Brumarei si craciunite de nov-dec 2011 (3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

Mire ce frumoasa e Nadia,iti seamana tare.Aidan ce mai face? Pe noi ne puteti vedea pe facebook.Nici Sara mea nu accepta bibe dar nici nu insist atata timp cat o alaptez;eu sper sa o fac pana la un an,dar sa am lapte.De supt,suge haotic rau nu are program,ii dau de cate ori vrea,iar noaptea la fel suge des,mai ales acum ca doarme cu mine in pat.Adoarme cu titi in gura seara si de cate ori se trezeste peste noapte nu adoarme daca nu mai trage ea de cateva ori din san.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela-p spune:

buna dimineata
o cafea ,ceva?cu ce va mai rasfatati?eu cu cam multe dulciuri , dar cand nu dormi, altfel cum sa functionezi?

ce mai faceti? ce mai fac bebeii?stefaniei i-a trecut raceala ,yupiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!
maia mai e racita, nu merge la gradi, dar e vioaie, se simte bine, mai putin mucii si o tuse care o necajeste

mergeti la mare cu bebeii?
daca da, unde?

mamica fericita de 3 printese Maria Teodora 26dec 2001, Maia Andreea 28 nov 2006,Stefania Gabriela 20 nov 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

eu as vrea sa plec la turci cu avionul dar mai vedem pana in septembrie cum se comporta bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleza spune:

Buna,noi din pacate avem viroza,ca ma mancat undeva si am scos-o afara zilele astea cu vant si a fost si cam frig.A facut febra azi dimi 39 si suntem pe antibiotic ca are rosu in gat,tuseste si stranuta.Dar nenorocirea e ca nu ii trece febra,ii scade cateva ore,apoi creste iar.Bineinteles ca am amanat vaccinul,ca de obicei,asta e important e sa ne facem bine.Va pupam si multa sanatate MIHAELA fetitei tale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna,

Sanatate multa puiutilor bolnaviori. Si Eva e cu muci.

Noi mergem la sfarsitul lui iunie la mare in Grecia. Si pe Vlad l-am dus la aceiasi varsta la mare in acelasi loc si a fost super ok. El nu a fost nici un baietel bolnavicios.

Legat de comanda la Aramis eu stiam ca trebuie sa se duca cineva personal la depozit si sa caute lucrurile dupa nu stiu ce coduri...acum nu stiu cine are timp...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Buna dimineata Mamicilor,

La multi ani!

Sa dea Domnul sa fiti sanatoase,sa aveti grija de puiuti vostrii si sa fiti iubite si apreciate.

Va pup
Si va ofer virtual un milion de flori

Sa aveti o zi minunata!


Alina mamica fericita de Maya Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1984 spune:

La multi ani, mamicilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

mamici imi spuneti si mie ce e aramis asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_78 spune:

La multi ani, mamicilor!!!!
Sanatate la puiutii raciti. Sper ca le-a trecut raceala si acum isi sarbatoresc mamicile.
Mihaela si eu ma gandeam ca prin septembrie sa mergem la turci in vacanta, tot cu avionul, la fel ca Altesa. O sa avem 9 luni, deci o sa fie destul de marisor. Si in plus cu avionul ajungi cam in 2 ore parca in Antalya.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

La multi ani m#259;mici!

Eu deja am luat biletele pt turcia. Vom merge la mijlocul lui sept.

Mult#259; sanatate bolnaviorilor!

Mergi la inceput