La multi ani! Fluturasi 2011 (130)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

hellooo!!

multumim mult yasmi de urari, intr adevar inca o luna si implineste 1 an pe cuvant ca habar n am cand a trecut anul asta...

ieri am primit mail de la imaginarium, ca sunt in baza lor de date, cu titlul luca andrei implineste 1 an. am crezut ca ma apuca boceala de emotie, si eu nu prea sunt o impresionabila

astazi la 12 avem programare la doc pentru control, sa vedem si ce retete noi ne mai da de papa.

iar maine il lasam la ai mei si plecam la munte, nu stiu daca chiar de maine sau de vineri dimi, sa vedem.

vroiam si eu sa o felicit pe alina pentru bebe mic si sanatos, si evident pentru faptul ca e fetita si o sa aiba pereche vai asa de mult imi doresc si eu o fetita pe langa luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Neatza!
Fetelor, voi ati mai comandat lapte praf de pe net? Voiam sa comand Humana de la familiavesela.ro, site-ul recomandat de Happi.
Happi, tu ai cumparat de la ei?
M-a speriat sotul meu care a zis ca a vazut un reportaj ca se vand pe net medicamente contrafacute. daca si laptele praf e contrafacut?

Alina, felicitari pt bebelina. Si mie imi plac la nebunie bentitele, dar fata mea nu mai vrea sa le tina pe cap. Si i-am croit eu vreo 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, iesire placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

incerc sa scriu mesaj de ceva vreme si tot imi pica netu` ... nu stiu ce mama naibii are

alina06 felicitari pentru fetitaaaaaaaa!!!!!!!!!ce frumossss, pereche!!! a iti mai spun ca aseara am citit de pe telefon din pat cand m-am bagat sa dorm si azi noapte am avut ce visa ca-s gravi ? m-am trezit si am facut un test ca si asa zilele astea m-am simtit mai aiurea si am spus sa cheltui 8 lire pe test , da-l naibii de ruj stii tu, am mai discutat noi decat sa stau cu stres si sa ma tot visez bortoasa mai bine 8 lire glumesc, chit ca as si fi un pic insarcinata tot nu zic nu , nu as face avort in viata mea, doar din motive medicale impuse , adica sa puna in pericol viata mea sau a lui , dar altfel e binevenit.... ca si vorbeam cu Nick acum vreo 2 zile in urma, ce facem daca raman insarcinata cu tot cu pastile, si el cica: il crestem, ce facem? deci felicitari inca odata pentru fetita LUca ce spune ? Drum bun si sper sa aveti rezultate si vesti bune de la Iasi

Madutza, zici ca vii cu baztul ? da eu de cand te astept? nu vezi ca nu am cu cine ma plimba prin centru ? hai mai stai ? te astept cu tot cu batz il aruncam dupa usa si noi plecam pe faleza , ce spui ?

Yasmi, asa-i ca se vede si de dupa forum ca-s happy ? da da, cred ca mi-a luat starea si piscoata de astea e toata o chiuiala si un raset Te-am mai intrebat eu ceva inainte de ziua lui Luca dar ai fost busy si nu ai vazut/ raspuns te iert de data asta

ia sa vad daca s-au incarcat pozele, sa va arat una bucata piscoata ca tot vorbim de cra cra

revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

scrish, la multe lunite pt Lucutza!
ia modelul de la alina!Alina bafta la dr. cu sotzul, azi ar tb sa mai primiti o vrste buna!
irinuk, nici a mea u sta cu bentitze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cris, delia
cris sti caesti datoare cu poze, da???

catank, mica buburuza!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf intrebarea legata de I si de gradi???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Alina06,visul meu cel mai mare este sa mai fac o fetita,asta daca voi mai ramane vreodata insarcinata!!!
Mi se pare super sa ai pereche..sa nimeresti..,ca sa zic asa...
Stii ca atunci cand am fost in oras,noi pitestencele,Anaxena zicea ceva de genul ca la aspirante se discuta in ce parte a lunii tb sa prestezi ca sa faci fata sau baiat???
Ei ...mie mi-a intrat in cap..si daca mai am vreodata o sansa sa fac un bebelus..ma documentez si incerc sa prind perioada cu fetita..
Eu imi doresc enorm o fetita mica,cu parul blond si ochii verzi..adica ca mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

deliada, neaparat tb sa imi spuna reteta

yasmi stiu, zau ca stiu, doar k nu am mai apucat sa ii fac poze dar imediat cum il prind la o sesiune promit sa le pun pe picasa

gata, fug sa ne pregatim sa mergem la doc, vb mai tarziu, va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-madutza- ti-am raspuns, poate nu raspunsul pe care il asteptai, sorryceva in mod deosebit despre anestezia la copii- nu stiu, nu am ajuns la modulul de anestezie-ca sa stiu aprofundat,desi am facut 1 an specializare,si apoi am dat pe hematologie.. iar acum sincer , pana dupa mot, nu vreau sa citesc nici in carti, nici pe net articole. dc stiam ti-as fi scris pe pm detaliat, chiar dc am fost eu suparata intr-o vreme, nu ma lasa inima sa ofer un mic ajutor cand pot, mai ales dc imi este cerut

Mergi la inceput