Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(125)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Scrish,cine stie ce vesti vei aduce in viitor.Nu degeaba am visat eu..Habar nu am ce a fost cu mine,caci nu m-am gandit in mod special la forum sau ceva de genul!!!

Delia,am reusit intr-un final sa intru la poze.Ai avut dreptate ceva am facut eu gresit.MA bucur ca a avut succes prajitura,este buna zic eu...

Catank,mi-a cumparat si mie sotul samnatana pt frisca.O incerc maine sa vad ce si cum.A luat din Real.

Miki,smantana aia se prepara cumva special???Maine ma bag sa fac kinder pingui..

Ioanna..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, am luat un mandarin in ghiveci si cu fructe in el

cami, am inteles...as putea s afac cu ambele perechi dar acasa..si nu mai vroiam nebunie in casa..hmm..poate se mai domoleste vremea si ducem copii la mama, iar noi ne petrecem acasa fara copii

strumph, sti cat de mult te iubesc, da? Am primit felicitarea familiei Smith, va multumesc din suflet, sunteti intotdeauna atenti la lucrurile importante pentru suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Scrish,cine stie ce vesti vei aduce in viitor.Nu degeaba am visat eu..Habar nu am ce a fost cu mine,caci nu m-am gandit in mod special la forum sau ceva de genul!!!

Delia,am reusit intr-un final sa intru la poze.Ai avut dreptate ceva am facut eu gresit.MA bucur ca a avut succes prajitura,este buna zic eu...

Catank,mi-a cumparat si mie sotul samnatana pt frisca.O incerc maine sa vad ce si cum.A luat din Real.

Miki,smantana aia se prepara cumva special???Maine ma bag sa fac kinder pingui..

Ioanna..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




urmareste reteta pas cu pas si n-are cum sa nu-ti iasa..smantana parca se bate pana se obtine frisca dupa care se adauga miere si vanilie..multa lume se plange ca nu iese frisca din smantana, insa trebuie insistat mult cu mixerul..eu am continuat mult pana s-a facut frisca tare..
si glazurile ai grija cat le tii pe foc, nu trebuie f mult..ca mie una din ele s-a taiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada super ideea!! eu nu stiu inca ce..am luat o sticla de vin personalizata "cei mai buni nasi" si acum caut si 2 pahare de vin mai speciale....si mai trebuieceva, dar nu stiu ce...

roxy da, am fost tare aglomerata...


va pupic!! mai mult timp inca nu am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Multumesc Miki.Ma gandeam sa coc foile direct in forma de blat de tort,sa o fac sub forma de tort..oare va iesii???
Hai ca va spun eu maine la sf zilei daca am muncit degeaba...,

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada super ideea!! eu nu stiu inca ce..am luat o sticla de vin personalizata "cei mai buni nasi" si acum caut si 2 pahare de vin mai speciale....si mai trebuieceva, dar nu stiu ce...

roxy da, am fost tare aglomerata...


va pupic!! mai mult timp inca nu am


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



uite o idee de pahare..stiu pt ca am cautat si eu acum ceva timp pt fini..
http://www.sarrablu.com/index.php?main_page=product_info&products_id=3478

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:


fetelor, vin cu batul dupa voi..ce va picat pe bietul copil.. fiecare copil are frumusetea lui..nu trebuie sa fie toti cap de revista..
va imbratisez ca imi sunteti drage dar sa nu mai faceti asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979


fetelor, vin cu batul dupa voi..ce va picat pe bietul copil.. fiecare copil are frumusetea lui..nu trebuie sa fie toti cap de revista..
va imbratisez ca imi sunteti drage dar sa nu mai faceti asa

mami de 2 prichindei


Eu nu am inteles despre ce era vorba...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07

Multumesc Miki.Ma gandeam sa coc foile direct in forma de blat de tort,sa o fac sub forma de tort..oare va iesii???
Hai ca va spun eu maine la sf zilei daca am muncit degeaba...,

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




cred ca merge..si eu aveam de gand sa-l transform in tort de ziua andrei..insa am facut asa o tava mare prima oara si desi am impartit la bunicuta si la prieteni..tot a ramas de ne-am indopat la propriu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

mai vroiam sa zic doar ca am schimbat pozele..adica am pus unele noi
nb

Mergi la inceput