La multi ani !!! Fluturasi de 2011 (132)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Dar la Iasi ce ati facut?
Se rezolva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Yvy, pup!
Lalely, nu eram pe faza, dar cu sfecla eu nu te puteam ajuta ca Andra a refuzat-o, afte am numai eu nu Andra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Seara buna, intru si eu la ceas de noapte ca nu mai pot de incantare. De 2 zile ne ocupama, eu si copii, de confectionat martisoare. Au iesit superbe, facute cu manutele lor dupa inspiratia lor, Doamne ce atmosfera frumoasa cat iubesc ceasurile astea cand toti suntem preocupati de acelasi lucru, cat iubesc strigatele lor, "mami hai sa vezi ce frumos a iesit, mami am reusit si eu sa fac", ne-am certat ca chiorii pe flaconul cu lipici, ne-am imbrancit sa prindem ultima broscuta decupata, ne-am incurajat, ne-am ironizat, au fost doua seri de iubire maxima si va mai fi si maine una, sper sa simta si cele ce vor primi martisoarele iubirea ce o transmitem.

N-am putut sa nu impartasesc cu voi asta, de fapt as vrea sa impartasesc cu intreaga lume cat sunt de fericita.

La noi iar ninge de rupe, deja s-a acoperit totul in alb.

Ma bag la citit din urma.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am citit din urma , dar nu prea stiu ce sa comentez

La multi ani sarbatoritilor.

Deea o sa pun poze si cu Daria cat de curand, nu e fitzoasa deloc, din contra e sleampata si ma cam enerveaza din cauza asta, dar daca stau bine sa ma gandesc si eu eram asa la varsta ei. E in stare sa mearga cu aceleasi haine la scoala fara sa emita pretentii de cumpara-mi aia si ailalta.

Multa sanatate bolnaviorilor si mamici si bebici.

Noapte buna

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

Va poftesc la Capitol nou-nout !!!


Noapte buna mamici, pitici si burtici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

La multi ani Rares! Sa cresti mare si sa-i faci fericiti pe parintii tai!
Deja mi-l inchipui pe Rares plimbandu-se la brat cu mamica lui frumoasa!

Mami fericita deDaria (8.04.2011)



Multumim din suflet mami! Ce imagine am si eu acum in fata ochilor! Superba urarea ta!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanna16

hello!

abia azi am reusit sa ma adun dupa botez, duminica a ramas casa cu fundu-n sus cand am plecat, ieri am fost cam obosita si abia azi am mai aranjat.la botez a fost ok, gogo a fost cumintica, n-a dormit deloc, inca ne-a rupt de spate caci a mers o gramada...

mandreeac felicitari intarziate mai primesti mami? la multi ani puiului tau scump, sa se faca mare si sanatos si sa va umple viata de bucurie!



mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Nasterea piticei mele

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.


Primim mami, multumim din inima!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput