La Multi Ani Maria, Lucas!!! Fluturasi 2011 (128)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Stiam eu ca nu am ratat multi fluturasi cunoscuti

LA MULTI ANI ,MARIA !!!!!!
nu am mai citit ,dar cred ca ati ajuns cu bine in is si ai avut o zi de nastere frumoasa

La Multi Ani si pt Rebecca ,Dorian, Elena-Sophia si David-cristian!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

hello!

yasmi, distractie placuta azi!!!

roxy, asteptam poze si impresii de la petrecere!!!

deea da, mami, am primit pentru fete
si eu vreau primavara..si mai vine si ziua de dat indexul la gaze..si ca sa ajung la contor tb sa urc muntele ala mare de zapada din curte Azi batea soarele pe termometrul de afara..stiti cate grade arata? 20 ..eh visam frumos la zilele de primavara

ally, am vb aseara cu soacra si zicea si ea ca la voi e frumos si ca de sapt viitoare se face si mai cald...25 grd, vreau si euuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

LA MULTI ANI MARIAAAAAAAAA

LA MULTI ANI LUCASSSSSSS

SA FITI SANANTOSI SI SA VA BUCURATI IN FIECARE ZI PARINTIIIIII


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

eu nu am mai apucat sa intru ca ieri am fost la ziua unuia dintre nasi
si am iesit fara feteeee
iar azi mergem la un botez
iarasi fara fete
deci
destrabalare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi te imbratisez pt acea lacrimutza in coltul ochiului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

La multi ani Lucas!!!
Sa cresti mare,sanatos si sa ii faci numai bucurii mamei tale!!




Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Cami destrabalare zici?Bravo mami!!!

Mamici, ... la mot imbraca fata (in cazul meu) nasa? Eu cand am taiat motul finutei, i-am luat si o rochita fffff deosebita si fina a ales sa o poarte in ziua cu pricina (eu nu am tinut mortis)...la motul finului, finuta mea l-a imbracat....ce i-am luat eu nu a purtat in acea zi.... Eu as vrea sa-i cumpar eu rochita, dar nasa astazi m-a intrebat ce marime sa-i ia rochita...ce ma fac?I-am explicat ca nu e nevoie, ...bla, bla...dar na, nasa mea se intreapta spre 60 de ani si are principii f sanatoase.
Voi cum procedati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Cami destrabalare zici?Bravo mami!!!

Mamici, ... la mot imbraca fata (in cazul meu) nasa? Eu cand am taiat motul finutei, i-am luat si o rochita fffff deosebita si fina a ales sa o poarte in ziua cu pricina (eu nu am tinut mortis)...la motul finului, finuta mea l-a imbracat....ce i-am luat eu nu a purtat in acea zi.... Eu as vrea sa-i cumpar eu rochita, dar nasa astazi m-a intrebat ce marime sa-i ia rochita...ce ma fac?I-am explicat ca nu e nevoie, ...bla, bla...dar na, nasa mea se intreapta spre 60 de ani si are principii f sanatoase.
Voi cum procedati?

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca





Nu m-ar deranja faptul ca avem gusturi diferite, acum na....darul e dar, nu se intampla absolut nimic daca rochita nu va fi pe gustul meu (cum s-a intamplat la botez) nu pateste nimic I ptr o zi, dar suna aiurea....nu?!?! cica sa-i ia tot...chlotel, dresuri, etc..de la piele pan'la... Nu o scot la capat cu nasa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Rebeca!La multe lunite!!!!
Catank, asa stiam si eu , ca nasa ta!Asa mi-a facut si mie nasa la fata si eu cand i-am rupt turta finutei care am botezat-o jumi/juma cu soacra.Ca turta la fin au rupt-o socrii ca noi eram deja aici!.Se ia de imbracat de la chilotel la palarie sau ce vrei tu. Si soacra acum 2 ani cand a rupt turta la finutza ei, tot asa, am fost impreuna si a luat de imbracat si incaltat, a facut-o printesa.
Cami, distractie placuta! Te invidiez, sincer!
Deea, !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

LA MULTI ANI LUCAS sa fii sanatos baietel frumos, sa o faci pe mama ta la fel de fericita toata viata, sa te faci mare si voinic sa ai grija de surioara ta si mult mult noroc in viata

Mergi la inceput