Strugurasi de Sept-Oct2011 *37*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Yammmi,ce bune sunt croissantele!(mai ales cele cu unt si cioco)
Multu,Nanna mika

Eu de o saptamana buna am inceput sa fac masaj+ exercitii pentru burtica .Sarah ma tot intreaba daca nu cumva mai astept un bebe,asa burtica am acum (adevarul e ca am si mancat de toaTE ,la orice ora ).Adevarul e ca acum incerc sa fiu mai atenta la dulciuri...de cate ori mi-e pofta ,beau un pahar cu apa sau mananc un mar.Asa ca credeti-ma ca acum ma hidratez nu gluma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Creola, ma bucur mult ca ne mai dai vesti dspre tine
Ma incurajeaza faptul ca tu spui ca si sotul tau e plecat cu lunile si totusi te descurci ok, in conditiile in care ai 2 copii.Sper sa ma descurc si eu, deja incepusem sa ma gandesc ce o sa ma fac singura daca Doamne fereste se imbolnaveste Maria, cum o sa ii fac baie etc...

Ce mare este Elisa. Cate kg si cati cm are acum? Nu ne arati si noua pozici? Este cu doua zile mai mare decat Maria mea...eu inca nu realizez ca luni face 5 luni...ce repede cresc...

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmo spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Bunny.. marul constipa..... ???????????? nu stiam ..Klau-dita zicea ca Raducu s-a reglat asa.... offfffff.. morcovul crud e bun? sa incerc cu morcov... o sa mai incerc cu para , sper sa o accepte..

Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)



sei, daca te referi la sucul de morcov, asta constipa, ca si marul copt sau fiert; eu cu mady n-am avut probleme cu marul fiert, dar cu vreo 30-50 ml (nu mai stiu exact cat era atunci) de suc de morcov - da; nu mi-a facut kk 2 zile in conditiile in care ea facea si de 2-3 ori pe zi

am vazut ca mai cereai poze cu noi in alt capitol ; ce sa zic, eu sunt genul precaut, nu-mi place sa pun poze personale la vedere pentru ca nu stiu cine si de ce mai citeste forumul; atunci am facut o exceptie; daca se potriveste sa ma alatur grupului pe yahoo, as pune acolo, dar n-am indraznit sa va cer asta pana acum pentru ca am vazut conditiile si eu nu reusesc sa intru pe forum sau sa postez prea des, doar asa la cateva zile... ; dar cand imi fac timp mai adaug poze daca ma primiti

ma intorc sa mai citesc... copiii mei se mai joaca inca linistiti... si nu stiu pentru cat timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Creola spune:

Elisa are 8 kg si 70 cm.
V-as pune un filmuet dar inca nu stiu cum sa-l pun,are chef si timp cineva sa-mi explice in pasi simpli si rapizi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmo spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

mie mi se schimba singura poza de la avatar. acum e iar cea veche.


si eu am patit asta si am crezut ca n-am adaugat-o eu cum trebuie, cu toate ca nu-i mare inginerie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Creola, bine ai revenit

Nu pot sa te ajut ca nu stiu nici eu cum se pun filmulete.

Ce lungana este Eliza

Simmo, pe tine te intelegem.Cu 3 copiii ce timp sa mai ai de forumeala?ii vad la avatar si sunt minunati.


Mikka fratele tau ii da in judecata pe cei de la CASCO ca sa-si recupereze banutii pe masiuna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmo spune:

racheel, multumesc de intelegere!

lali, asa cum zicea si ionela - iti doresc ca pauza pe forum sa insemne un timp minunat dedicat celor dragi; te astept si eu pentru ca imi plac mult postarile tale - ai exact cuvantul potrivit, la timpul potrivit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

simmo, eu cred ca tu postezi destul de des. sunt cateva fete care administreaza grupul de pe yahoo(jade, anca, sei si nu mai stiu pe altcineva),cred ca iti pot explica ele cum sa procedezi pt grup.

Ce maricica este Elisa, intr-adevar
Cu filmuletul nici eu nu te pot ajuta prea mult, m-am chinuit sa pun unul pe grup si nu mi-a iesit.mai usor merge pe grupul de pe FB cred, insa trebuie sa intre Lena sa iti dea acceptul acolo.Si tot ea iti poate explica cum sa postezi filmul, am vazut ca e mai priceputa la treburi din astea

Rach, i-a dat in judecata pt ca ei gasesc sa se agate de tot felul de chestiute ca sa nu il despagubeasca, niste magari!Dar in tara asta nimic nu merge cum trebuie, mori cu dreptatea in mana. te plimba prin procese ani de zile, pana ajungi sa uiti si de ce te judeci. frate-miu intre timp s-a resemnat, si-a cumparat alta masina si asta e...

Mamica fericita de Maria Alexandra (20.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Ola,

cei de la elemental m au sunat si mi au cerut poze cu produsele. vor sa vada sticluta asa cum am primit o. le am trimis si astept raspuns. coletul era sigilat cu banda adeziva personalizata deci nicio sansa sa fi fost desfacut de altcineva.

lali, te asteptam inapoi!

cand va aud cate kg au copiii vostri imi vine sa ma impusc in cap


Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Mi au raspuns cei de la elemental. cica la urmatoare comanda o sa imi trimita o sticluta sigilata gratis. vreau s o vad si pe asta.

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput