sper ca nu mai pleaca peste o luna iar


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota
Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, august 2011 Budapesta, dr. PK, nereusit

Mergi la inceput