La multi ani Andra Ioana!!!Fluturasi de 2011 (133)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

La multi ani Dinora!!! sa fii sanatoasa si sa te bucuri de fluturasul mult iubit Julius!!! Te asteptam cu sampania si tortul

La multi ani gimihaela!!!! sa fii sanatoasa, iubita si sa mai treci pe la noi sa ne spui ce si cum mai faceti


Moamaaaaaa....ce de sarbatorite avem in martie, acum 5 min am facut listuta pe prima pagina si deja salivammmmmmm dupa tort bineinteles, nu sampanie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Yvyana, pozele cu mucenicii le-am sters pentru ca madutza a spus ca le-a vazut si le si tine minte de anul trecut, deci nu mai sunt ca ma gandeam ca nu mai intereseaza pe altcineva

Roxy ti-e dor de munci eh ? parca acum vreo doua luni in urma spuneai ca numa acasa ai sta ? und` te duci mai mama de 8 martie??? la un striptease masculin ceva? il lasi pe sot acasa cu fata si tu te duci la destrabalare ?

Alexina ai nevoie de ajutor la curatat etichetele? avion cu motor , ia-ma si pe mine-n zborrrrrrrr acuma aterizezzzzzz uff mi-e dor de ro , de surori, nepoate, prieteni.... tot tot... las ca ma fac eu mare si sa vezi daca nu ma fac turist de profesie motata mica ce mai face? cu cine sta cat esti tu plecata pe la curatenii?

Mary da, menejera e romanca, e de varsta mea, cu vreo 2 ani mai multi are cred, am uitat, tare de treaba, am prins tare drag de ea si tare rau o sa imi para cand o sa plece la voi mai ninge sau e primavara iar ?

Spiridusha, nu degeaba plange a meu barbat dupa ca cica sa ramana asa voluminoase ca acum cand sunt pline cu lapte, ca eu ma to tplang ca-s prea mari si el cica nuuuuuuuuu sa le care el atunci ..oricum, s-au mai micsorat de cum am mai slabit, si se vor mai micsora daca mai slabesc, plus cand voi inceta sa alaptez voi ramane cu 2 shosetele deci, you`re not alone

Ioana da ce sarbatoresti tu maine? nu ne spui si noua ca sa nu ne faci cinste ?

Irinuca cum e Daria ?

Yasmi, trecut absent nemotivat, sa vii cu scutire !!! treci la apel, ce-i cu obraznicia asta ? hai mai mami, da ce faci? unde esti? ai plecat la shopping la New York?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Ei, Strumphy ma batea gandul si pe mine sa fac, desi n-am facut niciodata si vroiam sa vad cum ii impletesti ca nu prea am inteles

Da, Roxy si mie mi se pare ca pitica se "bucaleste" pe zi ce trece, numai falcutele sunt de ea, dar las' ca am ce pupa si musca vorba lui Catank


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Am culcat pitica..mi se parea mai calduta, i-am luat temp 37.6..i-am dat o "portie" de Nurofen..sa vedem cum se scoala...sper sa nu-mi vine si Cristi de la gradi cu febra ca ma impusc

edit: Spiridusha (parca tu m-ai intrebat ) pe cristi tb sa-l operam de polipi si posibil sa-i scoata si amigdalele.

Apropos fetele, am ras copios de socra-miu .. zicea ca tb sa-i scoatem "amigdalitele" lui Cristi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui yvyana

Ei, Strumphy ma batea gandul si pe mine sa fac, desi n-am facut niciodata si vroiam sa vad cum ii impletesti ca nu prea am inteles





le-am pus inapoi in albumul meu ca sa vezi despre ce vorbesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

piscoata mea doarme de 2 ore se vede ca s-a trezit la 7 eu abia astept sa se trezeasca sa iesim afara ca e tare frumos si stau dupa ea m-am plictisit, barbatu munceste sus la computerele lui in mansarda si eu frec mentosana pe net pana se trezeste piscoata sa iesim la aer afara



caut zboururi si hotel nu spui unde, e secret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, vi la mine?

am gasit un articol interesant cu retete de dulciuri pt copii, sau idei de papa pt dupa-amiaza : http://www.qbebe.ro/copilul/alimentatia_copilului/deserturi_delicioase_pentru_copii_recomandate_de_medicul_nutritionist?utm_source=newsletter_qbebe&utm_medium=email&utm_campaign=from_qbebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

strumph, vi la mine?



Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


ce-ar fi daca ai veni tu la mine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, eu sigur vin , numai ca nu stiu inca sa-ti spun cand. Da' tu unde cautai bilete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

strumph, eu sigur vin , numai ca nu stiu inca sa-ti spun cand. Da' tu unde cautai bilete?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


mi-a promis barbatu` ca ma duce in vacanta de ziua mea si cautam si eu sa vad unde-i frumos si nu prea scump, sa nu il pun la prea mare cheltuiala tin la buzunarul lui, nu vezi ? in loc sa ii cer sa ma duca la New York eu ma multumesc si cu Europa tre` sa mai cercetez ca unde voiam eu numa zborul e vreo 500 lire sa nu mai spun de alte 7-800 lire hotelul si mai tre` si bani de papa si buzunar , obiective turistice si alte alea... scump doamna, scump...dincolo era mai "eftin" mai fac sapaturi, sa vedem....




Mergi la inceput