Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (49)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

buna seara fetele
Miha uite aici preturi la piscina in comparatie cu voi http://www.babyspa.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gliana spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_din

aa si cu Colargolul nu prea sunt de acord.Ii usuca prea tare mucoasa iar Sinupretul este pe baza de alcool si cica nu ar fi indicat sum 2 ani(asa scrie pe prospect)

Alina cea mai implinita de Mihail (8.08.2011)


nu ma pricep f bine dar noi am primit tantum protect de la dr pt nasuc...nu stiu daca e bun pt ce aveti voi.....'

Multa sanatate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

Felicitari si aici Lori !! mult succes !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

wow Pufi, ce baiat mare !!! felciitari !!! deja in picioare dupa telecomanda bravoooo!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_din

aa si cu Colargolul nu prea sunt de acord.Ii usuca prea tare mucoasa iar Sinupretul este pe baza de alcool si cica nu ar fi indicat sum 2 ani(asa scrie pe prospect)

Alina cea mai implinita de Mihail (8.08.2011)



pai ai spus ca ii curg mucisorii rau ... de aceea am si spus de colargol, caci usuca. sinupret mie mi-a recomandat pediatra, 6pic * 2ori /zi, tin minte ca i-am dat si lui dnai in jur de un an. sincer habar n-aveam ca are alcool, asa o fi. dani nu a patit nimic de la alcoolul din sinupret. dar, repet, eu nu-s doctor, eu ti-am spus doar ce as face eu.


gabrielita felicitari pt ridicat si plimbat. asa cum spunea si adra, daca o face singurica inseamna ca e pregatita.

mihahegarty ma bucur ca merge bine diversificarea, sa o tineti tot asa.


so, intram si noi in clubul buclucas cu cazaturi . am iesit cu dani, tati singur cu alex, l-a pus pe patul mare adormit, puiul s-a trezit si tati s-a "trezit" cu copilul urland de pe jos. acum stau si imi fac grija caci a adomit singur in patut, total necaracteristic si ma intreb daca n-o fi somnolenta de la cazatura si alte porcarii. offf ... mi-e ciuda de MOR.


fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

pufi nu stiu daca la noi e eruptie dentara sau ce o fi. dar e cam asa: se trezeste noaptea tipand, plnagand a durere, ziua cand ti-e lumea mai draga maraie, roade tot si din cand in cand, atunci cand roade incepe sa planga. stii atunci cand te doare o masea si musti pe ea si tresari de durere? cam asa ceva, doar ca el plange. a! si maraie, maraie, maraie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Multumesc fetelor pt felicitari si incurajari dar eu sunt ingrijorata pt ca fetita mea e si mai slabuta si nu are nici 6 luni....offfnu ma pricep deloc cum sa postez un filmulet ceva ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielita81 spune:

Laura te cred eu mai aveam un pic si imi smulgeam parul din cap...fata mea a cazut la 4 luni jumate...imi venea sa sar in capul sotului de suparare bineinteles era cu el cand a facut buffff....
Acum na stim cu toatele ca nu prea exista copilas care sa nu fi cazut jos dar sufletele noastre de mame....
bubuta micutului sa treaca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Bravo Edu pentru primii pasi!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihahegarty spune:

Alina_din esti o scumpa!!! Multumim tare mult!!! Azi Imi a mancat foarte foarte bine!!! V am zis: am trecut de la o extrema la alta!!
Dimineata a mancat: para, mar, mango si avocado.
Mai pe la 4 dupa amiaza a papat piersica.
Si cum i a zis si sotul, este 'a pooh ing machine'!!!

Mergi la inceput