La multi ani Andra Ioana!!!Fluturasi de 2011 (133)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Ally parca ai adus un strop de primavara in sufletul meu, imi si imaginez pe eduard cum topaie si caldura de la voi, la noi e frig daca sunt 2-3G DAR VINE SI EA CALDURA SI O SA MA SATUR DE STAT AFARA

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Mary, ma bucur ca ai iesit din butoi si ai primit o primavara virtuala din partea noastra! Am facut si eu ieri clatite si au iesit ffff bune...am bagat si eu 2 la numar si sotul restul. Eu le fac in tigaie Tefal si nu necesita decat un tini-mini stop de ulei ...unul foarte invizibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Andreea, mami frumoasa ti-am vazut minunatul! Este tare dulce si imi place foarteeeeeeeeeeee mult cu rade/zambeste.Este foarte expresiv si frumos foc. Eu zic ca seamana cu tine! Si acum hai sa-ti spun faza tare aseara...Ies eu de la dus si imi zice sotul ca am primit email daca vreau sa fiu prietena pe Fb cu tine. Si ii zic ca eu te aveam deja in lista de foarte mult timp ...El a vazut poza voastra si cum nu se pricepe la Fb ia dat sotului tau accept la cererea pe care mi-a trimis-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Ma bag sa dorm si eu macar jumatate de ora ca tare m-am molesit...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada la somnic e f bine
nu nu se trage de branula
e f cuminte
are grija de manuta aia
e chiar f grijulie
ei i-am dat smecta si ceai de menta
sper sa fie bine
ca tot pe lapte vom sta cred inca o zi cel putin
sa dispara aftele de tot sa poata manca
acu, abia la 8 ore de la ultimul antitermic a facut un 38 cu 1
nu a avut toata ziua nica
am dat ibalgin
si asteptam doza de antibiotic de seara


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Mary, ma bucur ca ai iesit din butoi si ai primit o primavara virtuala din partea noastra! Am facut si eu ieri clatite si au iesit ffff bune...am bagat si eu 2 la numar si sotul restul. Eu le fac in tigaie Tefal si nu necesita decat un tini-mini stop de ulei ...unul foarte invizibil.


Eduard Andrei 02.04.2011

eu tot in tefal le-am facut ca mi-am cumparat marti tigaie si am inaugurato azi cu clatitele

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mary multe imbratisari pt gandurile bune pt noi

allyyyyyyyyy vin cu fetele peste voiiiiiiiiii
vreau si eu calduraaaaaa
auzi 24 de gradeeeeeeee
doamne ce schimbari bruste si rapide de temperatura


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetele da unde sunteti?
ce activitate slabuta poe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-PRIMAVARA FRUMOASA ! va uram si noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

- am fost azi pe afara,din nou. din pacate soarele cu dinti- m-a inselat, asa ca nu mi-am luat nici caciula, nici manusim-am intors cu mainile degerate pe bara de care impingeam carutul,simteam numai ace in elebebicii au tras si un somn bun afara,iar eu m-am revigorat simtind ca-mi pun muschii in miscare din nou impingand la el, cu cat mergea mai greu, eu ma simteam mai fericita ca fac niste efort.am cumparat si eu 2-3 martisoare,mai ales 2 papitoi mici la pitici, mi-am luat in covrig cu ciocolata caldut-si ..a mai trecut 1 zi.la aproape 1 an de zile,incep sa simt acut lipsa serviciului- a socializarii, a face si altceva.a discuta si despre altceva.noroc ca vine primavara! si ca incet-incet ne vom reintegra si noi in tabloul pe care ni l-a descris azi ally atat de frumos- cu topogane, leagane si alte nebunii..plus mersul lor singurei in picioruse, iar eu sa alerg dupa ei, unul hais, unul cea. desi cred ca va fi si greu, ma bucur ca va fi asa.am nevoie sa fiu mai activa,mult mai activaaltfel o iau cu capul..am fost obisnuita cu alt ritm..stiu ca o sa-l recapat imediat ce o sa ma intorc,pana la pensionare, dar momentan imi lipseste

Mergi la inceput