La multi ani! Fluturasi 2011 (130)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, am vazut pozele cu mica strufitza ce par lung si bogat are , am vrut sa las coment dar ma lasa...imi place mult poza cu ochii intredeschisi.."faza scurta"

scrish, nu prea am inteles exact faza de la dr cu mancare solida dimineata si seara..adik ii dai sa pape solid si abia apoi laptic? seara cred ca ar mai merge, dar dimineata nu stiu daca mai bea lapte imediat dupa o masa solida..a mea sigur nu ar mai papa. sa nu am inteles eu bine ce a spus? Distractie placuta la munte!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

delia da, cand o sa mi le dea si mie scriu aici pe forum

mada ai inteles bine! si dimineata si seara, mai intai mancarea solida, dupa lapticul, exact ca atunci cand inlocuiam mesele la dive. pentru ca daca dai laptele inainte, nu mai mananca pe urma mancarea solida ca e deja satul. lapticul dupa e si pentru hidratare...asa mi-a zis ea mie, o sa incerc si eu sa vad daca o sa mearga, atunci cand o veni momentul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

buna
bb doarme si am zis sa intru sa va salut
am vazut pozele cu mica strumfita e o scumpa,imi place tare mult pijamaluta
felicitari pentru fetita Alyna sa fie sanatoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Scrich eu asa ii dau de ceva timp lu Anda dim fructele apoi dupa o ora 2 laptele cand vrea sa doarma ca de altfel daca i-as da lapte dim inainte de mancare nu ar mai manca mancarica ca e satula

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Andra mea numai vrea fructe dimi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:



salutare!


la multi ani lucas, anastasia, vlad, Bogdan Gabriel de Cristina_ph, baietel de ruxandrada!!!la multe lunite diana de lparpala, cristi de dya, alesia de anamira, luca de scrish

madutza, strumph - cam rarut pe aici, recunosc, a fost sotul in concediu si am stat mai mult impreuna si in plus am avut si probleme cu netulmultumesc ca v-ati gandit la minesper sa-mi revin saptamana asta cu toate, caci am cam lalait-o zilele astea

alina - felicitari mami pentru fetita...ce frumos...o sa aveti o pereche

sanatate multa puiutilor bolnaviori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI!!!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

STRUMPY da ce gagica ai tu cu blugi skiny si camasa e o frumusete, de par am mai spus ca sunt invidioasa si pijamaua cu strumfi super,o sa fie si ea o strumphita smechera, mi-a placut poza cand da atacu la cartile lui tati si ai vazut ca a ales cartea de rugaciuni

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Am revenit...dupa atatea alergaturi!!

Am terminat fizioterapia pe ziua de azi...

Strumf,pai nu stiu din ce cauza mi-a iesit un nodul/chist sinusoidal la mana...Asistenta care imi face procedurile zice ca poate fi de la lipsa de calciu,pt ca am alaptat si nu am luat calciu.Nu puteam lua calciu pt ca am o pietricica la rinichi...
David este ok,sta saracul cu cate o mosica pe zi...nu am ce face!!!

Scrish..nu cred in calcule,intrebam si eu pe aici sa vad daca se verifica teoria Anaxenei si daca stie cineva o reteta magica...

Delia...tu m-ai facut sa inteleg clar ca nu exista reteta..,mai ales daca zici ca ai respectat intocmai ce trebuia..

Stiu ca conteaza sa fie sanatos.Nici nu mi-as dori altfel!!!
Imi doresc mult sa pot avea un al doilea copil,orice ar fi...Am zis doar ca in inima mea mi-as dori o fetita..dar poate Dumnezeu nu imi va mai da nici unul,sau poate da...Vom vedea!!!

Sotul meu zice ca daca am mai avea un copil va fi tot baiat...si el cam are premonitii..plus ca ei sunt 2 baietii...De asta intrebam si eu daca ar fi valabile chestiile alea cu anumite zile ale lunii/calcultoare etc...

De fapt vorbeam singura ,sau mai bine zis imi expuneam gandurile pe aici..caci eu nu lucrez la nici un proiect!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Ce liniste pe aici, unde sunteti fetelor faceti cina? eu am papat-o deja, mi-am facut spanac cu ouam facut si o tarta dar nu mananc acum o sa gust maine sa vad cum a iesit ca de aratat, arata bestial!!!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput