Strugurasi de Sept-Oct2011 *37*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

REduceri de 20% pe tikki.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Simmo imi trimiti PM cu numele de FB cu care o sa dai add si apoi dai add.

pe FB postezi pe Wall filmuletul. Poti sa dai add video direct de pe calculator/tel sau pui linkul de pe youtube, daca filmuletul e postat pe youtube

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Lena, Creola vrea sa posteze filmulet, Simmo vrea pe grup sa puna poze.



Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hayat_Kh spune:

Buna dimi zic si eu la amiaza!

Nanna, e tarziu sa accept si eu un croissant? Ca inca n-am mancat ...

Marryan , ma bucur ca ai mai venit pe la noi. Si ce progrese frumoase face Valeria, bravo. Creste mare si frumoasa printesa... Te inteleg cand spui ca nu prea poti face multe pentru ca esti legata in permanenta de fetita. Tu macar o mai poti lua dupa tine prin casa, al meu nu sta in scaun cu mine in bucatarie mai mult de 15 min. Si uite asa, trebuie sa fac lucrurile prin casa pe sarite sau cel mai bine seara dupa ce il culc.

Alayna deja ai primit prea multe sfaturi asa ca eu , pot doar sa te imbarbatez si sa iti spun ca pana la urma totul va fi bine. Esti incojurata de oameni capabili sa va ajute si daca ceri ajutorul cu siguranta ti-l vor oferi. Pup fetele.
Bunny pana sa ajung sa iti raspund, la noi s-a luat curentul. Am stat in bezna si in frig vreo doua ore si ceva. Iar cand am apucat sa va recitesc am observat ca deja si-a si gasit al proprietar rochita, ceea ce m-a bucurat. Eu apucasem sa o salvez la marimea originala de pe link-ul pus de tine si urma sa o pun pe blog, cand a picat curentul. Iti multumesc pentru promptitudine.

Mikka acum e randul tau sa te . Multumesc. M-ai surprins cu rapiditatea cu care ai actionat. Sa o purtati cu placere.. ca e rochita tare frumosa.


Zubi ce dor imi era de tine. Pai de ce n-ai somn mami? AM tot vrut sa te sun, dar nush de ce nu indraznesc ca ma tot gandesc sa nu te deranjez..desi de fiecare data imi face asa o mare placere sa povestim.Am vazut poze cu Ayu , e dulce foc si fara par.

Creola

Inutsa

Seidana *1 000

Lali , daca tot stai pe tusa, sper ca atunci cand te intorci sa vii cu surprize noi.Oricum, o sa imi lipseasca autostrazile tale pline de patos.

Jade ce mai faci?

May nu , nu s-a intors. E prea lenes pentru asta. Doar ca atunci cand ne vede pe mine ori pe taica-su , se alinta in felul acela.

Nu mai stiu daca mai aveam ceva de zis....


Mami fericita de Razvan Octavian 15.09.2011



Vizitati Sifonierul Strugurasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

simmo... pe prima pagina ai pasii pt grup.. cum te vad iti dau add

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

Va salut cu drag !
Citesc in viteza, sunt cu susul in jos... monotonie, plictiseala, nimeni in vizita de un secol. Doar noi doi. Tati vine tarziu abia apucam sa vb
Noroc cu voi

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hayat_Kh spune:

Fetele!

Am pus adresa pe grup. Nush cat de bine am facut , dar sper sa se inteleaga.

Klau

Mami fericita de Razvan Octavian 15.09.2011



Vizitati Sifonierul Strugurasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmo spune:

sei am dat join

lena, eu n-am FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui klau_ditza

Va salut cu drag !
Citesc in viteza, sunt cu susul in jos... monotonie, plictiseala...


inseamna ca bebe e tare cuminte

si eu am avut azi sentimentul asta: afara frig, casa curata, fata dormea, eu ce palaria mea sa fac¿ m-am pus la spalat cuptorul, tulai, inca n-am terminat, macar ca-i d´ala ce se curata singur, dar nu-mi place, asa ca da-i si freaca si spreiaza si iar freaca, si gratarul si tavile... s-a duc naibii monotonia mea

lali:( sa te intorci curand!

si totusi s-a incalzit la noi, sunt undeva spre 11 grade acum...fata ii in curte cu tac´su, se preface ca doarme, eu ma duc acusi la posta si la gradi dupa Danielutul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

hayat , ai un MP.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput