Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***402***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

buna fetelor!

olga felicitari pt ca esti puternica:D pupici pt Leon si David! cred ca ai mari emotii pt maine! sa aveti grija sa primeasca si David un cadou acasa de care sa se bucure, inafara de Leon..ca sa nu fie gelos...desii e mare...nu e ca la Tudi, cand s-a bucurat de sorsa, dar mai tare de jucariile de la nasa:P asta in prima zi..apoi...nu voia sa mai plece de langa patutul ei..acolo manca, acolo se juca, acolo dormea:D
urata intamplarea cu Cristi...asta sa fi fost ghinionul vostru pe acest an! bine ca sunteti acum bine!

la multi ani copiilor care au implinit 3 anisori! si mamicilor!

noi face pregatiri pt operatiunea "petrecerea lui Tudi acasa" si deja nu stim unde o sa incapa atatia invitati, copii , parinti si prieteni:)

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

bravo phiphilinei pt propozitii :)

bravo si lui ian pt ca sti ce are de facut

gina, cind pun un citat cu +1 inseamna ca sint complet de acord cu ce s-a scris in citat.


olguta, pune puiul la sin ca sa traga lapticul, asa nu o sa ai probleme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

si va rog frumos, din tot sufletul chiar:D daca mai organizati iesiri undeva sa imi dati un sms sau un pm aici sau pe faceboock ca eu nu apuc sa citesc tot din urma, iar de intrat intru doar seara cand nu sunt prea obosita..merci mult anca ca te-ai gandit si la noi:D!

o seara linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Oli, imi pare tare rau pentru Cristi si mai ales de tine caci nu esti in cea mai buna perioada sa primesti vesti tulburatoare. Mai e putin si iti vezi familia reunita. Leon, ce face?
Telefonul il va recupera mai ales daca Cristi a retinut ceva aspecte ale talharului. Si chiar daca nu, il va recupera politia dupa codul telefonului. Stiu ca telefoanele astea destepte au un cod sau numar si pot fi localizate priun satelit. Eu zic sa depuna toate declaratiile la politie si sa asteptati.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!!

Eu m-am trezit de dimineata pe la 5 si puteam sa jur ca mi-a facut cineva operatie de implanturi. Aveam sanii imensi si tari. Brrrr. Am fost la bebe si apoi a venit si asistenta sa ma mulga caci nu mai puteam.

Leon este bine, a stat la lampa si este mai rozaliu. Nu mai vomita si este un mare mancacios.

Leeloo i-am luat demult cadou lui David si stie deja ca trebuie sa vina Leon acasa cu surpriza. Legat de intalnire, in mai se organizeaza una si ar fi frumos sa veniti

Floric nu ne mai facem sperante sa recuperam tel. Eu sunt fericita ca n-a patit nimic mai grav, desi lui Cristi ii era tare rau ieri, dupa 8 ore de la patanie zicea ca nu poti sa stai cu el in camera.

Fug sa ma aranjez un pic caci de dormit nici o sansa aici.

Va pup!


Olga, mamica lui David iepurasul si 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Am pregatit cafeaua

Olga, ma bucur ca e ok Cristi

Hai ca azi e ziua cea mare, intalnirea fratilor , cred ca o sa fie super emotionant , abia astept sa ne povestesti
Cat despre tziti, iti doresc sa ti se regleze productia rapid si sa scapi de dureri si sani umflati


La noi parca miroase a primavara deja asa ca sunt tare bucuroasa, abia astept sa treaca frigul si sa fie ziua mai lunga, sa stam muuuult pe afara


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Inapreda, felicitari pt ''succesurile'' cu olita !! a prins Ian rapid care-i treaba de fapt


Andiaroro,

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Sophia, felicitari !

Oli, bine ca nu a fost mai rau ! Vreau si eu implanturi , asta dupa ce am boscorodit in gind de nu stiu cite ori ca nu pricep de ce vrei tu sa iti "repari" sinii. Acum te inteleg perfect. Inainte de Ilinca nu purtam sutien aproape niciodata; acum nici in aceeasi camera cu sotul nu-mi vine sa stau fara sutien

Ina, nu mai tin minte daca v-am felicitat pentru olita, Dar cu siguranta doua ture de felicitari sunt mai bune decit niciuna, asadar: BRAVO IAAAAAAAN !!!

Novus, cite grade-s la voi? La noi ieri a fost cald si bine, primavara, cum spui tu. Azi dimineata la 7 erau -15. M-am saturaaaaat ! Credeam ca gata, am trecut la ghiocei...de-aia de-adevaratelea !




http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata tufete! Dau si eu ceai earl grey cu lapte cui doreste.


Ieri am fost la film, "viata alteia" se numeste, productie frantuzeasca, foarte fain; e vb de o femeie de afaceri care intr-o buna dimineata se trezeste amnezica, i s-au sters din minte ultimii 15 ani. Se regaseste, deci, proaspata absolventa de facultate si indragostita de cel care avea sa ii devina sot- el bogat, ea saraca; el desinator de benzi animate, ea care preia conducerea afacerilor familiei lui. Actualmente e in divort de el.
Si, incet-incet, isi redescopera viata cu alti ochi, ochii, cu alta minte... nu se dumireste cum s-a putut schimba asa de tare si nu reuseste sa mai intre in viata pe care o ducea inainte de amnezie.

Tare mi-a placut filmul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Novus, cite grade-s la voi? La noi ieri a fost cald si bine, primavara, cum spui tu. Azi dimineata la 7 erau -15. M-am saturaaaaat ! Credeam ca gata, am trecut la ghiocei...de-aia de-adevaratelea !




+ 5 azi dimineata !! si a iesit soarele deja !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput