Strugurasi de Sept-Oct2011 *41*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Salutare mamici frumoase!

May - imi pare rau ca e racita puiutza ta! Multa sanatate!

Ooka - super ca impartasesti cu noi cursul! Eu ma hotarasem sa vin, insa we-ul viitor trebuie sa mergem sa o serbam pe buni a mea - implineste 94 ani .
M-ai omorat cu painicile tale....fapt pt care am renuntat sa imi mai iau masina de paine! Ma simt asa de mica si neajutorata dupa ce citesc ce faci tu, incat mi-am zis ca degeaba imi iau aparatul, nu voi fi niciodata in stare de asa ceva

Lali - sa ii fie de bine Botezul!

Noi suntem f bine, vineri i-am dat mar ( desi nu intentionam), insa mancam eu si asa urla sa ii dau incat m-a convins, a mancat nu maaare pofta. Azi i-am dat dovlecel cu pastarnac, a mancat disperata vreo 100 gr. Nu stiu cum e cu bebeii vostri, insa a mea dupa ce mananca piureul urla dupa bibe si bea in disperare, azi dupa cele 100 gr de piure a baut si 200 ml lapte. Bea mai mult decat inainte...chiar nu inteleg.

Jade - ce mai introduci saptamana asta? Eu nu stiu ce fruct sa ii dau, probabil para, daca o sa gasesc frumoase. Dar legume, in afara de dovlecel, ii mai dai ceva nou saptaman asta?

Anca, Sei - am o rugaminte: va rog sa imi stergeti albumul de poze si contul! Multumesc anticipat!

S-a trezit deja . Sper sa revin. Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Salutare strugurime

Am pus pe grup o poza cu dimensiunile de hainutze pt copii

Michella, nu e o lista a rusinii, e doar o chemare la apel

Sei bravo pt kk, Jade pentru dinte, Lali pentru botez.
pentru mamicile lucratoare alex si broome

toata gashka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Citat:
citat din mesajul lui nanna_mika

Anca, Sei - am o rugaminte: va rog sa imi stergeti albumul de poze si contul! Multumesc anticipat!



Nanna, rezolvat.
Dar sper sa nu pleci si de pe forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Anca - multumesc!
Nu, nu intentionez sa plec de pe forum ( cel putin nu deocamdata)

Ai un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

aaaasta am uitat: sa felicit mica crestina pui frumos de lali! abia astept sa vaz pozii

Ce n-am spus e ca de cand a plecat mama(de vreo 2 luni sa tot fie) m-am ingrasat 2 kg care-i logicaż ca ea aici saraca imi facea toate poftele si ma ajuta cu casa, nu trebuia eu sa alerg....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Nanna sper ca nu din cauza domnului idiot on de nestiinta,ca ma apuca spumele!!!

Bai frate,rahaturile sa stea departe de forum ca ma enervez si fac urat tare!!!
Am scris un mesaj mai devreme si l-am sters pentru ca mi s-a parut sub demnitatea mea sa ma cobor la nivelul unui misogin ,dar vad ca incepe sa va convinga ca a vazut poze. Nu a vazut nimic, Helena avea alt mail pe grup decat cel pe care a intrat individul.I-am blocat accesul chiar si asa imediat. Intai am banat-o,apoi Ancaroro a sters-o de tot. Eu propun banarea celor care nu au intrat de mult,si nu stergerea lor ,ca poate intra iar,si apoi ne trag de urechi ca le-am exclus.
I-am raportat moderatorului primul mesaj,cu mentiunea ca-i tot ala de acum ceva timp. Daca modereaza Laura25 sigur isi va aminti despre cine e vorba.

Nu mai stiu ce voiam sa scriu ca m-am aprins.

May noi am racit stand in casa deci putea raci oriunde. Sanatate multa.

Inutsa sanatate multa puilor tai,stiu ca erau bolnaviori.

Hayat .

Seidana. Nu stiu de ce dar mi-a venit sa te pup. Am vazut ca a facut caca pitica fara ajutor,bravo ei.

Jade,tu intrebai de ceai ,parca .Eu ii dadeam lui Paul ceai diluat in loc de apa pentru ca nu voiam sa ii dau apa fiarta ,nu imi placea gustul , apa plata nu cumparam mereu,asa ca puneam o cantitate mica de tot de plante in apa clocotita,numai cat sa ii schimbe gustul.

Revin, ma duc sa recuperez baiatul de la vecina. Nu a vrut sa vina acasa cu mine ,a ramas cu Au( Laur).


Lali mamica de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si Ioana Teodora (23.08.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Salutare fetelor!

Eu am fost cam prinsa zilele astea si nu am reusit sa va mai scriu cum as fi vrut
Acum mi-am luat Burda si am gasit niste chestii interesante asa ca daca lipsesc putin o sa fie motivat sper

Noi suntem bine va tot citesc cu diversificarea si imi faceti si mie pofta dar incerc sa ma tin tare pe pozitii

Lali, sa va fie de bine botezul!

May, sa se faca bine repede Bea! Si raspunda la tratament

Sei, s-o tineti tot asa

Anca, ti-am dat un MP

Dbunny, ce scumpica e Noa in poza!

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

LALI.. .. poate ne vedem maine? nu merita nenea sa te enervezi..

PINKY.. ce faci din Burda?

NANNA .. noi und]e va mai vedem?

Deci super PAPANASIII.. dar rAI RAU DE TOT ca am tot mancat si nu prea te lasa sa te uiti la ei

BUNNY.. tare faza cu ingrasatu, poate fi pe baza de stres si obosela?
Tare Noa

Noi papat ai supa crema din dovlecel cu morcov.. ne- placut ,m insa nu e in top 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

merci fetelor
sunteti niste dulci.

lali, sa va fie de bine botezul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

apropo de poze cu broscutele goale.
eu v-am mai zis. nu puneti poze de astea pe net.
ok, poate nu va deranjeaza ca ar putea ajunge in pc-ul unui dezaxat, dar ganditi-va ca asa puteti furniza material pt astfel de dezaxati si contribuiti neintentionat la cine stie ce scarbosenii.
treaba voastra pana la urma.


Mergi la inceput