La multi ani! Fluturasi 2011 (130)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Alina06..inaca o intrebare:daca iti bagi datele in calculatorul ala de aici dupa forum ce iti spune ca vei avea???
Sa verific daca este real...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

scrish, tu nu ne mai pui poze cu Luca? ultimele sunt din decembrie

Strumph, faleza zici? nu te pot refuza

dau si eu fructele fetei si incercam sa iesim afara..de data asta cu caruciorul..sa vedem pana unde reusesc sa ies....ieri am iesit cu sania si mi-a cazut fata din sanie , nu s-a lovit dar s-a speriat..eu cu un ochi la Cristi in fata, cu unul in spate la fata in sanie...plus luat in brate la traversat de strazi, tinut cristi de mana+ tras de sanie... nu mai e de iesit cu sania pe sleaurile astea..poate cu caruciorul reusesc

ne auzim mai tarziu, pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

inca una si ma duc

lalely tu crezi in calculatoarele astea? uite unde merg eu la masaj venise o tipa care e innebunita sa faca fetita, pentru ca mai are un baiat. si aflase ea un calcul: luna ultimei menstruatii + luna nasterii mamei impartit la 2. daca iese numar par e fata, daca iese impar sau cu virgula e baiat. si era super convinsa ca e adevarat ca se aplica tuturor persoanelor pe care le interogase, inclusiv mie! si m-a convins si pe mine si am venit acasa si m am uitat la listuta de la odisee, ca toate aveam scrise acolo datele astea, si m am lamurit ca nu se verifica la toata lumea...deci e cam random din pacate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ma retrag si eu la patut la un nanica ca ma lovit un somn ca nu stiu pe unde sa o apuc mai repede





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

viss, multumesc

lalely, lasa calculele, ce-o fi sanatos sa fie. Dupa calcule Cristi tb sa fie fata, iar Cata baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si noi iesim afara acum, va puup!
lalely, e cum vrea Dumnezeu cu sexul lui bb, eu la Andra am respectat toate regulile pt baiat, toate si ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

am terminat cu pozele, am mai sters din ele ca erau vreo 140 si am lasat numa pe jumate, vreo 70 cine are timp si vrea sa vada o strumfita

daca as face poze si acum la camera sa vedetice a facut cat am stat eu calare pe laptop toata camera e numai hainute de le-a scos din cosul de rufe , toaqre cremele, servetelele si restul de lucrusoare de pe rafturi sunt pe jos... ehh tambalau mare nu asa

ma duc sa mai citesc din urma ca vad ca-s cu lectia neinvatata si tema nefacuta, si am restante

yasmi, da de gradi te intrebam si cum s-a acomodat pretioasa cu noul colectiv si de astea


a venit la spatele meu piscoata si a bagat nasul sub bluza de pijama si si-a pus-o pe ochi si face "ba ba" joaca cucu bau sa nu o pap eu pe ea ??? ieri ma tinea asa tare strans de dupa gat de nu mai voia sa imi dea drumul si mi-au trecut prin cap fel de fel de ganduri frumoase si am bocit nitel




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-ally-ce mai faci? esti in butoiul cu varza?sau ai ramas la sora ta?-alllllllllllllyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Alina super ai FETITA AM CITIT DE DOUA ORI MESAJUL NU IMI VENEA SA CRED felicitari mami![left] Mada tratament nea dat AUGMENTIN, OTIS_T SI EUROSPAL SI IN CAZ CA FACE FEBRA PARACETAMOL SI ALGOCALMIN DAR ASTEA NU A FOST NEVOIE CA AM INCEPUT CU ANTIBIOTIC SI NU A MAI FACUT.IN LEGATURA CU REGIMUL AM MAI SLABIT 500G DUPA CE AM OPRIT REGIMUL.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

da Mada, faleza, inghetata si o cafea pe malul Tamisei , plimbare pe Southbank, apoi traversam podul si ajungem la catedrala St Paul ...ehe... eu deja am planul facut, numai tu sa apari

Catank, ce dulce e Ioana in sac a mea sta in picioare in sac ca numa asa o gasesc dimineata de pe la vreo 8 luni de cand poate sa stea drepti in picioare si merge si roata roata in patut La noi astea intarziate nu ne-o arati pe soacra ? a mea e in Caraibe inca, ufff .... o invidiez la maxim

Miki ce ai mai patit si tu sanatate multa si refacere rapida

Alehiam, trai pe vatrai la tine la munca vad, forum ..alea alea cm spuneai ca se cheama firma ? glumesc, sper sa te vedem cat mai des posibil

Somleac ti-a iesit treaba cu shoppingul online pana la urma? ce mai fac frumosii tai? ceva planuri de primvara ?

Lalely pentru ce faci terapie? ce s-a intamplat ? nu am retinut ce mai face David ? cum mai papa? se mai trezeste noaptea? tu cand incepi munca ?

Simona mami de 3 flacai sper ca sunteti bine, ma gandesc la voi

Andreea esti pregatita pentru motul feciorului ? acum in weekend il sarbatoriti ?


Ally, trecut absent da ce faci , nu mai ai timp ca face prea multe prostioare Duracell? sau te-ai suparat pe noi ?

Lidia eu ma tot milogesc de tine de vreo 3 sapt sa ne mai arati poze cu Diana si tu te faci ca nici nu vezi hai repede cu pozele ca stiu ca ai scula buna, deci poze pe masura si la asa model ar fi si pacat sa o tii la naftalina

Irinuca multa sanatate Dariei azi sper ca e mai bine

Ioana16, trecut pe lista de disparuti unde estiiiiii??? ce faci???????


ma duc sa ii fac fructele si sa i le servesc, se freaca la ochisori de somn, s-a trezit la 7 si e deja cu faza scurta, cum spune Ally, tre` sa ii platesc copyright

O zi frumoasa si ne auzim mai tarziu

Mergi la inceput