Fluturasi Martie-Aprilie 2011 (127)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Da, irinuca, despre asta e vorba.
Multam mult!

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 16+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua si de la noi!

Madutza, te rog mult, imi trimiti si mie reteta de tarta de la Deea?

Delia, stiu ca lasagna are ffff multe calorii dar nu mananc zilnic, fac si eu o exceptie sambata sau duminica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, piscotica . Nu-ti iei protectie si pt scara care urca la mansarda? Si eu am gasit-o pe Cata odata la jumatetea scarii..am uitat usita deshis si don'soara speculeaza orice neatentie a mea . Ce primavara vine la voi? ca la noi arata o masa de aer mai rece pe Anglia. Anul trecut povesteai cum au inflorit ciresii si poze cu ghiocei din parc . Ce tort faci pana la urma piscoatei?

ally, acum trimit PM cu reteta. Si mie imi plce lasagna, cand o sa vina soacra sigur o sa faca

viss, da te-ai descurcat extraordinar cu puii mici. De acum te vreau numai optimista, inclusiv in ceea ce priveste operatia lui Sergiu..pt ca stiu ca iti va fi greu atunci V-ati hotarat in privinta laptelui?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

am o fata, supeer.Pai a comentat, nu a plans, dar i-am cantat elefantul cici si n-a mai zis cine stie ce, mai rau urla dimineatza cand o pieptanam pe sora-sa si era geloasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

catank, deci daca ai pus 400 g de unt la 5 oua, inseamna ca ai scazut un pic proportiile, ca ar fi venit la 5 oua 500 g de zahar si 500 de unt..., de asta ti-a iesit tie delicios si noua cu gust de unt pregnant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

am o fata, supeer.Pai a comentat, nu a plans, dar i-am cantat elefantul cici si n-a mai zis cine stie ce, mai rau urla dimineatza cand o pieptanam pe sora-sa si era geloasa

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


bravo Andra !!! pupam fetita curajoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

multumim Mada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Felicitari Andra!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Felicitari Andra!!!


Eduard Andrei 02.04.2011


pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna fetelor am vazut-o pe Anaxena intr-un film italian este pus link pe facebook la adresa eiParca se ocupa cu cuafatul nu cu actoria

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput