La Multi Ani Catalina Ioana!!!Fluturasi 2011(126)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Andreea eu am luat aici meggle creme patiserie se face super
mary, saraca fata!Intreaba dr daca nu poatesa-i dea si ceva imunostimulent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Delia am sa caut si eu sa vad ce o sa gasesc, ca vreau sa fac un tort pentru ziua lui Rares.

Mary multa sanatate mami. Si noi am facut otita de 2 ori si cu otocalm si inca ceva(nu mai stiu exact ce) ii puneam lui Rares in ureche si nu mai era marait deloc.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

alina, te pup!
strumph, bv pt sport!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

mandeac noua ne-a mai dat si otis-t si nu nu mai e maraita slava Domnului

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

spiridusha, ei nu tin regimul in continuu, l-am tinut strict, strict in primavara vre-o 2 luni si ceva. Apoi de atunci il mai tin, il mai las, iar il tin, iar il las..dar partea buna e ca tot slabesc cate putin, cate putin. Acum am tinut 2 sapt, dar dupa ziua Catalinei si mai ales ca am racit l-am lasat o perioada. Dupa ce ma pun din nou pe picioare il reiau..probabil de luni ma apuc din nou.

Merg sa fac cap nou, dar nu inainte sa va mai spun despre printesa mea mare a inceput sa mearga din ce in ce mai bine, aproape ca nu se mai lasa deloc pe genunghi decat cand gaseste ceva mic pe jos de cules..de ex o scama sau o firimitura de biscuite . Si cu ce m-a uimit total, de ieri se ridica de jos singura fara sa se ajute de nimic..nici macar de maini ca are cate o jucarie in fiecare manuta..wow..pai si mie mi-ar fi greu sa ma ridic asa . daca reusesc sa o trag intr-un filmulet sa o vedeti ce echilibru si putere are in picioruse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

PAUZA PT CAP NOU

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

cap 127

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

alexina, am anuntat ca fac cap nou...eu ma uit mereu..ca sa nu muncim de 2 ori acum unul tb sters

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

..ma rog am sa-l streg eu.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

cap nou

alexina, am anuntat ca fac cap nou...eu ma uit mereu..ca sa nu muncim de 2 ori acum unul tb sters

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


mada nu e vorba ca nu m-am uitat, chiar m-am uitat dar mesajul tau nu aparea atunci la mine. am vazut postarea ta dupa ce am anuntat eu ca fac capitol nou.

sterg eu subiectul nou sau tu?

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput