Copilasi iubiti de sept-oct (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

La multi ani Doina !! scz de intarziere

Nu,nu zice nimic ,pur si simpu nu vrea sa repete dupa noi.
Acum cateva luni zicea intr-una ba-ba,ma-ma....dar acuma....pauza
Bine,de tipat si de mormait pe limba ei.....aia face,doar ca nu spune nici un cuvant inteligibil ....

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Ana si noi suntem in aceeasi situatie. Pana la un an incepuse sa rupa cate ceva dar acum bolboroseala.
Vreau sa-l duc la un psiholog sa-i faca o verificare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Donna79, sarcina usoara si un bebe sanatos. Te mai asteptam si pe la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
un cappuccino cald (saptamana viitoare facem pauza) va face Anca, ca ii iese mai bine!

Multumesc de raspunsuri vis-a-vis de lapte, dar adevarul ca mie imi convine programul asta si desi am incercat sa i-l schimb se pare ca si lui tot asa ii place. Ne trezim, ne jucam in pat, eu fac laptele si cappuccino, el rastoarna jucariile sau se joaca cu tati, apoi ne uitam la stiri si el isi bea laptele si suntem gata de o noua zi

Just_me, am uitat s-o felicit pe Dara pentru "primele bucatele".
Ana, Anca daca copiii inteleg ce le vorbiti, executa comenzile cerute, nu vad sa fie o problema cu vorbitul, fiecare are ritmul lui
Hadrianae, cand citesc postarile tale cu bolile de la cresa, ma cam ia cu fiori. Vazut poze cu frumuselul (vad ca si voi va mentineti greutatea). Nu ne-ai spus cum s-a adaptat Alexandru cu limba!
Cameluska, intotdeauna am spus ca Ioana este precoce, acum sper sa nu dureze la noi trei luni pana stim sa raspundem si cu "da" (de fapt daca vrea ceva nu-mi spune "nu" ci ma impinge sa-i aduc)
Donna, am citit ca Tudor va avea un fratior sau surioara, felicitari si sarcina usoara!

pupam toate fetele si sa aveti o duminica minunata, cu mult soare si veselie



Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Hop si eu cu cafeluta.
O duminica minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

morning fetele
Ema a imlplinit 1o ani, am avut party, a iesit super, am avut zana , pictura pe fata, tort in forma de hello kitty, veselie, baloane...super
Petru tot la san vrea mai mult, deci nu l-am intarcat, mai e vreo curajoasa ca mine?
Asteptam cu nerabdare primavara sa iesim la socializare, la plimbare ca mi s-a acrit in casa...sotul. sa inceapa munca pt ca m-au terminat cu totii, inca e in carje dar...trebuie sa se urneasca altfel imbatranesc rapid
Va pup ca pit sa mufat deja




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

morning fetele
Ema a imlplinit 1o ani, am avut party, a iesit super, am avut zana , pictura pe fata, tort in forma de hello kitty, veselie, baloane...super
Petru tot la san vrea mai mult, deci nu l-am intarcat, mai e vreo curajoasa ca mine?
Asteptam cu nerabdare primavara sa iesim la socializare, la plimbare ca mi s-a acrit in casa...sotul. sa inceapa munca pt ca m-au terminat cu totii, inca e in carje dar...trebuie sa se urneasca altfel imbatranesc rapid
Va pup ca pit sa mufat deja




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Mari, ne bucuram ca ai mai scris! Ce a patit sotul tau, poate ai scris dar mie mi-a scapat? La multi ani pt. Emma! cum merge cu terapia, a facut progrese? Cred ca o ajuta f. mult prezenta lui Petru, care trebuie sa fie un scump

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Mari, bine ai revenit! Multa sanatate Emei si sotului. Eu inca il alaptez pe strumf , dar ma suge doar seara si noaptea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
Ne laudam cu a doua noapte fara trezire pana nu s-a luminat afara
DONNA, felicitari!

Mergi la inceput