Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(125)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Noi facem baita zilnic si nu cred ca as putea fara cum sa o imbrac in pijamale asa nespalata nuuuuuuuu! iar apoi am citit undeva ca atunci cand merg catel e foate important sa ii spalam zilnic ca aduna tot praful de pe jos si toti microbi.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

lalely frumos vis ai avut din pacate nu prea e adv, ca la mine tocmai azi e prima zi cand am niste rusi in vizita si ma simt ca naiba dar mi-ar fi placut sa fiu si nasica lui david!

delia pai cu toata zapada asta nici n am mai iesit sa caut o las si eu pt inceputul lui aprilie k si finuta mea creste super repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Neatza,

La multi ani sarbatoritilor pe care i-am ratat!!!!

Mada abia astept sa ne povestesti de petrecere. Nu pot vedea poze de la lucru, dar dupa masa imi fac putin timp sa le vad.

Delia , mi-ai luminat ziua. Nu mai apuc sa intru seara ca am intrat cu Daria in competitie, cine citeste mai mult. Ea din cartea ce i-am dat eu, eu din ce mi-a dat ea. Asa ca citesc Tunele de rup locul, nu ma las, ea oricum are timp mai mult decat mine, asa ca eu trebuie sa profit de fiecare moment. Sa va zic ca-s cu cartea in poseta.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011


frumoasa competitie ce te-ai face daca ai avea cate o competitei cu fiecare copilas in parte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui spiridusha
[
Cristi e tare suferind cu maselutele si nu mananca nimic solid, numai lapte...a dormit ok azi noapte, A fost o perioada in care el manca "micul dejun" pe la 4-5-6 dimineata, si atunci manca fructele bine de tot la 10. Dar acum cand doarme toata noaptea pana la 8, mananca la trezire si la 10 nu ii mai este foame. La 10-10:30 se culca si nu stiu cum sa fac sa nu adoarma cu burta goala. Cum sa fac ca nu am idei? Oricum acum e dereglat cu mancatul de la eruptia dentara...

Ma bag la joaca cu Cristi! Revin!




Mami fericita de Cristi!!! 09.03.2011




si andra mea bea lapticul la 8 dar fructele le serveste tot la 10-10.30..si le papa..incearca sa i le dai, eu am observat la a mea ca laptele de dimineata nu-i tine asa de foame, cred ca potoleste setea de peste noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Mada ce fete frumoase am vazut in pozele taleee si ce pregatiri, mami bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki ai facut tortul de la Catank?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

Buna dim!Am scos-o ieri pe anda afara si azi noapte mi-a facut temperatura 39 of i-am dat nurofen si panadol muci nu prea are, oare e de raceala sau e de la maselute ca ii ies 3 of help?

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)


mai bine mergi sa o vada un doctor..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

madutza, minunate pozele, catalina e o papusa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

miki ai facut tortul de la Catank?

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


nu..n-am avut dispozitie weekendul asta, cred ca de la atata calcat mi se trage..
insa m-am hotarat ce tort sa fac de motul andrei..sper sa-mi si reuseasca..uite
http://www.culinar.ro/forum/continut/Retete-in-imagini/22455/Tort-Padurea-Neagra/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

buna ziua
am reusit sa-l adorm si am intrat putin la voi
nu stiu ce sa fac ca sta cu degetelu cel mare in gurita il suge,am incercat sa-i pun manusa dar nu,l-am acoperit tot degeaba...in fine poate i trece
madutza nu pui si aici o poza sa vad si eu printesa ta
va pup ma duc sa strang putin de prin bucatarie.

Mergi la inceput