Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(125)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Si eu am pupat-o de cateva ori pe gurita pe L, pentru ca nu mai puteam de dragul ei si asa mi-a venit si nu m-am mai putut abtine, dar nu se va transforma intr-un obicei asta! Cand o fac eu e una, dar cand o face altcineva, chiar si din familie (bunici, unchi etc.) mi se pare foarte aiurea, daramite cand o face un strain
Oricum eu nu prea sunt de acord sa-mi pupe un strain copilasul in general (nu conteaza daca pe obrajori, pe frunte, pe manute...) poate foarte bine doar sa-l imbratiseze sau sa-l tina in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

cine mai imi trimite si mie parola de la picasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami, le-am scris si eu la aspirante, imi pare rau ca m-am bagat, dar eu ma gandeam cand vroiam bb si n-aveam ca daca altii au reusit voi putea si eu... si cand a nascut doloress de la buburuze eram asa happy ca e totul in ordine speram sa fie si la mine.
fetele mie sincer nu mi se pare oki sa-l pupe pe bb nici pe mana , ca ei isi baga mana in gura, dar la cat sunt de dragalasi....e greu..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Ally pup!
yasmy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

`na seara!!!

n-am venit cu sanioara, dar daca eram in ro sigur asa aterizam aici

frate da cat ninge si ce s-a paralizat tarisoara asta citesc pe net stiri si nu-mi vine sa cred nu am vazut in 30 ani asa zapada, cand eram mica la bunica mea sus in nordul moldovei mai erau asa zapezi mari cat prichindeaua de mine de vreun metru dar acum... saracii oameni blocati in case uff si ce primavara va fi dupa asta cand s-or dezgheta toate zapezile si apele , atunci inundatii

Va multumim de vizionarea pozelor cu piscoata si de aprecieriv-am mai spus eu parerea mea, e scumpa si dulce ca-i a mea da nu-i rupta din soare, e simpatica dar... nu mai spun mai multe ca iar veniti cu batzul.... si despre pupatul pe gura ...uh oh...nu vreau sa ma intind pe subiectul asta dar eu nu accept altii ca sa se pupe bot in bot cu fiica mea, poate sa se pupe ea cu fiica sa sau cu cine o vrea ea, dar ar trebui sa stie sa respecte pe ceilalti... eu nu am sa fac asta pentru ca nu-mi place, si eu o smotocesc si o iubesc de nu mai pot pe piscoata si imi vine sa ii pap o falcuta, nasucul si cate o urechiuse cand ne gadilim si harjonim dar nu o pup pe gura , nu stiu de ce nu-mi vine , sincer !!! altii nu am nimic impotriva sa se pupe cat or vrea si pe unde or vrea, dar sa nu vina sa o tzocaie pe piscoata ca sincer data viitoare daca mai incearca careva sa o dragaleasca asa cu pupat pe gura si manute sar la gatul lor si nu mai tac, oricum, acum asta m-a luat pe nepregatite ca o pupase pe frunte si apoi ce s-o fi gandit ea, ia s-o pup si pe gura ca nu i-o fi ajuns un pupic pe frunte s-a pupat cu fiica -sa bot in bot si ii cerea sa vina sa o pupe aia mica si pe piscoata si eu am intors carucutul putin la stanga sa nu vina in sufletul Sophiei ... uff de aia nu ma trage pe mine inima sa ma duc sa ma intalnesc cu englezoiacele ca nu stii cand sare cate una sa faca nu stiu ce sa ma lase cu gura cascata

piscoata doarme si eu ma dau pe net desi am spus ca ar trebui sa las naibii boala asta ...sa mai fac si eu cate ceva , dar am pus la spalat si am strans o tura de rufe si hop pe laptop, nu ca nu as avea de calcat un munte de camasi

ma duc sa pregatesc sa bag la cuptor niste papa ca acusi apare sotul din dotare si cere de mancare na ca am facut si versuri, mi-s poiata

poate trec mai tarziu sa mai scriu una alta ca ma cam mananca dejtele, ca nu am mai scris romane la fiecare in parte de mult si mi-e dor voua nu va e dor , asa-i?

fuga la bucatarie pana nu se trezeste piscoata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna seara!

