La multi ani Rares Andrei! Fluturasi 2011 (131)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui viss

-atata am bibilit literele , incat mi-a iesit rares cu litere mici- reiau- LA MULTI ANI, RARES ANDREI!!!

- mami de 2 frumuseti: SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)



Hai ca m-ai facut sa rad! EU nu stiu sa scriu cu litere mari, asa ca apreciez din tot sufletul pe cei care reusesc! Multumim din tot sufletul mami!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

[quote]citat din mesajul lui millie

Delia ,alaptez..cred ca nu pot lua mare lucru...eventual sa dau o fuga sa intreb la farmacie

mami de 2 printese Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si Andrada Bianca 11.04. 2011
[/quote
Mami, Prospan , Stodal , Ambroxol, dar cred ca Prospanul e cel mai bun, ca asta ii dau si lui Rares cand tuseste.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela



prospan pt tuse productiva si stodal pt tuse seaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata fetele!

Aseara a fost f placut cu finii, ne-am relaxat, gratarit, acum tb sa strang de prin casa. Cand sunt si copii acasa strang totul seara ca dimineata cand se trezesc sa fie curat...acum am lasat totul balta si m-am culcat . Ma infig acusi in treburi

roxy, Cata a mea si-a dublat de mult greutatea de la nastere dar asta pt ca a si fost micuta 2900 gr la nastere. Acum la dr aavea 10,500 kg cu body si pampers, mie mi se pare cam grasuta Nu-i nimic ca Anastasia nu si-a dublat-o, arata fff bine fata

ally, v-au facut pofta de giugiuleala porumbeii de la geam? Pe cand bb2 si la voi? Super preturi la hainute, aici doar o pereche de pantofiori premergatori sunt 120 ron..adik aproape 40 euro. Dar unii de mers...
legat de tort eu stiam ca se calcyleaza 100-150 gr de persoana.
....poze nu am reusit sa fac absolut nici una

lparpala, n-am idee cum s-ar putea manca friptura la bufet suedez

Mary, felictari inca odata pt kg date jos

delia, mandreeac cum va mai simtiti azi?

cami, sanatate multa Antoniei. Tu i-ai dat ceva pt imunitate? Eu dupa episoadele de raceli din nov-dec i-am dat lui Cristi timp de 1 luna echinaceea Ursuleti si Vit C cu propolis, nu a mai luat de atunci nimic. Acum fac pauza si la jum lui Martie am sa-i dau din nou 1 luna.

iony, cat timp stati in Ro?

Happi, spor la shopping Cand am citit intrebarea lui Roxy, fix la voi m-am gandit ca ti-au facut copilasii varicela unul dupa altul. Si prietena mea chiar daca a facut varicela in coplarie, cand a intrat in contact cu virusul a facut zona zoster.


La multi ani, Rares!!!
Sa cresti mare , sanatos si frumos!
Andreea, sa-ti traiasca pruncul, sa va bucure viata mereu asa cum o face acum!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Hai ca sunt culmea! Atat v-am scris, dar nu v-am facut si eu cinste cu ceva! Pfuuuuu, ce zgarcioaba si eu nu sunt asa, dar de emotii am uitat!

Va invit la tort, sampanie si absolut tot ce doriti de mancare! Avem si de post, dar si pentru cele care nu tin post, de toate pentru toti! SI putin alcool nu strica, pentru cele care doresc, un paharel de vinisor!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Maduta multumim din suflet pentru urari! Ma simt mai bine, doar imi da Rares putere si mai ales ca e si ziua lui!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-noi in week-end am avut treaba- ba vineri cu niste acte legate de indemnizatie, apoi sambata am poposit la prietena mea cu fetita,s-au jucat piticii, noi am mai "barfit" nitel la o felie de zacusca si un capucino, duminica am gatit si apoi am vazut restaurantul unde ducem si noi prietenii, o sa fim 11 persoane cu totulcei de la tulcea nu vin, ptr ca varamea incepe si ea proceduri de inseminare in martie la constanta..asa ca o sa inceapa sa le curga si lor banii din buzunar..ptr ca nu o sa am pe nimeni din familie, am fost nitel trista, ulterior mi-am mutat gandulpana la urma prietenii nostri suplinesc cu succes familia care nu e alaturi de noi
- irinuca- cum mai sunteti? mai aveti muci?
- La multi ani! cu intarziere, si multe scuze ptr eduard de dorinutz!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

andreea, am modificat si titlul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna dimineata!!!

Am venit si eu sa semnez condicuta scurt ca-s cam somnoroasa, s-a trezit pioscoata la 6 jumate, cred ca l-a auzit pe Nick cand a plecat la munca si a inceput sa cante si sa vorbeasca pe limba ei in patut si ma astepta in picioare ...deci cafeaaaaaaaaa va rog


La multi ani Rares Andrei!!! sa cresti mare sanatos si sa ai o viata frumoasa !! Andreea sa iti traiasca feciorul si sa te bucurii de el mereu si sa fiti sanatoasi

Ma duc sa mai fac o cafea ca nu vad tastele bine si revin cand ma trezesc

O saptamana frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lparpala, noroc cu mada,ca vroiam sa-ti zic de ieri...: fa carnitza de porc la cuptor , dar sa fie o bucata asa ca un parizer si tai felii si o lasi sa-si ia fiecare, sau poti sa faci ciocanele de pui la cuptor si le pui staniol pe incheietura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

andreea la multi ani micutului tau puiut RARES !!! sa fie sanatos si un mare norocos in viata!! sa fiti fericiti impreuna toata familia

delia ascult muzica de la tine lucas este

Mergi la inceput