Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***399***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Da' unde sunteti toate ??!!! ce faceti ??


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

io sint la telefon (fix ) am niste treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

La multi ani, Ileana!!

Haide Oli!!

Sanatate bolnaviorilor!

Chato, ma bucur ca am ajuns la un numitor comun ! Eu abia de-aici incolo as fi vrut sa dezbatem, dar acum am realizat ca Anaan ar putea fi necajita din cauza discutiilor pe tema si mi-a pierit cheful.
Nu inteleg ce e cu Monnvas, ar putea sa aiba alte retineri in afara de sanatatea Injinerului si job solicitant? Eu zic ca e cu jobu'.

Asa ca eu nu mai scriu aici nimic (poate doar Leon sa-mi mai smulga vreun piuit ), pana nu apar Pisigri si Anaan! Si Gaza!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

simply

pe gaza o uitasem, Gazaaaaa, vinooooo!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m
Nu inteleg ce e cu Monnvas, ar putea sa aiba alte retineri in afara de sanatatea Injinerului si job solicitant? Eu zic ca e cu jobu'.



Si eu zic la fel !! Am primit si confirmarea telefonica intre timp , dna Monnvas se tunde !!



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare fetelor!!!

Multumesc frumos pentru majorete Am fost la dr, colul pare pregatit de nastere, copilul are deja 3500. Am vb cu dr si mi-a zis ca pleaca sambata dimineata din oras si mi-a propus sa-mi induca nasterea vineri dimineata sau daca nu sa nasc cu alt doctor. Am ales sa merg vineri dimineata, dar sper sa vina pana atunci singur. Mi-a sugerat un contact sexual, dar nu prea avem chef nici ununl de asa ceva Diseara mergem la shoping cu copiii dupa noi, sa mai fac ceva miscare, poate, poate... Cam asta este situatia

Astept si eu fetele la raport. Daca am suparat pe cineva imi cer scuze, chiar nu-mi sta in fire, dar in ultimele zile m-am facut cam rautacioasa Pana si pe mama am suparat-o

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dragelor,

eu raportez rasfat matinal la coafor
am aratat ca o doamna fix 5 minute, ca atat am rezistat fara gluga pe gulufi(cum zice micshu')

ieri ne-am bucurat de ziua libera impusa de onor ministru care vad ca reglementeaza si soarta privatilor
ne-am alergat prin zapada neatinsa din parculetul dintre blocuri (de-abia se mai vedeau marginile de la spatarul bancilor), le-am rostogolit, dat prin leagane, balansoare si toate alea; am pierdut manusile de vre-o 3 ori, am reusit cu greu sa ne desprindem din zapada si uite-asa raportez obraji rosii arzatori la orele 12 (luni seara, am avut obrajii grena dupa 2 km mers pe jos de la gradi)

inapreda - arpacasul meu e celebrul grau - il folosesc in locul orezului constipacios
tigaia mea e teflonata; nu am stiut ca este si cu ceramica; acum, daca ar fi sa aleg, din cea cu invelis ceramic mi-as lua;
am o singura tigaie cu invelis ceramic si-s ultra-mega-incantata, depaseste mult ca performante cele mai bune teflonate, asa ca unul din visele mele este sa-mi cumpar cat mai multe vase din ceramica
duminica am folosita prima oara in existenta ei si a mea, iar in seara asta va fi a 2-a oara

ramona - ma bucura mult vestea ta dar sa stii ca eu una am mari emotii cu rana de pe uter pentru ca poate ridica probleme majore;
eu zic sa mergi cat de repede la doctor, sa nu astepti pana la 12-14 saptamani

olguta - tin pumnii stransi-stransi



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori si 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Gianina ce v-ati distrat voi ieri La cat de mult am asteptat noi zapada, acum stam in casa David nu vrea nici cum sa iasa...Nu suporta frigul.

Da chiar asa, pe unde umblati?

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Belle d' Opium (Yves Saint Laurent) am primit dar cel mai fain cadou a fost ca a rugat Jambo dj-ul sa-mi puna "Melancolie" - Mirabela Dauer, el care e fan DJ TIesto (si altii pe care io nu-i cunosc). A pus piesa ca sa...cint Si am cintat, desi nu era seara karaoke

Olga Mai e putin de tot. Te mai o data.

Gianina, merci de info'.

Am uitatn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Belle d' Opium (Yves Saint Laurent) am primit dar cel mai fain cadou a fost ca a rugat Jambo dj-ul sa-mi puna "Melancolie" - Mirabela Dauer, el care e fan DJ TIesto (si altii pe care io nu-i cunosc). A pus piesa ca sa...cint Si am cintat, desi nu era seara karaoke

Olga Mai e putin de tot. Te mai o data.

Gianina, merci de info'.

Am uitatn

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Woooow super seara ai avut

Multumesc Ina

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+

Mergi la inceput