Dorina
, am intrat si eu sa iti vad piscoata ca pe zi nu am avut timp la cat am robotit prin casa (vorba Catanki). Este tare frumoasa si eleganta...Am vazut si semnul de ”buna purtare„ ,pai sa se ia de mana cu Duracell doar nu degeaba sunt nascuti in aceeasi zi. Acelasi semn in obrajor l-a avut si el de Craciun iar acum este plin de vanatai in frunte. Nu apuca sa ii treaca o vanataie ca hop, face alta. Cade numai in cap mai nou...si mor de ciuda ca noi avem in toata casa gresie si iti da.i seama ce lovituri si ce durere. Mi-a placut mult si poza in care sunteti amnadoua cu ochii inchisi ...parca va-ti vorbit sa clipici in acelasi timp. Cat despre Ellie, ma abtin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

E.. Strumphi normal ca ne e dor sa ne vb la fiecare in parte, Ally deci nu mi s-a parut mie apropo de Ellie!Eu am calcat , am spalat ceva si am facut si ceva de papa si pt noi si pt bb..
Alexina ,Andra a mancat din sufleu dar nu sa se bata turcii la gura ei, acum la 6 i-am dat paste cu branza de vaci si stafide+ un praf de zahar vanilinat, a mancat ceva, acum cand nu mai vrea din ceva de mancare strange boticul si intoarce capul spre cealalta parte . Din sufleu pot sa-i dau si maine sau il pap eu?
Azi v-am zis ca am facut praji cu nuca si caramel , intr-o forma de inima. A iesit, a mancat si barbatul meu, ceea ce e mare lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

E.. Strumphi normal ca ne e dor sa ne vb la fiecare in parte, Ally deci nu mi s-a parut mie apropo de Ellie!Eu am calcat , am spalat ceva si am facut si ceva de papa si pt noi si pt bb..
Alexina ,Andra a mancat din sufleu dar nu sa se bata turcii la gura ei, acum la 6 i-am dat paste cu branza de vaci si stafide+ un praf de zahar vanilinat, a mancat ceva, acum cand nu mai vrea din ceva de mancare strange boticul si intoarce capul spre cealalta parte . Din sufleu pot sa-i dau si maine sau il pap eu?
Azi v-am zis ca am facut praji cu nuca si caramel , intr-o forma de inima. A iesit, a mancat si barbatul meu, ceea ce e mare lucru

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)
Iarta-ma , dar nu te-am inteles! Era cu semn de intrebare?...Daca da, inseamna ca avem aceeasi parere despre prietena Sophiei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?

intru asa scurt sa vad ce faceti, n-am mai avut timp de rupt netu-n doua (bine-ai zis yasmi).
ieri am avut musafiri, azi am fost iar la un shopping mic apoi am mai stat pe afara ca Anastasia dormea. am stat vreo 2 ore afara, asa frumos ningea, era caldut chiar.

madutza foarte frumoase pozele, carutul cu fructe si mai ales Catalnia...o dulceata si tortul mi-a placut cum arata. de gust...nu stiu dar l-as incerca

bulina La multi ani! si din partea noastra, sa creasca puiul mare si sanatos ma bucur ca ati petrecut bine la mot.

strumphitza piscoata este asa scumpa si dulce sincer, stiu ca nu-i prea frumos sa zic asa dar nici nu se compara cu fetita cealalta.....piscoata este frumoasa dar cine este? ca n-am apucat sa citesc

yasmi nici tu n-ai avut timp de rupt netu-n doua? recuperam noi, zilele astea, da?

catank te-ai pus pe facut torturi? ce-ai patit?

si noi am iesit azi si am stat 2 ore, a fost frumos, toata ziua a nins.

ailed vad ca nici tie nu ti-a placut de prietena piscoatei si vad ca mai sunt fete...ally de exemplu
ce sa-i faci, mai sunt si copii cu mutrite mai ...asa
strumphitza nu te superi pe noi, da?

fetelor, mai intru maine sa citesc ce-ati scris.

mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Ally, da era cu semn de intrebare, dar am scris repede sa nu atenteze Andra la tastatura.pup

Mergi la inceput