Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(125)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

mai vroiam sa zic doar ca am schimbat pozele..adica am pus unele noi
nb

mami de 2 prichindei

ti-am admirat comorile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, vezi ca sunt seturi de cafea de 2 persoane sau poti sa iei o tava argintata/de argint pt pahare si sticla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lalely sa-mi spui cat de grea e praji..pup
irinuka, ce fac parintii tai, erau din Vrancea, nu?
somleac, spor la citit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

hellooo!

lalely eu o sa incerc sa vin cu vesti d astea prin septembrie, sa vedem ce iese. ca si luca era programat pt septembrie si s-a prins in iulie :))

fetelor, voi le luati cadou nasilor la petrecerea de mot? trebuie? k eu nu prea vad sensul, ca e ziua copilului doar

eu miercuri o sa am o zi frumoasa, finuta mea o sa o lase la noi pe finuta mica de miercuri dupamasa pana joi dimineata e ziua cumnatei ei si a zis ca are incredere mai mare sa o lase pe fetita cu mine decat cu mama ei eu oricum am fost de acord, de abia astept ca tare draga imi e si asa o sa am si eu un preview la ce inseamna 2 copii

am fugit la somn, ne auzim maine! noapte buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

miki, ai 2 copii frumosi si fffff veseli. E o placere sa-i privesti . Ei, fetele au zis de fetita englezoaica pt ca a suparat-o pe Sophia noastra

scrish, bafta multa miercuri

am plecat la somn ca ma paste o raceala..am zacut efectiv de la 7 la 8:30 cand am culcat copii ma doare capul si gatul f tare..daca mi-a trebuit iesit la zapada

somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

neatza!
si un Nesquick!
Mada, sanatate multa!Doftoriceste-te!
Miki, hai ca am vrut sa dau citat din mesajul meu si l-am sters, eu n-am zis ca e urata Ellie ci doar ca nu stiu dc nu-mi place, nu tb sa-mi placa toata lumea nu?si pot sa zic asta, nu?
Andra s-a trezit iar la 2 si 5 desi mancase aseara 300ml de lapte cu 3 cupe jumate de cereale si a mancat putinel 100 si inca 80 ml...mie imi e ca e doar obicei... sau sete...
roxy, ce faci?
simosomleac? happy?
matinalele mele unde sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

scrish, ce curajoasa esti!chiar o sa poti vedea cum e cu 2 copilasi, iti tinem pumnii!Eu sunt convinsa ca o sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979


fetelor, vin cu batul dupa voi..ce va picat pe bietul copil.. fiecare copil are frumusetea lui..nu trebuie sa fie toti cap de revista..
va imbratisez ca imi sunteti drage dar sa nu mai faceti asa

mami de 2 prichindei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

nu stiu daca serbati sau nu:dar daca da: Happy Valentine! si
Rebeca si David Cristian!
Sa cresteeti mari si sanatosi si sa va bucurati parintii
Alexina sa ne traiasca fetele!
si uite va ofer un pahar de ce vreti voi , fac cinste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui miki1979


fetelor, vin cu batul dupa voi..ce va picat pe bietul copil.. fiecare copil are frumusetea lui..nu trebuie sa fie toti cap de revista..
va imbratisez ca imi sunteti drage dar sa nu mai faceti asa

mami de 2 prichindei






Neata! Poftiti la cafea...eu au savurat-o deja fug la treaba. Ne ''auzim'' mai tarziu. Pupici si o zi superba!

Mergi la inceput