La Multi Ani Maria, Lucas!!! Fluturasi 2011 (128)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

La multi si minunati ani Lucas! Petrecere frumoasa si sa-ti fie viata numai bucurii si impliniri!



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

mamici dragi sufletului meu, sunt cu lacrima in coltul ochiului,au ajuns urarile voastre pana in cel mai sensibil locusor din sufletul meu. va multumesc pt tot!!!
astazi ma simt atat de fericita,implinita, melancolica, de sensibila.........de binecuvantata: am 2 comori: micuta pretioasa si micutul smarald ce imi pot dori mai mult..??!! decat sa fim sanatosi cu toti ca restul le faurim noi!

dar sa lasam "plangaciala" ca azi e zi de sarbatoare, de petrecere



si in aceasta zi, imi revin in minte cuvintele simonei ( mami ) care la intrebarea mea: cum o sa se imparte dragostea de mama la 2 copilasi ???? mami simo mi-a raspuns: "dragostea nu se imparte, ci se dubleaza cu fiecare copilas avut!!!!" asa este mami!!! dragostea este inzecit mai mare, este infinit mai mare, nu s a impartit nimic .....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

da Lavinia, mare adevar a grait Simona atunci, si Mariei i-am explicat cu prajiturile cum e cu dragostea cand mai apare un bb si i-am explicat cum a zis Simo, draga de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

BUNA DIMI!

LA MULTI ANI LUCAS SA CRESTI MARE SI FRUMOS!!!



mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

YASMI sa aveti petrecere frumoasa!! Si la toate mamicile o duminica placuta.Roxy si tu ai avut petrecere ieri nu? Cum a fost asteptam poze.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:



La multi ani Lucas!!! Sa cresti mare , sanatos si sa ai o viata frumoasa si plina de bucurii, impliniri si fericire!!

Mami Lavinia sa iti traiasca baiatul si sa fii fericita cu minunile tale asa cum esti acum si petrecere frumoasa azi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

LA MULTI ANI LUCAS!!!
LAVINIA, SA-TI TRAIASCA MICUTUL SMARALD, SA VA BUCURATI ZI DE ZI ALATURI DE MICUTA PRETIOASA SI NU IN ULTIMUL RAND ALATURI DE TATI... Fie ca fiecare zi sa fie speciala ca aceasta de astazi... LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

LA MULTI ANI LUCAS!!!!!
Sa cresti mare frumos ,sanatos si sa bucuri pe mami , pe tati si pe surioara ta cu realizarile tale!!!
Anul ce urmeaza iti doresc sa fie plin de energie si inspiratie!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

am tinut azi sa intru pe forum sa prind o felie de tort de la L, ca pe cea data de Cata am ratat-o...si cred ca am mai ratat pe cineva dar ma uyit imediat in lista....
Mada sper ca ai primit mesajul meude ziua lui Cata....dupa ce m-=am ofticat ca nu puteam intra pe forum ,se descgidea pagina dar cad in sus cand in jos se ducea si nu am inteles de ce. tarziu mi-am amintit ca aveam tel tau

apoi in zilele urmatoare nici nu am mai incercat ca a fost si tatal meu in vizita si cu regimul lui chiar ca nu am avut timp de nimic....
pup
noi suntem bine....mergem in picioare uhh si parca e mai grteu ca inainte..dar sper ca trece repede cand o sa fie mai sigura pe ea....cred ca vor sa ne iasa tot dintucii o data ca asa marasita si bazaita e toata ziua si cateva nopti ...de sunt zombi...isi baga toata mana-n gura si dai scarpinat pana varsa...cam astea despre noi....
eu in asteptarea primaverii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

La multi ani! Rebeca Stefania de ioanna16! hai cu cinstea mami ca mi-e pofta de o feliuta de tort si un paharel de sampanie!

Mergi la inceput