Strugurasi de Sept-Oct2011 *36*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Neata,

hayat , astept sa imi aduca sotul o cutie ca nu am niciuna. pune adresa pe grup


hellena, linisteste te! Hai sa fim seriosi..crezi ca ajuta cumva pe cineva decizia asta de a nu mai posta? Stai cu noi aici si incearca sa lasi trecutul in spte.tatal lui petru nu are ce ne face noua iar ce ai tu de impartit cu el o sa imparti indiferent ca scrii sau nu pe forum.noi stim ca iti e greu...stai cu noi, macar iti mai iei gandul de la evenimentele astea..

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hayat_Kh spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Neata,

hayat , astept sa imi aduca sotul o cutie ca nu am niciuna. pune adresa pe grup


hellena, linisteste te! Hai sa fim seriosi..crezi ca ajuta cumva pe cineva decizia asta de a nu mai posta? Stai cu noi aici si incearca sa lasi trecutul in spte.tatal lui petru nu are ce ne face noua iar ce ai tu de impartit cu el o sa imparti indiferent ca scrii sau nu pe forum.noi stim ca iti e greu...stai cu noi, macar iti mai iei gandul de la evenimentele astea..

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!



Buna dimineata!

Oana ai PM.

Mami fericita de Razvan Octavian 15.09.2011



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Hayat am pus pe grup o poza, nu am timp de explicatii detaliate, sper sa intelegi cum se adauga butoanele de care ziceam. Fug la lucru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Hayat, ai PM.
Din greseala l-am dublat, scuze

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Hayat, eu nu prea am hainute pentru ca si noi avem de imprumut. O sa folosim contul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Happy Valentine's Gay!!

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiasi

Happy Valentine's Gay!!

Oana mamica fericita de Maria Ecaterina 18.09.2011

Doamne iti multumim!





'neata!

anca

hayat nici o problema . le fac eu poze. dar nu o sa reusesc decat sambata viitoare sa le calc si sa le impachetez. astazi plec la ai mei si ma intorc abia joia sau vinerea viitoare.
o sa te rog sa-mi dai cand poti tu pe pm adresele tale. si cea de email pt poze si cea la care trebuie sa ajunga lucrusoarele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

ma duc sa fac bagaje

muuuulte bagaje

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

neata!!!
fac tort de mere sper sa imi iasa, daca nu muncesc iar degeaba ca cu pizza, dar na ce sa fac.
Azi ne ducem la pediatru la revizia de 5 luni , si profit de ocazie sa ma duc si eu la un dermatolog ca am o alunita care era pe burta si de cand cu bebe si-a modificat rau forma si textura si din cate am inteles e fff naspa si nu am avut curaj pana acum sa ma duc.Cel mai trist ca eu nu am alunite si nu tin minte sa o fi avut pe asta inainte de sarcina, dar ma duc la 12 si vad ce si cum.
Bineinteles ca azi e o intreaga aventura sa iesi din casa, am zis ca ma duc cu metroul , dar a poi cred ca ma duc cu taxi.Masina e la 2 metri sub zapada, nici o sansa de dezapezire

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Elly spor la bagaje, stiu ce inseamna , de cand cu bebe sotu vrea sa schimbam masina , sa luam una mai mare in conditiile in care nici asta nu e un micuta

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput