Strugurasi de Sept-Oct2011 *39*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

in we ne ducem la constanta la un botez , deabea astept sa vad marea. Toata lumea ma intreba daca il iau si pe Iancu, mi se pare o intrebare fff aiurea , toti stiu ca suntem doar noi si nu avem cu cine sa il lasam, plus ca tzitzi e viata, cum sa traiesti fara ea.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Buna dimineata!

Alex 11 -sigur va fi bine!E normal sa ai emotii ,sa fie doar constructive ca sa puteti sa va acomodati repede cu noul program.(gandeste-te ca o lasi si pe maini bune,oare am inteles bine ca ramane cu tati?)Succes!

Pinkisor,Kora - multu de cafea,m-am cam saturat de expresso lungit cu lapte ...asa ca m-am servit cu frappe.

Azi am din nou o zi plina...va doresc o zi frumoasa \!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Lena bulanasele

A mea are picioarele scurte daca ii pun scutecelul ii vine aproape de genunchi.


Sei, ce secsoase sunteti Ce bine sta Ela in fundulet

Eu nu pot sa fac cu fie-mea baie ca eu ma spal cu apa fiarta.Ies rosie ca racul de colo.Cateodata mai vine sotul si ma intreaba daca sunt bione.II este frica sa nu ma asfixiez


Anca Toma a spus cineva pe aici nu mai stiu cine, despre un bebel care nu s-a intors deloc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Da. e cam clar ca a mea a ramas fotomodelul odiseei!

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Nici a mea nu s-a intors deloc,doar ajutata .In schimb incearca sa faca si ea abdomene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Sei, foarte frumoase pozele!

Sambata avem si noi botezul, am un pic emotii...
Sasha avea la 4 luni jum 6.76 kg. Nu mi se pare nici mult, nici putin, e ok.
Acum 2 sapt a luat doar 40 gr / sapt, sapt trecuta a luat 140 gr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Lena bulanasele

A mea are picioarele scurte daca ii pun scutecelul ii vine aproape de genunchi.


Sei, ce secsoase sunteti Ce bine sta Ela in fundulet

Eu nu pot sa fac cu fie-mea baie ca eu ma spal cu apa fiarta.Ies rosie ca racul de colo.Cateodata mai vine sotul si ma intreaba daca sunt bione.II este frica sa nu ma asfixiez


Anca Toma a spus cineva pe aici nu mai stiu cine, despre un bebel care nu s-a intors deloc.




Racheel fericita de ghinduta Anastasia-Maria (25.08.2011)





Daca e vb de stat in fundulet.. pai sta si singura cate 30 sec- 1 minut.. se mai apleaca in fata , se nai sprijina insa sta .. cand nu mai are chef se arunca pe spate.. deci numai pe pat sau cu perne langa o pot lasa sa stea in fund..
pun poza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

ANCA.. o sa se intoarca Iancu.. eu m-am convins ca bebelusii au o incapatanre si o personalitate.. mamamaaaa..

ANCARORO.. nu stii daca la tg -m s ia cumva sange din degetel la bb?

CREOLA.. dupa ce vine Nati acasa vii la o intalnela in 3 sau 6 (cu bb la purtator) ..PS: am auzit ca ai o bebelina spirt..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Eu o mai pun pe ursul acela care l-ati vazut in poze.O pun intre piciorele lui si stra bine.Nu o las mult.


Creola si cand se va intoarce o sa stea numai pe burtica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Ce frumoasa este poza cu Anton cand plange :) cum si-a lasat el buza in jos...este superba!

Mergi la inceput