Strugurasi de Sept-Oct2011 *36*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza..

MAIA.. , Lena e posibil ca pititca ta sa fie prea obosita si de asta sa nu adorma inainte.. Pana la cat a dormit azi dimineata?

Hellena.. imi pare rau ca ai avut probleme , sper sa iti revii si sa nu iti mai fie frica de situatia asta..

Oana.. mie nu imi place ziua de Valentine, insa imi plac cadourile , i-am si zis soatei ca anul asta sarbatorim de Dragobete.. ela face 6 luni .. va dati seama cum trece vremea?

Hayat.. vrei sa poze ei eu hainutele inainte de a le trimite?

Noi am dormit ca valizele .. ea de la 9 la 10 cu doar 3 treziri: 2-5,30 7,30 , ce bine e cu mami in pat?

FETELOR un sfat..
dupa noua sesiune de supozitoare se pare ca ELa iar nu face kk regulat .., ce ziceti sa merg iar la dr sau sa astept sa vad cum e cu divesificarea/?
offfffff .. ma incurajez cu gandul ca daca avea ceva nu facea 3 sapt caca singurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

sei, de cand n-a mai facut?
sa stii ca Beatrice s-a cam reglat. eu am lasat-o in pace, i-am pus supozitor ultima data acum o luna jumate.
acum face catgeodata si la 2 zile.
nu stiu ce sa mai zic. imi pare rau ca nu gasesti o solutie cu ea :(


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Salutare de prin nameti!

Hayat - imi place cum arata blog-ul. Abia astept si eu sa vin sa iti aduc cate ceva de vanzare si sa il cunosc pe Razvanel

Azi este ziua fetitei lui Gertruda, Sarah! Oare mai stie cineva ceva de ea? Cred ca nu a mai intrat de cand a nascut. Daca ne citesti, hai sa ne spui cate ceva despre Sarah! LA MULTE LUNITE!

Marryann ???

Fetelor, cu tot dragul, imi permit sa va dau un sfat, daca vreti sa luati in seama, ok, daca nu, la fel. Avand in vedere ca ne citesc tot felul de persoane, mai mult sau mai putin dubioase/necunoascute/bineintentionate, asa cum s-a dovedit in ultima perioada, v-as sfatui sa nu mai dati detalii de genul: de maine sunt singura acasa sau mi-au intrat banii sau plec de acasa cu toata familia pentru X zile etc. Cred ca ar trebui sa fim putin mai prudente cu astfel de detalii, nu se stie niciodata cine "ne priveste". Daca va par paranoia, nu ma luati in seama.

Noi suntem mai bine, irittatia de la gurita lui Inez se pare ca a cedat in cele din urma cu Bepanthen, asa ca ma declar bucuroasa!

Jade - ai disparut?!

Se aud semne de trezire, sper sa mai apuc sa revin.


Va imbratisez pe toate cu drag!

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

anca-toma si pentru noi o felie de tort !!!
Ely spor la facut bagaje !
tare as pleca si eu in lume dar nici nu pot scoate masina din parcare de nameti...poate la vara...
sei da, repede trece timpul.
May eu de 2 zile ii dau puiului putin suc de mar si face kk fara probleme(o data pe zi). Inainte nu facea zilnic.

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Revin pentru un moment!

Sper sa reusesc sa ma abtin in a comenta "situatia" Hellenei, insa am o singura intrebare pentru tine, H. : De unde stie tatal lui Petru ca scrii fix aici, pe acest forum?
Daca nu raspunzi, np, intrebarea are oricum tenta retorica!

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Neatza..

MAIA.. , Lena e posibil ca pititca ta sa fie prea obosita si de asta sa nu adorma inainte.. Pana la cat a dormit azi dimineata?


Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)



A dormit pana la 9 dimineata, cu refill la 8.
Si s-a trezit la 12 noaptea, pt k i-am schimbat scutecul... dar dupa 5 min a adormit inapoi :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

neatza, neatza

Mai fetelor intr-o zi atis cris un capitol?!!!

Sei, dupa diversificare Elena va face kk zilnic.O prietena s-a chinuit cu supozitoare pana la 5 luni si dupa ce a trecut la diversificare face fie-sa si de 2 ori pe zi kk.

Offf s-a trezit matulica.Revin


Oare se s-a intamplat cu Jade?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Sei - nu te mai ingrijora iar. Si eu cred ca dupa diversificare se va regla!

mamica de Indra Stefania si Inez Alexandra - 15.09.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Sei, si eu sunt de acord cu faptul sa astepti pana la diversificare

Nanna sunt de acord cu tine, k nu ar trebui sa spunem cand plecam sau chestii de genu.
De cand o avem pe MAia si eu sunt mai paranoica... inainte nu eram :)))

Racheel suntem harnicute :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3

sei, de cand n-a mai facut?
sa stii ca Beatrice s-a cam reglat. eu am lasat-o in pace, i-am pus supozitor ultima data acum o luna jumate.
acum face catgeodata si la 2 zile.
nu stiu ce sa mai zic. imi pare rau ca nu gasesti o solutie cu ea :(


...........................................
mamica de www.youtube.com/BeatriceAna2011" target="_blank">Beatrice-Ana - 26.09.2011
..........................................
zebraroz.ro


May acum nu facut de sambata.. vineri am terminat cele 3 sapt de supozitor zilnic.. sambata a facut singura..
tu cat ai lasat-o cel ma mult?

Mergi la inceput