Brumarei si craciunite de nov-dec 2011 (3)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana1984 spune:

Vreau si eu in grupul de FB

Pai, grasana mea avea 6,8 kg acum o sapt, la controlul lunar si 65 cm. Deci ia ok greutate dar asa mi-a recomandat pediatra, sa incepem diversificarea cu piure de legume (morcov si dovlecel pasat, cu apa de la pastarnac, telina si ceapa fierte) si peste vreo sapt: mar sau para cu cereale de orez. Dar nu cred ca o sa incep asa repede cu fructele, abia ne chinuim cu legumele Noroc cu borcanasele de la Avent pt pastrare in congelator ca altfel ar fi un chin pt ca n-as apuca sa ii fac zilnic piureul, la cat de agitata e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

fetele chiar aveti de gand sa parasiti topicul .erati atatea si acum...

Andreea nu am luat inca bilete nu stiu incotro vom merge anul asta cert e ca mergem

Rania am avut si noi reflux de asta te intrebam dar acum s-a rezolvat cu nexium.


Oana ,fetele a-ti inceput rapid diversificarea eu vreau sa astept pana la 6 luni ,momentan avem 4 si o zi!


Mihaela imi poti da detalii despre plaja aia cu 3 vile langa plaja in ce statiune este ,sotul zice sa mergem anul asta la vila ,la noi in tara.

Wildorchid tre sa ma inviti in grup altfel nu pot scrie asa ca astept.

Daca cumva mai aveti voturi si pt .noi si nu le-ati dat pe toate Victoriei va astept sa ne votati si pe noi la concursul klorane suntem pe prima pagina la poza alt1 si alt2! Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wildorchid spune:

baga-ma in lista de prieteni, manuela lps, ca mi-e mai usor sa te adaug! sau cauta grupul "mamici fericite de 2011" si fa cerere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleLi spune:

neata,
fetelor, ma lamureste si pe mine cineva ce s-a intamplat cu vechiul grup de pe fb? ma roade curiozitatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela-p spune:

altesa, cauta plaja azur, este intre eforie nord si eforie sud.

mamica fericita de 3 printese Maria Teodora 26dec 2001, Maia Andreea 28 nov 2006,Stefania Gabriela 20 nov 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Silvia92 spune:

Salutare mamici, de mult nu am mai intrat pe aici,scuzatimi lipsa!am fost acupata cu Alessia,la noi e frumos si am iesit la plimbarica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicoleLi

neata,
fetelor, ma lamureste si pe mine cineva ce s-a intamplat cu vechiul grup de pe fb? ma roade curiozitatea

mami de bursucica mica Isabella Ioana


mister total, nimeni nu stie nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

nadaflorilor imi pare asa rau ca s-a destramat aceasta odisee ,am anvatat asa multe de la voi pe perioada sarcinii,eu fiind ultima v-am tot urmarit evolutia.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UcaBooboo spune:

Buna fetele! Acum am vazut ca exista si craciuneii. Eu scriu la bulgarasi. David e nascut pe 19.12.2011, un veritabil craciunel. Vad ca nu ati mai scris pe aici. Asta inseamna ca princhindeii de aproape 7 luni au monopolizat tot timpul mamicilor. Va pupam si poate reluam activitatea aici. V-am cautat si pe fb si am dat ask to join.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui UcaBooboo

Buna fetele! Acum am vazut ca exista si craciuneii. Eu scriu la bulgarasi. David e nascut pe 19.12.2011, un veritabil craciunel. Vad ca nu ati mai scris pe aici. Asta inseamna ca princhindeii de aproape 7 luni au monopolizat tot timpul mamicilor. Va pupam si poate reluam activitatea aici. V-am cautat si pe fb si am dat ask to join.

Mamica fericita a lui David ( 19.12.2011)


in unele cazuri, in altele s-au mutat pe facebook, prin diverse grupuri, unele secrete altele nu



Mergi la inceput