La Multi Ani Maria, Lucas!!! Fluturasi 2011 (128)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

happi, bine ai revenit


am fost la shoping, n-am luat pt mine decat 2 pulovere si alea fara proba..dar le-am probat acasa si sunt ok, asa mai de office..in rest nimic nu mi-a placut si nici nu stiam ce sa iau..asa o zapaceala ca ma doare capul..
in schimb i-am luat toaleta andrei, fustita tutu si dresuri si bluzita..si lui vlad cate ceva..mai am sa-i iau doar pantofi, dar cred ca ii voi lua online..

si sa va zic bomba, azi am ramas fara bona, am dus-o acasa intr-un moment de sinceritate mi-a spus ca nu face fata si renunta mai bine de acum..asa ca dupa o noapte nedormita, am dat telefoane si am avut un noroc chior, mai aveam un nr de tel de la o femeie, a venit la noi si a stat juma de zi si deja se iubea cu piticii..deci e de bine

mami de 2 prichindei

Doamne ajuta! Sa fie de cursa lunga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

sa va spun ce a facut Andra in seara asta :avem o comoda cu cinci sertare si e placerea ei sa cotrobaie acolo(are voie ca nu sunt chestii periculoase), dar azi a deschis sertarul de jos, care e gol, si pe al doile de sus in care nu vede prea bine si a pus piciorul pe marginea superioara a celui de jos si s-a agatat cu mainile de cel de sus si statea asa catarata( asta in 3 secunde cat nu ne-am uitat la ea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hello gagici!

azi am fost mereu cu treaba, si na-m reusit sa intru.

Happi, ma bucur mult ca ati revenit in tara. Multumesc mult pentru urari. Cand te mai linistesti te asteptam mai des pe aici.

Miki, ma crezi ca m-am gandit tot timpul la tine? Ma uitam ca suntem in 18, si ca tu de luni incepi munca, ca vei trecre f rar pe aici, si mai ales ca nu mai esti sigura de bona . Imi pare taaaaaare bine ca ai gasit pe cineva care sa fie aproape de sufletul vostru. Sper sa-ti faci timp si de noi..macar o data pe sapt si sa ne arati si poze cu frumosii tai.

La noi operatiunea pampers a esuat...Cristi face pipi la 2-3 ore, s-a trezit plangand...nu vroia nimic...spunea doar "nani, nani"..l-am schimbat plangand, nu vroia nici sa se aseze pe olita..nici nu deschidea ochii...mai vroia sa ia si cate o gura de apa ...dupa a treia oara de facut pe el am cedat. Cred ca nu e inca pregatit pentru asta. La culcare era f incantat ca va dormi fara pampers, i-am pus paturici absorbante lipite cu scoci de cerceaf de care era la fle de incantat ca le-a si pupat, dar nu s-a trezit deloc...
Am vb si cu sotul si cred ca vom proceda altfel..mergem la control cu el pentru polipi si mai mult ca sigur il vom opera...el de cand era bebelus sforaie..doarme cu gura deschisa, nu respira mai deloc pe nas. Sper ca daca reszolvam si pb asta va bea mai putina apa si poate vom avea mai mult succes atunci cu renuntatul la pampers. Acum i se usuca gura repede si nu pot sa nu-i dau apa. cam asta e cu pampersul la noi...

yasmi, Astept sa se faca 12 noaptea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, recomand op de polipi, Mariei de cand i-am scos in 2008 , i-am mai dat antibiotic de 2 ori doar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

La multi ani Lucas!
Sa cresti mare si sa fii sanatos!

Acum am terminat de strans si ma bag la somn. Maine poate reusesc sa pun poze cu sarbatorita.:) a fost tare in forma azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

LA MULTI ANI LUCAS!
SA FII FERICIT SI SANATOS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

"LA MULTI ANI!" Lucas


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Cu mii de scuze ptr intarziere urez "LA MULTI ANI!" fluturasilor care au implinit un anisor Catalina de Madutza si Maria de Happiness
imi pare foarte rau ca nu am reusit,dar credeti-ma ca nu am avut timp sa deschid calculatorul
Sara a inceput sa mearga de o saptamana
are nasucul infundat si nu sta sa-i fac aerosoli plange si asa mi-e mila de ea
sunt si eu racita
apoi la inceputul lunii martie plecam in Ro si am de facut bagaje,de pus la punct ce mai e pe aici....
va rog mult sa nu va suparati, chiar imi pare rau

va doresc o Duminica placuta
o sa-mi fac timp sa mai intru pana plecam ca apoi in Ro pana rezolvam cu internetul va trece o perioada buna si nu voi putea intra


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

helloo!!

cu intarzierea si scuzele de rigoare LA MULTI ANI MARIA!! SA AI PARTE DE TOT CE E MAI BUN PE LUME SI SA ITI FACI PARINTII FERICITI! SA ITI TRAIASCA FETITA SUPERBA HAPPY!

si... pentru ca e trecut de 12 noaptea

LA MULTI ANI LUCAS, SA FII MEREU SANATOS, FERICIT SISA AI PARTE DOAR DE LUCRURI FRUMOASE IN VIATA!!! LA MULTI ANI LAVI, SA ITI TRAIASCA PRINTUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

era sa adorm pe canapea

La multi ani, Lucas!!! sa cresti mare, frumos si sanatos! Lavi, sa-ti traiasca flacaul, sa va bucurati de el si de pretioasa lui surioara!!

iony

Mergi la inceput