Brumarei si craciunite de nov-dec 2011 (3)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Buna

Fetele mai e putin si Maya mea implineste un anishor........ce sa ii iau cadou ?????

As vrea ceva sa aiba amintire muuuuulti ani, si nu stiu ce.

Aveti ceva sugestii?

Merci

Alina mamica de Maya Alexandra 30.11.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Citat:
citat din mesajul lui rania_s

Buna dimineata mamici!Noi ieri am implinit un anisor.suntem marisoare deja...
Voi ce mai faceti?Sunt brumarei sau craciunite care umbla?Noi facem 5 pasi si apoi ne lasam jos,nu vrem mai mult!La capitolul mancare stam tare bine,orice i dau de mancarica manca .VA pe toti mamici si bebelasi!

VANESSA Katerina

La multi ani Vanessa !Sa te faci mare ,sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de lucruri bune

Nici noi nu mergem.. , de mancat si noi mancam de toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Citat:
citat din mesajul lui rania_s

Tot eu din nou de data aceasta cu o intrebare,,,ce scaune de masina folositi?Am avut pana acum scoica auto RECARO YOUNG PROFI PLUS,care se atasa si la carucior dar acum a crscut si vreau sa trec la grupa 1.Imi puteti recomanda ceva?care sa se si incline cand doarme pitica!
Va multumesc...se pare ca eu singura bantui pe aici

VANESSA Katerina


Eu....nu i-am luat scaun inca, tot o scoica am folosit pana acum, dar sunt interesata de subiect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Citat:
citat din mesajul lui Wildorchid

Blackcat, si eu sunt la fel de nostalgica si zambesc amintindu-mi ce frumoase au fost clipele petrecute aici, cat de natural am trait, am vibrat si ne-am bucurat impreuna pentru fiecare fata in parte...
A trecut un an de cnd au aparut minunile noastre mici, parca a fost ieri...asa ca tuturor prichindeilor si prichindicilor din "brumarei si craciunite' va doresc tot binele din lume, LA MULTI ANI fiecaruia/fiecareia in parte, multa sanatate si sa ne cresteti mari si frumosi...
Fetelor, va pup...


Emma, mami fericita de Ingrid Ioana



Hai mai des pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Citat:
citat din mesajul lui dia_filipas

Salut si de la noi! Sper sa mai intre lumea, imi pare rau ca s-a lasat de izbeliste odiseea asta...
Noi suntem bine, crestem si mintenas implinim anul! De umblat nu umbla decat sustinuta de manute sau sprijinita, ii roade intr-o veselie jucariile lui Miruna, spre disperarea acesteia...
Cu mancarea stam bine, mananca de toate si pofteste tot mai mult la ce avem noi in farfurie. E cumintica si vesela, doarme toata noaptea si o iubeste mult pe Miruna.
Sper sa se vada poza...https://picasaweb.google.com/117764373938215691706/PozeNoi#5780138284679814642


Dia, mami de bebeloi Miruna (15.07.2008) si bebe doi Sofia (21.11.2011)






Si tu,hai mai des

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Oare Abramburika , Aris , Diana , Luny ce mai fac?

Mai stie cineva ceva de ele?

Lia hai mamico si tu sa mai povestim , sper ca e bine Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlackCat4evR spune:

Un cadou pentru "peste ani" ar fi un lantisor finut cu un medalion dragalas. Eu asta i-am luat Victoriei (printre altele, desigur).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza2bby spune:

Citat:
citat din mesajul lui BlackCat4evR

Un cadou pentru "peste ani" ar fi un lantisor finut cu un medalion dragalas. Eu asta i-am luat Victoriei (printre altele, desigur).

In love with life.


Multumesc BlackCat

Si eu m-am gandit la asta ,dar trebuie sa-l fac pe comanda?
Sau se gasesc pentru fetite mici ( cu extensie pentru cand mai creste)
Si ma gandeam sa ii si gravez ceva pe medalion

Tu de unde ai luat?
Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rania_s spune:

Buna fetelor!Ce ma bucur ca ati mai scris....
Pana la urma ne-am hotarat la un scaun grupa 1 Maxi-Cosi Axiss,sper sa fie alegerea buna!
Noi de 3 zile suntem agitate la maxim,numai la mami in brate vrea.Cred ca ne ies ceva dintisori,si noaptea se mai trezeste plangad asa dintr-o data,dar o mangai putin si apoi adoarme la loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rania_s spune:

Nu stiu cum am reusit si am trimis mesajul anterior ..fara sa termin!La capitolul umblat incepem sa stam din ce in ce mai bine.
I place sa scoata hainutele ei din dulap si sa se imbrace...asa cum stie ea.e asa haioasa.


Mergi la inceput