Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***399***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Eu sunt in zona, tot cu telefonul, cum imi sade bine


Olga , agitatele sunt in dispozitiv !!

Si eu imi cer scuze si aici inca odata pt neintelegerea cauzata, chiar m-am simtit ff rau pt ca nu s-a vrut deloc a fi o remarca/discutie rautacioasa si tintita catre tine si alte cateva fete


Inapreda, oauuuu ce cadouri faine !! jos palaria pt Jambo, m-a impresionat si pe mine
Cum e parfumul asta ? mie Opiumul clasic nu-mi place deloc , nu e stilul meu si nici nu miroase bine pe mine


Gianina, sa-ti fie de bine rasfatul !!


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

valentinul:
am desenat amandoua o ploaie de inimioare si le-am dat lui tati dupa care au ajuns la expozitie pe frigider
in schimb am primit cate o ploaie de pupicuri

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori si 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

YSL e una din casele mele favorite de parfumuri. "Opium" e singurul care nu-mi place. Mi se pare oribil. Asta nou e foarte diferit dar...pute si asta Mie, insa, imi plac parfumurile "grele" si dulci.

Iti place "F by Feragamo"? E foarte fain; uitasem de al dar mi-am aminti si mi l-am comandat din nou.

Cedez laptopul si merg sa ma culc ca sint obosita rau. Diseara, inainte de canasta, daca apuc, comand masina de spalat vase. Iuhuuu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Olga, inca un pic si scapi Abia astept sa-l vad pe bb!!!

Ce frumos v-ati mai distrat fetelor, jos palaria pt dl Jumbo, se pare ca a fost cel mai atent ieri! Ahh, el si husbandul Ilincai, cat pe-aci sa uit alt sot grijuliu Brovo fetelor, vrem reteta

Tavaleala prin zapada am prestat si noi putin ieri, dar dupa trei fulgi pe nas mi-a spus s-o duc in casa "sa se linisteasca"

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Hai, Oli, hai. Rezista!. Pana vineri mai este si sunt convinsa ca va veni.

Tin pumnii sa fie bine. Te pup si te cred ca nu mai poti.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Iti place "F by Feragamo"? E foarte fain; uitasem de al dar mi-am aminti si mi l-am comandat din nou.



Ahaaa deci nu sunt singura cu aceeasi parere despre Opium

F-ul imi spune ceva dar zau ca nu imi vine in minte acum mirosul dar trebuie sa incerc ca m-ai facut curioasa

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexAndra_81

Tavaleala prin zapada am prestat si noi putin ieri, dar dupa trei fulgi pe nas mi-a spus s-o duc in casa "sa se linisteasca"



Vad ca se asemana fetele noastre daca tot le imbracam asemanator , si Ada e ff grijulie sa nu ii ajunga vreun fulg pe nas ,iar depsre tavaleala in zapada nici nu se pune problema, nu ii sade bine unei domnisoare
Azi chiar ii povesteam unei prietene ca Ada si daca i se uda maneca putin trebuie sa o schimb ca sa nu ma ivorbesc daca are o firimitura in coltul gurii, mi-o arata disperata pana aduc servetelul sa o sterg

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

o nu, noua ne place foarte mult zapada
desigur ca fata nu a scapat de la aruncarile cu capul inainte
din cand in cand, cand nu mai putea deschide bine ochii, imi cerea sa o sterg putin

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori si 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexAndra_81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui AlexAndra_81

Tavaleala prin zapada am prestat si noi putin ieri, dar dupa trei fulgi pe nas mi-a spus s-o duc in casa "sa se linisteasca"



Vad ca se asemana fetele noastre daca tot le imbracam asemanator , si Ada e ff grijulie sa nu ii ajunga vreun fulg pe nas ,iar depsre tavaleala in zapada nici nu se pune problema, nu ii sade bine unei domnisoare
Azi chiar ii povesteam unei prietene ca Ada si daca i se uda maneca putin trebuie sa o schimb ca sa nu ma ivorbesc daca are o firimitura in coltul gurii, mi-o arata disperata pana aduc servetelul sa o sterg

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)





sunt niste delicate fetele noastre

Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexAndra_81

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui AlexAndra_81

Tavaleala prin zapada am prestat si noi putin ieri, dar dupa trei fulgi pe nas mi-a spus s-o duc in casa "sa se linisteasca"



Vad ca se asemana fetele noastre daca tot le imbracam asemanator , si Ada e ff grijulie sa nu ii ajunga vreun fulg pe nas ,iar depsre tavaleala in zapada nici nu se pune problema, nu ii sade bine unei domnisoare
Azi chiar ii povesteam unei prietene ca Ada si daca i se uda maneca putin trebuie sa o schimb ca sa nu ma ivorbesc daca are o firimitura in coltul gurii, mi-o arata disperata pana aduc servetelul sa o sterg

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)





sunt niste delicate fetele noastre

Amalia



Daaa, seamana pe noi, nu ?!!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput