La Multi Ani Catalina Ioana!!!Fluturasi 2011(126)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la multi ani catalina!!!!! la multi ani si pt mami de catalina care acum exact 1 anisor aducea pe lume o minunatie de fetita!!!! pt tine un nr infinit de cata, sa ai o viata lina si frumoasa si impreuna cu fratiorul tau sa le aduceti numai bucurii si impliniri parintilor vostri!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

- deci, sa nu sarim peste ce foarte important:
La Multi Ani, Catalina!!!! sa fii fericita, sanatoasa si sa le aduci parintilor multe, multe bucurii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

delia nu ai sughitat ieri??? am gasit in magazin milka cu iaurt si zmeura de care spuneai tu. te-am pomenit si am pus 2 bucati in cos bai frate daram un spor la mancat la ea aseara am topit singura 1 bucata

alexina, uff ce nasoala este amanarea.... eu am patit-o cu usile de interior cu banca ati rezolvat??

pe L nu il mai satura deloc laptele pe care il bea acum un exemplu aseara la 19 a baut 240 ml iar la 21 striga insistent "apti!apti!" si a mai baut 240 ml cu o zi in urma la fel a facut iar azi noapte s a trezit din cauza tusei pe la 1.30 si striga dupa "apti" atunci nu i a facut mama mai mult de 120 ca doar bause aproape 500 ml inainte de culcare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki tu spuneai de cei 3 ani petrecuti acasa ei uite ca mai e cineva si cu "mai mult" eu am deja vreo 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-lavi-si mai vrei sa te intorci?te mai pasioneaza ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, da stiu ce spui cu Milka, au muscam din ea ca din mar.Tu nu-i dai copilului si cereale in lapte?
Noi ne-am intors pe la 9, Andra adormise in masina, si am hranit-o si schimbat-o asa adormita si aseara la 2 i-am dat ceai si la 5 m-am trezit eu sa ma duc la baie si ea se foia si maraia si i-am bagat lapticul..
Si acum pct 3.,la tine sa vezi revigorarea sifonierului.. dar am si eu o intrebare, voi cand va luati haine nu va plac...? eu am haine si mai vechi de 5 ani si mai noi, dar care imi plac in continuare...si le-as tot purta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

viss de intors nu mai am unde. sincer, daca ne putem descurca satisfacator cu ce castiga al meu sotior nu am de gand sa ma intorc prea repede la munca. mai ales ca la anul, in toamna, Iasminuta ar trebui sa inceapa clasa 0 pregatitoare si as vrea sa ma pot ocupa de ea iar eu artrebui sa ma angajez de la 1 martie la anul.

delia, fff rar imi plac hainele de la 1 an la altul. am o geaca care mi-a placut 5 ani si o rochie de ocazii. atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:



La multi ani Catalina Ioana!!! Sa cresti mare sanatoasa , sa i o viata minunata si sa fii vesela si zambitoare mereu Mami Madalina, La multi ani si tie si sa te bucuri de copilasii tai intotdeauna asa cum te-ai bucurat in prima lor zi

Eu mi-s chiauna , desi m-am culcat la 10 jumate aseara , dar dimineata la 4 jumate cine se trezea ca a inceput piscoata sa planga? si dupa ce am linistit-o am ajuns in pat si nu puteam sa readorm, pana pe la 6 cred, plus un sot care scotea tot felul de sunete ciudate, nu sforaia dar respira nu stiu cum pe gura si il tot inghionteam si tacea 1-2 min si apoi iar trebuie sa bag multaaaaaaaaaa cafea sa imi revin, parca am nisip in ochi plus ca mi-e capul cam greu, si nu am baut nimic, numa apa

Ma duc sa imi termin micul dejun si sa imi beau cafeluta, apoi trebuie sa sun iar la cabinet sa vedem daca pot sa ma reprogramez ca ieri la 4 dupa amiaza nu am mai ajuns pentru ca a trebuit sa ma duc la ambasada sa iau certificatul.... si plus ca trebuie sa scriu mail la ambasada sa imi ofere niste informatii in legatura cu pasaportul pe care trebuie sa il fac deci si azi sunt prinsa cam rau cu treburi .... sapt trecuta ma plictiseam in casa, acum imi ies fulgii

Va pup si scuze ibca odata ca nu scriu mai multe si la fiecare, v-am citit da` numa nu apuc sa scriu iar romane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

LA MULTI ANI pentru o fetita minunata, frumoasa, gingasa pe nume Catalina sa-ti traiasca mami fata, sa va bucure viata si sa aiba parte de tot norocul din lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

eu am dormit groaznic, asa agitat a fost vlad azi noapte, numai picioare am luat si cateva in maxilar de mi-a mutat falca am zis ca nu-l mai las la desene..a vorbit toata noapte vrute si nevrute

ailed, am uitat sa-ti raspund cu bentitele, m-am dus in weekend sa-i iau rochita si m-am intors doar cu niste bentite, dar ce crezi ca a stat cu ele doar cat am reusit sa-i fac poze..nu stia draguta ce am cu ea de o chinui

Mergi la inceput