Fluturasi Martie-Aprilie 2011 (127)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti mamici?

eu am pus la punct totul, mai am de dat putin cu mopul si sa spal baile si gata. dar las pe cand vine sotul ca acum nu pot de Anastasia. mi-am facut si manichiura, m-am pensat, mai trebuie sa ma dau cu oja dar mai tarziu.

strumphitza de ce ti-ai sters semnatura? ce-ai de esti asa obosita? ia fa un test
a urcat toate scarile piscoata? oaaa .... cu hartia ...cunoastem

viss vezi? ai trecut cu bine peste primul anisor al puilor, te-ai descurcat super dar si ei te-au ajutat ca au fost cumintei

yvy ce noapte ai avut...cred ca esti obosita rupta. sper ca dormi acum, nu?

irinuca cu zapezile astea...nu stiu daca este chiar bine sa plecati. si cu uitatul... nu o lua chiar asa...ai avut un lipsus de moment, iesi afara din butoi. si cu sotul, foarte bine ca i-ai spus ce ai pe suflet, numai asa se pot rezolva toate, comunicand

ailed bafta la doctor, tinem pumnii pentru Dodo sa fie bine si sa nu planga, draguta de ea. te atseptam cu vesti

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello,

Sunt iarasi in urma cu cititul pentru ca ieri am fost la facultate ca sa imi mai aduc si au aminte cum mai este sa predai.
Vesti noi nu avem asa ca, ofer un ceai de ora cinci, ca sa ne facem antrenamentul pentru cand vom merge in vizita la Strumphitza.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alina06 burticuta cu bebe mic.

mary da-ne link aici sa vedem si noi. care este adresa ei?

lparpala si ti-ai amintit cum este sa predai? ce predai?

ally pofta mare de lasagna mie nu-mi place.


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, multumim, am fost deja la dr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed si cum a fost? ia sa citesc mai citesc o data dar mai incet

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

- am facut poze la dezordine, si la picii care au facut-o. sa mor dc ma deranjeaza.dezordinea. vorb. cu o prietena, care imi spunea despre cat o deranjeaza pe ea dezordinea pe care o face fetita ei ,iar eu mustaceam in tel- noroc ca nu ma vedea- ca pe mine ma doare in cot, hi-histrang seara, inainte sa se culce ei-cat beau laptele, si mai rezista dim. ,tot cat isi beau laptelelasa ca am avut o casa luna, timp de 3 ani, si ma plangeam ca ma plictisesc- mancare era pe masa,rufele spalate..descarc mai tarziu, ca s-au consumat bateriile.
-au dormit 11-11.30.putin, ca l-am pus pe sergiu in patutul lui- de obicei doarme ziua in patul mare.ma intreaba, laur azi dim.la 6, dupa ce a fost la baie- auzi? asta si-a luat abonament la noi? sergiu de 3 seri doarme cu noi.off..nu l-m simtit, adica ne-am obisnuit cu el intre, dar nu vreau sa devina obicei. ba am zis ca l-a deranjat ciorba, ba fasolea pastai, ba iaurtul, dar ieri nu a mancat nici una- cum il pun la el, in 5 minute e la bari sus-dc stau cu mana pe el, il mangai, sta intins,se face ca doarme-iau mana, in 3 minute se ridica in fund, si la bari, apoi scanceste. nu pot sa-l las sa urle, ca o scoala pe sonia, si cu 2 in pat la noi..hi, hi..asa ca ,m-a santajat. azi in schimb, imi vine sa beau cola seara, si sa stau langa el, el la bari- eu sa-l pun la orizontala, el la bari..dar am presimtirea ca m-ar face!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed gata am citit ca a fost foarte cumintica si i-ai cantat super, ma bucur ca nu a plans tare. si gata, asta a fost tot?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-irinuca- mersi de invitatie! chiar, unde stai? la noi problema e ca nu stiu cu ce sa venimas veni si cu taxiul, dar..e greu sa-i duc din curte pana la strada in brate, eu nu sunt fortoasa ca fetele, mi se moaie genunchiihai ca mai vrbim, sa stii ca ma tenteaza raudar rau
- apropo- maine laur lucreaza de la 8.30 la 21-22.de obicei lucra pana la 14, dar acum a prins firma un contract strong..off, sper sa nu ma gaseasca cu venele taiate- metaforic vorbindi-am zis sa-mi ia o sticla de pepsi, prajiturele,ca atunci cand ma apuca nervii,sa mai iau o gura, sa mananc niste dulciurele, si poate imi trece. iar noaptea sa nu pot adormi de la atata pespsi. zise el- ei, si ce? facem sex. din pacate, nu stie inca, mi-au venit rusii azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-roxy- ai dreptate- au fost si ei superbi.sunt cuminti. dar si jucausi,cu oamenii mari, cu jucariile..asa ca ne si distram..cand il rasfata cineva pe sergiu cu " rautaciosule" ptr- ca o trezea noaptea- mi se ridica parul pe mananici nu apuca laur sa le zica ceva mai de rau asa..ca eu ii si apara, lasa-o ma, lasa-l ma, ca e si el obosit, nedormit, ca in rest..sunt de vis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

nici eu nu ma mai stresez cu deziordinea, curat sa fie... ca ordinea tine cat suntem plecati..
tare faza cu sunt de vis(s)


Mergi la inceput