Buburuze 2011 - LA MULTI ANI BUBURUZE! (131)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iriss_04

Buna dimineata!
Astazi va servim cu tort cu frisca si muulte fructe,sampanie si pepsi
Va multumesc fetelor :
Lorich multumim,mayane,catalina,Andutza
Noi suntem bine
Sanatate multa puilor bolnaviori

P.s.astazi ma duc sa-l inscriu pe anduca la gradi,,,am emotii

Va pup pe toate




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Multumesc andutza ! Bine ai revenit ! Ce dulce e Miruna! Felicitari pentru "achizitii"!

Hai impinge, impinge, ca barca e intepenita rau !

Sa-ti fie de bine pentru breton si pentru analiza! Eu cred ca suntem multe care trecem prin ce spui tu .

Mai, stiu ca nu e chiar febra ce are Sara, am avut si noi 39-ul nostru la o entero, dar atunci era clar ce e si i-a trecut repede. Acum ma apuca pandaliile cand o va asa de molesita, ea, care e un copil ce nu sta locului o clipa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Multumim de tratatie iriss, ! Succes la gradi! Inca o data "La multi ani!" pentru un co-21 !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Cata fix asa era Robert cand a avut roseola; febra nu mare, mai mult in zona capului, acum era fresh, apoi imediat pleostit. Sanatate!

Iris multumim de tratatie. Bafta cu inscrierea!

Anduta sa-ti fie de bine bretonul! iti sta f bine cu el f taiat! Si felicitari Miruna! Sunt minunati copilasii astia. Acum, ma surprinde Ana ca o aud cantand asa, de am recunoscut melodia "uta, uta cu ca-uta"...si nu am mai fost pe la leagane de cand....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Calc meu a luat-o razna
Catalina sanatate muta Sarei,,,starea de moleseala ma speria si pe mine la inceput dar tu tr sa fii tare sa o tratezi sa nu o lasi asa,,,spune o mamica care a capatat putina experienta
Pup fetele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Catalina, Miruna se pleosteste la 38... Sunt copii care se joaca la aproape 40 febra, dar sunt si cei care se pleostesc la 38. Asa sunt si eu, deci cu mine seamana.
Lori, eu nu stiu , s-a intamplat ceva la leagane? Am pierdut eu ceva? Ai scris si am trecut eu peste fara sa-mi dau seama (sa-mi fie rusine)?
Ce tare, Ana canta de iti poti da seama ce melodie e?? Super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Iriss, multumim de tratatie! Bafta cu gradi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Anastasia Maria - pui de mami ROXY_S
Alexandru - pui de mami IRISS_04

sa cresti mari si sa fiti sanatosi

fetelor io s pe fuga mereu, tre sa stau dupa ei ca se urca de pe fotoliu pe masuta, de pe fotoliu pe geam
se musca, tipa, fac scandal, impratie tot, ....;revin ca se bat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Lori, , ma bazez pe instinctul tau si al lui Doloress ca sa ma incurajez putin. Sunt in continuare atenta, dar cu mai multa liniste .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina10 spune:

Multumesc iriss , sunt cu ochii pe ea. O las totusi sa doarma, ca am senzatia ca-i face bine. Bineinteles, dupa trei zile, daca nu se arata nimic, mergem la doctor.

Mergi la inceput