La multi ani! Fluturasi 2011 (130)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf minunata mica strumfita!! eu stiam ca iti raspunsem cand m ai intrebat de gradi......sau doar am vrut??? nu cred.....imi amintesc ca am raspuns...

am dormitasa de bine... 1 ora neintoarsa..m a trezit telefonul L inca doarme..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Anastasia ,printesa mica te rog sa ierti o baba aeriana care azi a zis ca-i 21 si sa primesti cu drag urarile ei intarziate

Ieri a fost ziua in care ai pus primul ghiocel in buchetul vietii. Iti doresc sa pui mul,multi ghiocei de-acum inainte ,sa cresti frumossi sanatos..sa ai mult noroc si viata ta sa fie usora ! La multi Ani!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am terminat si eu de facut una alta, ciorbita buburuzei este gata, ea doarme, masina mai spala o tura si eu beau un pahar de bere ca mi-era pofta.
astept sa se trezeasca si iesim afara ca este soare si caldut

viss mai bine asa, nu mai citi nimic ca numai porcarii gasesti pe net. cu Dumnezeu inainte, va avea grija de voi

scrish ce fain....plecati la munte... daca prindeti si o vreme din aia cu soare si cer albastru. ai vazut la munte ce albastru este cerul? altfel decat in mijlocul orasului. mie asa mi se pare

lalely, scrish voi va doriti fetite, eu imi doresc muuult de tot un baietel cine imi da reteta?
dar important este sa fie sanatos, dupa aia restul.

catank tare dulce este Ioana...tup in picioruse

strumphitza asa daaa...asa sa fii mereu, vesela si sexy nu stii ca atunci cand esti bucuroasa si iti rade fata esti si mai frumoasa ca de obicei?
ce strumfita somnoroasa si dulce am vazut o sa ai ce mot sa-i tai ca vad ca i-a crescut si ei parul este tare dulce pijamaluta cu strumf. am cautat si eu si n-am gasit..nu stiu unde sa mai caut, mereu mi-au placut strumfii

bb_yasmi asa-i, fiecare cu gusturile lui cum poti dormi atata? eu daca dorm zi la pranz sunt fresh zile dupa de motait mai motai dar de dormit porfund mai rar.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Anastasia ,printesa mica te rog sa ierti o baba aeriana care azi a zis ca-i 21 si sa primesti cu drag urarile ei intarziate

Ieri a fost ziua in care ai pus primul ghiocel in buchetul vietii. Iti doresc sa pui mul,multi ghiocei de-acum inainte ,sa cresti frumossi sanatos..sa ai mult noroc si viata ta sa fie usora ! La multi Ani!!!!



------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



deea ce mesaj frumos ne-ai scris....frumos, frumos mi-au dat lacrimile. iti multumim din suflet, nu conteaza ca este cu intarziere, conteaza gestul tau
un pentru Anna si un pentru Stefy.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

scrish pai nu dai si tu nimic bun...tort, sampanie, ceva? noi asteptam aici de zor, i-am urat lui Luca poate, poate dai si tu ceva

fetelor, merg sa ma aranjez de iesit afara
strumphitza dar zi drept, asa-i ca te simti muuult mai bine cand te aranjezi, te machezi putin acolo, un ruj, un parfum.... altceva este, nu? eu asa ma simt.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi adevarul este ca si mie imi place grisul cu lapte cel mai mult, este preferatul meu

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

ehhh roxy, vezi, daca sunt la dieta nu mai imi sta capul la dulciuri dar da, dau un maaaaaaaaare tort azi, cu martipan pentru cele carora le place martipanul (aviz mada) cat si cu fructe tort si mai mare peste fix o luna asa e, cerul parca e mai albastru la munte! sper din suflet sa prindem vreme frumoasa, k asa e cel mai frumos la ski, soare si zapada, poate apuc sa ma si bronzez putin la fata

am ajuns acasa de la doc, luca e sanatos tun. cu dive, in plus fata de tot ce papa acum, mai bagam fasole verde si galbena, pastai, cu carnita. se fierbe putin in zeama de supa, tot ca sa iasa cu gust super bun

mi-a zis k de la 1 an incolo ii umblam la program, in sensul ca ultima masa o sa o aiba la 8 30 seara si la 9 deja somnic. dimineata si seara mai intai o sa ii dam mancare si de abia dupa laptele sa il bea. de la 1 an nu o sa mai dam cereale seara pentru ca daca o sa pape mancare solida si acolo nu o sa mai aiba nevoie. sunt curioasa cum o sa decurga lucrurile...

m-a apucat si pe mine melancolia ca nu stiu unde a fugit ultimul an....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumph, ce fata frumoasa ai... imi place cumn ii sta cu parul ciufulit, sa-i lasi parul lung...!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Scrish, sa ne dai si noua idei de masa solida seara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele ce e cu legea aia cu tata carev tb sa stea acasa cu copilul?

Mergi la inceput